Zaawansowany rendering

POSTĘP W DZIEDZINIE WIZUALIZACJI 3D
POSTĘP W DZIEDZINIE WIZUALIZACJI 3D

Firma NVIDIA stale rozwija możliwości wizualizacji poprzez opracowywanie technologii renderingu 3D, które wykorzystują najbardziej zaawansowane architektury GPU i języki obliczeniowe. Obejmują one innowacyjne rozwiązania, jak Iray®, mental ray®, Material Definition Language (MDL) i DesignWorks™. Rozwiązania te rozciągają się od podstawowych technologii służących do tworzenia lub akceleracji własnych aplikacji renderujących, aż po kompletne rozwiązania renderujące, oferowane w ramach wiodących narzędzi do projektowania 3D, do zastosowań w architekturze i branży rozrywkowej. Technologie te łączą ogromną moc obliczeniową i niezawodność jednostek GPU NVIDIA ze skalowalnością rozwiązań NVIDIA® Quadro® VCA, oraz aby zwiększyć możliwości kreatywne dzięki najszybszemu możliwemu tokowi pracy związanemu z renderingiem.

GOTÓW, ABY WYKORZYSTAĆ WTYCZKI?

NVIDIA Iray
 

Najlepsze rozwiązanie NVIDIA dla projektantów, którzy chcą przewidywać wygląd swoich projektów i je prezentować

 
BEZPŁATNA WERSJA PRÓBNA
NVIDIA mental ray
 

Najlepsze rozwiązanie NVIDIA dla tych, którzy potrzebują pełnej swobody w tworzeniu produkcji o filmowej jakości

 
ZDOBĄDŹ TERAZ
 

Znajdź sprzedawcę >

Zobacz, jak rozwiązanie NVIDIA Iray® tworzy nową rzeczywistość w projektowaniu wizualnym dzięki technologiom zapewniającym płynny realizm i skalowalność. Dają one fascynujące nowe sposoby tworzenia doskonale wyglądającego i oświetlonego środowiska, gdy tworzysz i przedstawiasz swe projekty.

Podziel się swymi osiągnięciami z hasztagiem rendering, pokaż swoje prace TUTAJ!

Pochwal się swymi oszałamiającymi renderingami w serwisach Twitter lub Instagram z hasztagiem #irayrender lub #mentalray , a Twoje prace mogą się znaleźć tutaj. Możesz też wysłać obrazy bezpośrednio do nas, abyśmy je tu zamieścili.

Śledź hasztagi #irayrender lub #mentalray, aby zobaczyć nowe materiały, włącznie z historiami klientów, przewodnikami wideo i publikacjami technicznymi, a także otrzymać zaproszenia na nasze wyjątkowe imprezy.

PARTNERZY W ZAKRESIE RENDERINGU

NVIDIA współpracuje z firmami zajmującymi się renderingiem w zakresie wdrażania przez nie technologii obliczeń na GPU i uwzględnia ich uwagi przy projektowaniu przyszłych architektur GPU.

DAZ 3D
 Substance Designer

Znajdź Partnerów z dziedziny ray tracingu na GPU

Co mówią partnerzy z dziedziny ray tracingu na GPU:

[Dzięki Iray] Mam od razu fotorealistyczną informację zwrotną i nie muszę czekać, aż zakończy się cały rendering

André Masmeier, główny artysta 3D,
[zerone]

Dzięki rozwiązaniu Iray możemy zobaczyć jak światło słoneczne współgra z projektem w długim okresie czasu

Scott DeWoody, kierownik ds. mediów kreatywnych,
Gensler

Zastosowanie rozwiązania Iray dla Rhino do tworzenia naszych renderingów rozwiązało wiele problemów związanych z wymaganiami odnośnie projektów

Matthew Gueller, st. projektant przemysłowy,
Harley-Davidson