ANALITYKA Z NVIDIA DGX

NVIDIA DGX DO ANALITYKI
Akcelerowana przez SI analityka i interaktywna wizualizacja
NVIDIA DGX DO ANALITYKI

AKCELEROWANA PRZEZ SI ANALITYKA DLA CYFROWEGO BIZNESU

ZYSKAJ PRZEWAGĘ KONKURENCYJNĄ WYKORZYSTUJĄC AKCELEROWANĄ PRZEZ SI WIEDZĘ POZWALAJĄCĄ ZNALEŹĆ ODPOWIEDZI NA ZŁOŻONE PYTANIA, ZWIĘKSZYĆ PRZYCHODY I EFEKTYWNIEJ PROWADZIĆ SWOJĄ FIRMĘ.

Codziennie tworzone i zbierane są ogromne ilości danych. Niektóre firmy walczą o przetrwanie w potopie danych, inne kwitną mając nienasycony apetyt na dane. Im więcej masz danych, tym więcej się uczysz. Akcelerowana analityka i głębokie uczenie szkolą maszyny jak uczyć się z nadludzką szybkością, precyzją i skalą, aby przekształcać informacje pochodzące z „big data” w przydatną wiedzę. Jak klienci mogą efektywnie analizować, wizualizować i uwalniać moc SI do transformacji swoich cyfrowych biznesów w przedsiębiorstwa korzystające z SI?

Oparte na systemie DGX-1 rozwiązania z dziedziny akcelerowanej na GPU analityki i interaktywnej wizualizacji zapewniają lepszy wgląd w dane, umożliwiają stosowanie dynamicznej korelacji i dostarczają przewidywalne wyniki z nadludzką wiedzą.

Nie będąc już ograniczonym przez moc obliczeniową i ludzkie możliwości możesz zapewnić swojej firmie moc SI.

ANALIZUJ SZYBCIEJ

ANALIZUJ SZYBCIEJ

Dzięki akceleracji baz danych rezydujących w pamięci przez układy NVIDIA GPU możliwa jest teraz akcelerowana analiza danych, ich zbieranie i oczyszczanie, korelacja i modelowanie. W porównaniu do tradycyjnych metod obliczeniowych jednostki GPU przyspieszają przetwarzanie i analizę danych od 10 do 100 razy.

 
WIZUALIZUJ WIĘKSZĄ ILOŚĆ DANYCH

WIZUALIZUJ WIĘKSZĄ ILOŚĆ DANYCH

Rozwiązania do interaktywnej wizualizacji pozwalają użytkownikom odkrywać powiązania pomiędzy danymi i dokonywać ich przeglądu dzięki dynamicznej i głębszej interakcji z nimi. Akcelerowane na GPU drążenie danych pozwala na operacje na danych w czasie rzeczywistym i uzyskiwanie natychmiastowych wyników na potrzeby wykorzystania w biznesie. Wizualizuj stukrotnie większą ilość danych uzyskując wyniki w czasie krótszym niż sekunda na systemach korzystających z czterdzieści razy mniejszej infrastruktury.

 
AKCELERACJA SI W CELU UZYSKANIA SZYBKICH WYNIKÓW, ICH PRECYZJI I SKALI

AKCELERACJA SI W CELU UZYSKANIA SZYBKICH WYNIKÓW, ICH PRECYZJI I SKALI

Użycie głębokiego uczenia do wykorzystania ogromnych ilości danych jest już możliwe. Takie podejście do ustawicznego uczenia łączy zaawansowane algorytmy SI, „big data” i potęgę obliczeniową układów GPU, aby czerpać wiedzę z danych. Maszyny mogą teraz uczyć się z ogromną szybkością, precyzją i w skali, tworząc nową falę sztucznej inteligencji.

 
 

ROZPOCZNIJ PRACĘ Z ROZWIĄZANIEM DGX DO ANALITYKI

ROZPOCZNIJ PRACĘ Z ROZWIĄZANIEM DGX DO ANALITYKI

NVIDIA DGX-1 to pierwszy na świecie superkomputer do akcelerowanej przez SI analityki. Analitycy danych mogą teraz zwiększyć swoją wydajność, pracować w czasie rzeczywistym na większych zbiorach danych i szybciej odnajdywać cenne wskazówki. Rozwiązanie DGX-1 dodatkowo nawet stukrotnie przyspiesza działanie aplikacji z dziedziny analityki oraz wizualizuje miliardy punktów danych w czasie rzeczywistym. Tę wstępnie zintegrowaną platformę wyposażono w zoptymalizowany stos oprogramowania do akcelerowanej analityki, który zapewnia superdoładowaną produktywność, skalowalność i możliwość adaptacji.

ZAMÓW TERAZ

ZAMIEŃ DANE W WIEDZĘ

Innowacyjny system NVIDIA DGX-1 pozwala na odkrywanie nowych wzorów w dużych zbiorach danych w celu uzyskania nowej wiedzy i wskazówek – w ciągu godzin czy minut.

Zobacz infografikę >

WYPRZEDŹ KONKURENCJĘ

System NVIDIA DGX-1 zaprojektowano z wykorzystaniem przełomowych technologii zapewniających najszybsze rozwiązania na potrzeby procesu uczenia w głębokim uczeniu oraz zadań akcelerowanej przez SI analityki.

Pobierz omówienie rozwiązania >

ZMAKSYMALIZUJ SWOJĄ INWESTYCJĘ

Zwiększ zwrot z inwestycji dzięki wyższej produktywności i korporacyjnej niezawodności systemu DGX. Rozwiązanie DGX-1 zapewnia moc obliczeniową 250 serwerów bez ukrytych kosztów związanych z tradycyjnymi systemami.

Posłuchaj transmisji internetowej >

Zapisz się na webinarium firmy Kinetica >

Zapisz się na webinarium firmy MapD >

 

APLIKACJE PARTNERÓW DLA ROZWIĄZANIA DGX

Rozwiązanie DGX-1 zawiera wiodące w branży aplikacje z dziedziny głębokiego uczenia i akcelerowanej analityki, które przetestowano pod kątem zapewnienia szybkiego, niezawodnego i w pełni przewidywalnego wdrożenia.

ZAPOZNAJ SIĘ Z APLIKACJAMI

 
CUDA i obliczenia na GPU

Czym są obliczenia na GPU?
Fakty związane z obliczeniami
na układach GPU

Programowanie układów GPU
Architektura GPU Kepler
Obliczenia w chmurze
z użyciem GPU

Skontaktuj się z name

Czym jest CUDA?
Witryna CUDA
Szkolenia CUDA
Szkolenia CUDA
Centra szkoleniowe CUDA

Aplikacje wykorzystujące GPU

Aplikacje wykorzystujące GPU Tesla
Dyrektywy GPU OpenACC
Studia przypadku dotyczące
rozwiązań Tesla

Jednostki GPU Tesla dla
serwerów i stacji roboczych

Dlaczego warto wybrać
rozwiązania Tesla

Rozwiązania serwerowe Tesla
Rozwiązania Tesla dla
stacji roboczych

Kup jednostki GPU Tesla

Wiadomości i informacje
dotyczące jednostek Tesla

Materiały informacyjne o
produktach Tesla

Cechy oprogramowania Tesla
Narzędzia programistyczne Tesla
Badania NVIDIA
Powiadomienia Tesla

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube