Witamy na stronie NVIDIA. Zostałeś przekierowany w oparciu o Twoją lokalizację. Nieprawidłowa lokalizacja? Wybierz swój kraj tutaj..

0
Twój koszyk

GAME READY

GeForce to synonim gamingu - dzięki gamingowym kartom graficznym GeForce GTX oraz opartym na nich komputerom PC jesteś gotowy do gry na najlepszej platformie gamingowej na świecie.

Przygotuj się na najnowsze gry, wybierając karty graficzne GeForce GTX z serii 10.


OBEJRZYJ CAŁY MATERIAŁ WIDEO

WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ

Współczesne gry są piękniejsze i bardziej wciągające niż kiedykolwiek wcześniej. Zasługujesz, aby cieszyć się nimi przy ustawieniach na poziomie Ultra i ponad 60 klatkach na sekundę. Oferując nawet 3-krotnie wyższą wydajność niż karty z poprzedniej generacji, układy GeForce GTX z serii 10 gwarantują absolutnie najlepsze wrażenia w grach.


Dowiedz się więcej
Watchdogs 2
Esports Ready

ESPORTS READY

Podczas zawodów eSport liczy się każda milisekunda. Opóźnienie w przesyłaniu sygnału lub drobny spadek częstotliwości wyświetlania klatek może zaważyć na zwycięstwie lub przegranej. Karty graficzne GeForce GTX z serii 10 zostały precyzyjnie zaprojektowane i wykonane, aby zapewnić Ci absolutnie najwyższą wydajność i solidność, oferując jednocześnie obsługę przełomowych technologii, takich jak NVIDIA G-SYNC™. Graj jak profesjonalista.


Dowiedz się więcej

VR READY

Przyszłość gamingu leży w rzeczywistości wirtualnej. Dzięki niezrównanej wydajności i nowym technologiom oferowanym przez karty GeForce GTX z serii 10, możesz zanurzyć się w nowym wciągającym świecie rzeczywistości wirtualnej (VR).


Dowiedz się więcej
VR Ready
KARTY GeForce GTX Z SERII 10

Ciesz się rewolucyjną wydajnością i energooszczędnością w każdej grze.

GeForce GTX 1080 Dowiedz się więcej > GeForce GTX 1070 Dowiedz się więcej > GeForce GTX 1060 Dowiedz się więcej > GeForce GTX 1050 / 1050 Ti Dowiedz się więcej > Karty graficzne GeForce GTX z serii 10 do notebooków Dowiedz się więcej >
GeForce GTX