Motoryzacja

Pokładowe SYSTEMY
INFORMACYJNO-ROZRYWKOWE (IVI)
 

I NAWIGACYJNE NOWY KIERUNEK INTERAKCJI W MOTORYZACJI

Pokładowe SYSTEMY INFORMACYJNO-ROZRYWKOWE (IVI)
Ciesz się jazdą z pokładowym systemem informacyjno-rozrywkowym (IVI).
Platforma DRIVE CX wykorzystuje najnowszą architekturę przetwarzania obrazu, by zapewniać w szeregu aplikacji fotorealistyczną grafikę w wysokiej rozdzielczości oraz przy wysokiej częstotliwości wyświetlania klatek. Obejmuje to wszystko, od czytelnych interfejsów graficznych i doskonałych interfejsów głosowych, po przetwarzanie mowy, interaktywne kontrolki kokpitu i nawigację 3D z intuicyjnymi wyświetlaczami.

Poznaj system Android Auto

Kierowcy posiadający smartfona z systemem Android™ mogą teraz zyskać dostęp do swojego urządzenia mobilnego i korzystać z popularnych aplikacji, takich jak mapy, wyszukiwarki i muzyka w prostszy sposób, który mniej rozprasza uwagę kierowcy. Te nowe możliwości pozwalają korzystać z wygodnych funkcji, takich jak pisanie wiadomości oraz nawigacja, które obsługiwane są w pełni głosowo.

Widok przestrzenny i zaawansowane renderowanie

Konwencjonalne systemy widzenia przestrzennego pokazują kierowcy wirtualny obraz tego, co dzieje się wokół samochodu, jednak często obraz ten ma niską jakość ze względu na zniekształcenia wynikające ze stosowania obiektywów typu rybie oko. Platforma DRIVE CX wykorzystuje wyrafinowaną technologię SFM (structure-from-motion) oraz zaawansowaną technikę łączenia obrazów, aby zapewnić wyższą jakość renderingu oraz zmniejszyć częstotliwość pojawiania się artefaktów typu ghosting, w wyniku których linia na chodniku może pojawiać się jednocześnie w dwóch miejscach.

Potężna moc graficzna umożliwia platformie DRIVE CX renderowanie wirtualnego samochodu ze szczegółowymi modelami oraz realistycznymi efektami oświetlenia. Widzisz zatem coś, co wygląda jak Twój samochód, a nie tylko ogólny lub zabawkowy model.
 

Nawigacja 3D

Widok przestrzenny i zaawansowane renderowanie

 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Rozwiązania firmy NVIDIA dla przemysłu motoryzacyjnego są wykorzystywane przez twórców samochodów, wiodących dostawców z segmentu motoryzacyjnego oraz ośrodki badawcze, które pracują nad przyszłością innowacji w tej branży. Pomóż nam napędzać kolejną generację innowacji, wypełniając poniższy formularz.