Motoryzacja

INNOWACJE PARTNERÓW
 

PRZYSPIESZAMY DOKONYWANIE PRZEŁOMOWYCH ODKRYĆ W MOTORYZACJI

INNOWACJE PARTNERÓW

Wyróżnieni partnerzy z branży motoryzacyjnej

 

Firma NVIDIA współpracuje z niektórymi spośród najbardziej innowacyjnych producentów samochodów w zakresie integracji technologii procesorów graficznych (GPU) w systemach informacyjno-rozrywkowych i nawigacyjnych, zestawach wskaźników cyfrowych oraz zaawansowanych systemach wsparcia kierowcy.

TOYOTA

TOYOTA

Firma NVIDIA ogłosiła swoją współpracę z firmą Toyota, mającą na celu dostarczanie sprzętu oraz oprogramowania SI, zwiększających możliwości systemów do autonomicznej jazdy, których wprowadzenie na rynek zaplanowano w najbliższych kilku latach.
AUDI

AUDI

Firmy Audi i NVIDIA ogłosiły na targach CES 2017 kolejny etap wieloletniej współpracy - nowy wspólny cel zakłada wprowadzenie na drogi w 2020 roku zaawansowanych samochodów sterowanych przez sztuczną inteligencję. Firmy Audi i NVIDIA od ponad dekady dokonują wspólnie przełomów w dziedzinie motoryzacji. Obecnie, nagradzany system Audi Connect oparty jest na rozwiązaniach firmy NVIDIA i znajduje się na wyposażeniu każdego samochodu tej marki.
 
TESLA

TESLA

Sportowe samochody elektryczne Tesla Motors Model X i Model S wyposażono w procesor NVIDIA Tegra, który obsługuje 17-calowy dotykowy ekran konsoli centralnej - największy wyświetlacz, jaki kiedykolwiek zainstalowano w samochodzie. Wyświetlacz obsługuje samochodowe systemy nawigacji i kontroli zanieczyszczeń powietrza w pojeździe. Procesor Tegra odpowiedzialny jest również za obsługę 12,3-calowego wyświetlacza LCD, który służy za zestaw cyfrowych wskaźników 3D...
MERCEDES-BENZ

MERCEDES-BENZ

Firmy Mercedes-Benz i NVIDIA ogłosiły rozpoczęcie współpracy w celu wprowadzenia na rynek samochodu opartego na systemach AI firmy NVIDIA. Projekt realizowany jest w ramach trwającej współpracy skupiającej się na dziedzinie głębokiego uczenia i sztucznej inteligencji.
 
Volvo

Volvo

Firma Volvo zainstaluje wykorzystujący sztuczną inteligencję system do jazdy autonomicznej NVIDIA DRIVE™ PX 2 w 100 modelach Volvo XC90, które trafią na drogi w tym roku w ramach poświęconego samodzielnie jeżdżącym samochodom programu Drive Me szwedzkiego producenta samochodów.
BAIDU

BAIDU

Firmy Baidu i NVIDIA pracują razem nad pierwszą na świecie, otwartą platformą sztucznej inteligencji dla pojazdów samojezdnych, która będzie dostępna dla wszystkich producentów pojazdów. Partnerstwo to łączy platformę chmury i technologię mapowania firmy Baidu z platformą obliczeniową do jazdy samodzielnej firmy NVIDIA, w celu opracowania rozwiązań do tworzenia map HD, sterowania autonomicznym pojazdem na trzecim poziomie i zautomatyzowanego parkowania.
 
HONDA

HONDA

Honda to nasz pierwszy azjatycki partner, który wykorzystuje procesory NVIDIA w swoich pokładowych systemach dźwiękowych I informacyjnych. Honda Connect to pierwszy na świecie system informacyjno-rozrywkowy oparty na systemie operacyjnym Android obsługiwanym przez procesor Tegra...
BMW

BMW

Układy GPU firmy NVIDIA napędzają pokładowe systemy informacyjne i nawigacyjne we wszystkich liniach samochodów BMW kolejnej generacji. Od Mini Cooperów, po serię 7 - wszystkie samochody BMW wyposażono w oparte na rozwiązaniach NVIDIA wersje systemów iDrive oraz pokładowych systemów informacyjnych i nawigacyjnych firmy BMW...
 
LUXGEN

LUXGEN

Firma LUXGEN Motor Co. jako pierwsza wprowadza na tajwański rynek motoryzacyjny system informacyjno-rozrywkowy klasy premium. LUXGEN S3 to pięcioosobowy, subkompaktowy sedan wyposażony w szeroką gamę zaawansowanych systemów wsparcia kierowcy (ADAS), między innymi system 3D X-View+, system kamer o 360-stopniowym kącie widzenia Active Eagle View+ oraz system kamer Side View+ - każdy z nich zarządzany jest przez system informacyjno-rozrywkowy THINK+ 4.0 oparty na rozwiązaniach firmy NVIDIA.
 
Partnerzy z branży motoryzacyjnej
VW
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NVIDIA automotive solutions are available to automakers, tier 1 suppliers, and research institutions working on the future of automotive innovation. Help us drive the next generation of innovation by completing the below information.