Głębokie uczenie

Sztuczna inteligencja i głębokie uczenie
Nieskończone możliwości
Sztuczna inteligencja i głębokie uczenie | Nieskończone możliwości

POTĘGA GŁĘBOKIEGO UCZENIA

 

Głębokie uczenie to najszybciej rozwijająca się dziedzina sztucznej inteligencji, która pomaga komputerom nadać sens niezliczonym ilościom danych w formie obrazów, dźwięku i tekstu. Dzięki wykorzystaniu wielu poziomów sieci neuronowych komputery posiadły możliwość, aby widzieć, uczyć się i reagować na złożone sytuacje podobnie jak ludzie, a nawet lepiej. Prowadzi to do całkowicie odmiennego sposobu myślenia o Twoich danych, technologii oraz dostarczanych produktach i usługach.

 
 

KAŻDA BRANŻA CHCE WYKORZYSTAĆ INTELIGENCJĘ

Patrzące w przyszłość firmy z szeregu branż korzystają z głębokiego uczenia, aby zająć się gwałtownie rosnącą ilością danych dzięki wykorzystaniu ulepszeń algorytmów z dziedziny głębokiego uczenia oraz postępów w zakresie sprzętu komputerowego. Pomaga im to odnaleźć nowe sposoby na wykorzystanie znajdującego się w zasięgu ręki bezmiaru danych, aby tworzyć nowe produkty, usługi i procesy – i zyskiwać zakłócającą spokój przewagę konkurencyjną.

PRZEWAGA NVIDIA Z DZIEDZINIE GŁĘBOKIEGO UCZENIA

Firma NVIDIA stała się prekursorem akceleracji głębokiego uczenia i od lat opracowuje oprogramowanie, narzędzia i biblioteki z dziedziny głębokiego uczenia. Dzisiejsze rozwiązania z dziedziny głębokiego uczenia korzystają praktycznie wyłącznie z obliczeń akcelerowanych na GPU NVIDIA w celu szkolenia i przyspieszania działania wymagających aplikacji, jak rozpoznawanie obrazu, pisma odręcznego czy głosu. Systemy głębokiego uczenia z jednostkami GPU NVIDIA zapewniają wiele korzyści:

 

AKCELEROWANE SZKOLENIE I DZIAŁANIE SIECI DNN

Jednostki GPU NVIDIA przodują w zadaniach związanych z obliczeniami równoległymi i przyspieszają działanie sieci neuronowych od 10 do 75 razy w porównaniu do rozwiązań CPU, skracając czas iteracji na ogromnej ilości danych uczących z tygodni do dni. W zeszłym roku układy GPU przyspieszyły proces szkolenia głębokich sieci neuronowych (DNN) praktycznie dwunastokrotnie.

Obejrzyj infografikę

 

SZYBKIE TWORZENIE APLIKACJI Z DZIEDZINY SI

Innowacje związane z SI wprowadzane są w zawrotnym tempie. Dzisiaj komputery nie tylko się uczą, lecz same myślą. Otwiera to fantastyczne możliwości w zastosowaniach w robotyce, medycynie i samodzielnie jeżdżących pojazdach. Możesz szybko projektować i wdrażać aplikacje z dziedziny głębokiego uczenia, aby korzystać z tych niezwykłych przełomowych zmian.

Już teraz rozpocznij opracowywanie aplikacji

 

ROZWIĄZANIA NVIDIA Z DZIEDZINY GŁĘBOKIEGO UCZENIA

Czy chcesz dostosowywać, tworzyć własne rozwiązania czy po prostu uruchamiać na zasadzie „plug and play” – mamy rozwiązania dla Ciebie. Jednostki GPU NVIDIA stworzone pod kątem głębokiego uczenia dostępne są w komputerach stacjonarnych, notebookach, serwerach i superkomputerach na całym świecie, jak również w rozwiązaniach chmurowych firm Amazon, IBM i Microsoft. Nasze technologie programistyczne i wiedza z dziedziny głębokiego uczenia zapewniają płynne działanie Twojego toku pracy, czy jest to uczenie, wdrażanie, czy też jedno i drugie.

KOMPLETNE ROZWIĄZANIA DO SZKOLENIA

DGX-1™

Najszybszy na świecie system stworzony specjalnie z myślą o procesie uczenia w głębokim uczeniu.

Dowiedz się więcej >

DGX-1
 

JEDNOSTKI GPU DO GŁĘBOKIEGO UCZENIA

SZKOLENIE

NVIDIA TITAN X

Najszybszy akcelerator procesu uczenia w głębokim uczeniu do komputerów stacjonarnych.

Dowiedz się więcej >

NVIDIA TITAN X

Tesla® P100

Najszybszy akcelerator procesu uczenia w głębokim uczeniu do centrum danych.

Dowiedz się więcej >

TESLA P100

Inference

Tesla® P40 i P4

Najbardziej energooszczędne akceleratory głębokiego uczenia do zastosowań w centrach danych.

Dowiedz się więcej >

TESLA P40 and P4

Jetson® TK1/TX1

Wbudowany superkomputer AI dla urządzeń inteligentnych.

Dowiedz się więcej >

Jetson TK1/TX1

Drive™ PX2

Skalowalny superkomputer SI pojazdu do celów jazdy autonomicznej.

Dowiedz się więcej >

Drive PX2
 

ROZPOCZNIJ JUŻ DZIŚ

Porozmawiaj z nami o wdrożeniu rozwiązań z dziedziny głębokiego uczenia już dziś.

GOTÓW DO WDROŻENIA?