MOTORYZACJA

Audi i NVIDIA
 

partnerzy z sektora motoryzacji

Audi i NVIDIA
Firmy Audi i NVIDIA współpracują ze sobą od prawie dekady, projektując i wdrażając szereg przełomowych odkryć w motoryzacji.
SAMOCHÓD AI

SAMOCHÓD AI

Wykorzystanie przez firmę Audi platformy obliczeniowej DRIVE PX 2 do prac nad samochodami sterowanymi przez sztuczną inteligencję przyspieszy powstanie autonomicznych pojazdów kolejnej generacji.
PRZYSZŁOŚĆ SAMODZIELNIE JEŻDŻĄCYCH SAMOCHODÓW

PRZYSZŁOŚĆ SAMODZIELNIE JEŻDŻĄCYCH SAMOCHODÓW

Firmy NVIDIA i Audi kontynuują swoją wieloletnią współpracę, aby w 2020 roku wprowadzić na drogi najbardziej zaawansowany na świecie samochód sterowany przez sztuczną inteligencję. Oto rezultat dziesięcioletniej współpracy. Obejrzyj wideo (11:36)
 
WIRTUALNY KOKPIT

WIRTUALNY KOKPIT

Imponujący pod względem wizualnym wirtualny kokpit firmy Audi - obecny w sportowych modelach, takich jak Audi TT i Audi R8 - wykorzystuje procesory firmy NVIDIA, aby zapewniać kierowcy doskonałe wrażenia.
AUDI CONNECT

AUDI CONNECT

Na rozwiązaniach firmy NVIDIA oparte są nagradzane systemy informacyjno-rozrywkowe, które znajdują się na pokładzie każdego samochodu Audi z systemem AudiConnect.
 
Rozrywka dla pasażerów tylnych siedzeń
Oparte na procesorach Tegra tablety Audi zintegrowano z pokładowymi systemami rozrywkowymi dla pasażerów tylnych siedzeń modelu Q7. Są one połączone z systemem informacyjno-rozrywkowym, zatem pasażerowie mają dostęp do radia, mediów, nawigacji i pozostałych funkcji.
Inni wyróżnieni partnerzy