NVIDIA G-SYNC

G-Sync
divider

NVIDIA G-SYNC™ to najbardziej zaawansowane technologie, które zapewnią Ci najlepszą jakość obrazu na monitorach do komputerów typu desktop oraz wyświetlaczach notebooków*.

Technologia NVIDIA G-SYNC™ zapewnia Ci w grach to, czego potrzebujesz. Niewiarygodnie płynna rozgrywka pozbawiona efektu rozchodzenia się obrazu oraz częstotliwość odświeżania do 240 Hz. Unikalne cechy, takie jak technologia HDR, zależna od częstotliwości funkcja overdrive oraz niezwykle niski poziom rozmycia w ruchu. A do tego olbrzymia przewaga konkurencyjna, dzięki której wyświetlacze G-SYNC stały się numerem jeden w świecie e-sportu.

 
Wyróżniony artykuł
Technologia G-SYNC stała się jeszcze lepsza dzięki nowym funkcjom w nowych monitorach G-SYNC i zmieniających reguły gry notebookach G-SYNC
Technologia
Dowiedz się więcej na temat szeregu zaawansowanych technologii, których obsługę zapewniają wyświetlacze G-SYNC
 
FAQ
Dowiedz się więcej na temat technologii G-SYNC oraz sprawdź, gdzie kupić monitory oparte na technologii NVIDIA G-SYNC.
Gdzie kupić
Wyszukaj sklepy internetowe oferujące produkty NVIDIA G-SYNC.
 
 
NVIDIA G-SYNC: bardziej realistyczna rozgrywka
Technologia NVIDIA G-SYNC™ eliminuje problem rozchodzenia się obrazu oraz minimalizuje zacinanie się wyświetlanych treści, zapewniając najszybszą i najbardziej płynną oraz zapierającą dech w piersiach rozgrywkę. Rzeczywistość nie zacina się, ani nie "rozrywa". Twoja rozgrywka również nie powinna.
G-SYNC Pendulum
v1.10