Quadro

 • KARTY GRAFICZNE QUADRO
 • TECHNOLOGIE GPU QUADRO
 • ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE
 • Porównaj i kup Quadro
AutoCAD napędzany układami GPU Quadro
Divider

UWOLNIJ PEŁEN POTENCJAŁ PAKIETU AUTODESK PRODUCT DESIGN SUITE DZIĘKI ROZWIĄZANIOM NVIDIA

Nieustannie zwiększa się objętość i złożoność zestawów danych modeli, a wprowadzanie nowości technologicznych jak np. przystępne cenowo monitory 4K ułatwia tok pracy z oprogramowaniem CAD. Prowadzi to do sytuacji, w której profesjonaliści z branży projektowej i inżynieryjnej korzystający z narzędzi Autodesk domagają się coraz to potężniejszej i niezawodnej wydajności graficznej.

 

Z kartą graficzną NVIDIA Quadro rezultaty są bardzo realistyczne, bardzo szybkie i potężne.

Jon Wells, starszy projektant, Morgan Motor Company

 

Połączenie sprzętu NVIDIA i fizycznie poprawnego renderingu NVIDIA Iray z produktami firmy Autodesk zapewnia projektantom, inżynierom i architektom moc do interaktywnej wizualizacji fotorealistycznych modeli z fotorealistycznym renderingiem w trakcie ich pracy. Akceleracja GPU jest kluczowa dla silników renderujących mental ray i Iray w 3ds Max, jak również dla nowych wtyczek renderujących firmy NVIDIA Iray dla 3ds Max i Maya. Ten skalowalny, akcelerowany i fizycznie poprawny rendering pomaga użytkownikom zajmować się pracą twórczą i dokonywać kolejnych iteracji projektów dzięki fotorealistycznym renderom ukazującym zmiany w czasie rzeczywistym.

Firma Autodesk certyfikuje i zaleca profesjonalne procesory graficzne NVIDIA, łatwo więc wytłumaczyć dlaczego użytkownicy oprogramowania Autodesk podczas pracy nad projektami o krytycznym znaczeniu polegają na kartach NVIDIA Quadro bardziej, niż na innych rozwiązaniach.

Dzięki temu, że oprogramowanie firmy Autodesk AutoCAD, Inventor i Revit obsługuje technologię NVIDIA GRID do akceleracji graficznej pulpitów wirtualnych, użytkownicy korzystający z rozwiązania NVIDIA GRID™ mogą zyskać ten sam poziom wydajności graficznej i komfort pracy w środowisku zwirtualizowanym, jakiego oczekiwaliby od swojego komputera lub stacji roboczej.

 

Wydajność

PRACUJ NAJLEPIEJ I SZYBCIEJ

Profesjonalni projektanci korzystający z narzędzi oprogramowania Autodesk podczas pracy z projektami o krytycznym znaczeniu polegają na profesjonalnych kartach graficznych NVIDIA® Quadro® bardziej, niż na innych rozwiązaniach.

Profesjonalne jednostki GPU Quadro zapewniają wyjątkową wydajność w najnowszych wersjach oprogramowania Autodesk® AutoCAD, Inventor, Revit, 3ds Max i Maya. Oznacza to, że możesz łatwo zwiększyć złożoność projektów, szybciej wizualizować każdy ich szczegół i rozwiązywać problemy na wcześniejszym etapie projektowania.

Wtyczki NVIDIA Iray dla 3ds Max i Maya wraz z oprogramowaniem do rozproszonego renderingu Iray Server zapewniają skalowalność renderingu, więc projektanci, inżynierowie i architekci mogą fotorealistycznie wizualizować zmiany swych projektów „w locie”.

Dzięki zaprzęgnięciu mocy rozwiązania NVIDIA Quadro VCA, sieciowego urządzenia wyposażonego w najwyższej klasy układy GPU NVIDIA, użytkownicy oprogramowania Revit, 3ds Max, czy Maya mogą zyskać nieprawdopodobnie szybki rendering, jaki wcześniej był nieosiągalny.

Do stacjonarnych stacji roboczych

3ds Max 2016

Do mobilnych stacji roboczych

Iray

AutoDesk Inventor 2016

 

Wizualizacja

SZYBKO TWÓRZ FOTOREALISTYCZNE OBRAZY

Wchodzące w skład pakietu Product Design Suite oprogramowanie Autodesk® 3ds Max umożliwia szybsze i łatwiejsze tworzenie oszałamiających fotorealistycznych renderingów do wykorzystania w ramach przeglądu przez klienta lub w materiałach marketingowych. Co więcej, oprogramowanie renderujące 3ds Max, Iray i mental ray, w pełni wykorzystuje profesjonalne karty graficzne Quadro, więc zadania renderingu zakończą się szybciej. Po co czekać całą noc i znajdować elementy wymagające poprawy zbyt późno?

W sytuacji, gdy potrzebna jest jeszcze większa moc przetwarzania związanego z renderingiem, nowe wtyczki NVIDIA Iray dla 3ds Max i Maya zapewniają płynny realizm i skalowalność, jakich potrzebują projektanci do pełnego zrozumienia wyglądu projektu i jego oświetlenia, gdy opracowują i przedstawiają swe projekty. Oprogramowanie do rozproszonego renderingu NVIDIA Iray Server potrafi znacznie skrócić czas tworzenia wymagających obrazów dzięki skalowaniu zadań związanych z renderingiem w Twojej sieci.

Wtyczki NVIDIA Iray Pomagają projektantom produktów wizualizować przewidywalne cyfrowe prototypy z prędkościami, jakie wcześniej nie były możliwe. Mogą oni teraz w krótszym czasie analizować więcej iteracji projektu, mając pewność, że widzą zbliżony do rzeczywistego, wirtualny produkt.

Dzisiejsze wzornictwo stanowi krytyczną część wizerunku marki i przewagę konkurencyjną wśród producentów, a oprogramowanie NVIDIA Iray wzmacnia pozycję projektantów, architektów i inżynierów inspirując ich pomysłowość i pomagając im efektywniej wykorzystywać czas na tworzenie unikalnych produktów.

Breitling

Modern Exterior

 

Produktywność

ZWIĘKSZ PRODUKTYWNOŚĆ DZIĘKI ROZWIĄZANIU NVIDIA GRID

Jeszcze do niedawna korzyści płynące z wirtualizacji graficznej nie były dostępne dla projektantów i inżynierów w firmach produkcyjnych i AEC (architektura, inżynieria oraz budownictwo), ponieważ satysfakcjonujący komfort pracy z wymagającym graficznie oprogramowaniem do projektowania w 3D po prostu nie był możliwy do uzyskania.

Technologia NVIDIA GRID wykorzystuje układy GPU w centrum danych, aby zapewnić dostęp do aplikacji 3D przez sieć, przy zachowaniu komfortu pracy jak na stacjonarnym komputerze PC, oferując możliwość korzystania z oprogramowania Autodesk większej liczbie użytkowników, gdziekolwiek są. Użytkownicy oprogramowania AutoCAD, Inventor i Revit mają teraz dostęp do mocy układu GPU w chmurze, zyskując ten sam komfort pracy z wysoce responsywną grafiką w 3D, jaki oferują ich profesjonalne stacje robocze.

Pomóż mi wybrać

DOBIERZ ROZWIĄZANIE ADEKWATNE DO SPOSOBU, W JAKI KORZYSTASZ Z PRODUKTÓ W FIRMY AUTODESK

Czy korzystasz z mobilnej stacji roboczej, komputera stacjonarnego, stacji roboczej czy usług zdalnych, firma NVIDIA ma dla Ciebie rozwiązanie.

Firma NVIDIA ma spore osiągnięcia w oferowaniu najwyższej wydajności w wiodących aplikacjach dla branży projektowej i produkcyjnej. Wśród nich znajdują się:

 • Stabilność i jakość sterowników - dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi w branży dostawcami oprogramowania, firma NVIDIA tworzy sterowniki przygotowane do obsługi zadań o krytycznym znaczeniu, certyfikowane dla ponad 100 aplikacji.
 • Preferowana, zaufana marka – zdecydowana większość dzisiejszych prac projektowych wykonywana jest przy wykorzystaniu profesjonalnych kart graficznych Quadro.
 • Czołowe znaczenie w dziedzinie obliczeń - wiodące rozwiązania z dziedziny symulacji i renderingu na układach GPU polegają na technologii obliczeń równoległych NVIDIA CUDA®.
 • Zarządzanie IT i obszarem roboczym - narzędzia firmy NVIDIA zaprojektowane do profesjonalnego zarządzania wyświetlaniem i infrastrukturą obejmują oprogramowanie Mosaic, nView® oraz zestaw narzędzi NVIDIA do zarządzania na poziomie przedsiębiorstwa (NVWMI).

 

Zalecane rozwiązania graficzne do oprogramowania Autodesk AutoCAD

Zalecane rozwiązania graficzne do oprogramowania Autodesk Inventor

Zalecane rozwiązania graficzne do oprogramowania Autodesk 3ds Max

 
 

REFERENCJE

Zobacz o czym się mówi!
Obejrzyj materiał wideo, w którym architekci i projektanci opowiadają o swoich doświadczeniach z oprogramowaniem AutoCAD i rozwiązaniami graficznymi Quadro.

Dave Geist z firmy Celebrity Custom Homes opowiada o tym dlaczego w aplikacjach Autodesk używa rozwiązań Quadro.

Dave Geist z firmy Celebrity Custom Homes opowiada o tym dlaczego w aplikacjach Autodesk używa rozwiązań Quadro.

Lynn Allen, popularyzator programów Autodesk, rozmawia o Quadro i stacjach roboczych Dell Precision™ z oprogramowaniem AutoCAD.

Lynn Allen, popularyzator programów Autodesk, rozmawia o Quadro i stacjach roboczych Dell Precision™ z oprogramowaniem AutoCAD.

 • Cole & Associates
  Dzięki wykorzystaniu mocy układów GPU Quadro oraz oprogramowania AutoCAD, firma Cole odnotowała wzrost produktywności na poziomie 25%.
 • Layton Construction
  Oprogramowanie AutoCAD, Navisworks i Revit umożliwia firmie Layton oglądanie i modyfikowanie projektów w czasie rzeczywistym.
 • Neenan Company
  Dzięki oprogramowaniu firmy Autodesk współpracującemu z układami Quadro, firma Neenan może szybciej i efektywniej osiągać swoje cele projektowe i poziomy klasyfikacji LEED.

 
 

Image courtesy of Jeff Patton.

 
Produkty Quadro do
profesjonalnej wizualizacji

Technologia fizycznie
poprawnego renderingu NVIDIA

Karty graficzne Quadro do
komputerów stacjonarnych

Mobilne karty graficzne Quadro
Technologia Multi-GPU
Zarządzanie wyświetlaniem
i pulpitem

Zastosowania przemysłowe

Projektowanie i branża produkcyjna
Media i rozrywka
Nauka i obrazowanie medyczne
Poszukiwania surowców
energetycznych

Zasoby

Materiały na temat
produktów

Biuletyn NVIDIA
Studia przypadków
dotyczące Quadro

Skontaktuj się z nami

Gdzie kupić

Rozwiązania Quadro
(stacjonarne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(mobilne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(stacje robocze typu All-in-One)

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube