Back
 
 
Crysis
 
 
 
 
 
 
» Gry » Crysis
     
Wydawca: Electronic Arts
Developer: Crytek Studios
Gatunek: FPS / Akcja
Tryb jednoosobowy: tak
Tryb wieloosobowy: tak / Internet / LAN
Zalecany GPU: GeForce 8
Strona domowa

Informacje ogólne
Demo
Wideo

Informacje ogólne

Ludzkość znajduje się w obliczu kataklizmu spowodowanego przez inwazję obcych. Twoja jednostka Delta oraz siły północnokoreańskie łączą siły w walce o Ziemię. Oprócz zapierającej dech grafiki, wciągających zadań i rozgrywki, Crysis zmusza gracza do podejmowania decyzji, biorących pod uwagę możliwość dostosowywania broni i opancerzenia, co pozwala na dostosowywanie się do zmieniających się warunków.


Crysis® - najbardziej oczekiwana gra roku dla DirectX® 10 – jest już dostępna! I nawet nie chcesz myśleć o graniu w nią bez odpowiedniego sprzętu.

Od lata 2006 roku NVIDIA ściśle współpracowała z firmą Crytek, twórcami gry Crysis, starając się sprawić, by gra wyglądała doskonale i płynnie działała na sprzęcie NVIDIA.

Z procesorem graficznym NVIDIA® GeForce® 8800 zamontowanym w twoim komputerze możesz zanurzyć się w prawdziwie realistycznym środowisku i podziwiać wspaniałe efekty specjalne w trakcie walki z Obcymi o ocalenie Ziemi.

Crysis został opracowany przy wykorzystaniu procesorów graficznych firmy NVIDIA i oferuje najlepszą rozgrywkę z procesorami graficznymi NVIDIA GeForce. Upewnij się, że twój komputer jest odpowiednio wyposażony do gry w Crysis – tak, jak powinno się w nią grać!

“GeForce 8800 GT to idealna karta dla tych, którzy chcą grać w Crysis...”
-Cevat Yerli, prezes i CEO firmy Crytek

NVIDIA i GeForce są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych oraz pozostałych krajach. Pozostałe nazwy firm i produktów mogą być znakami towarowymi ich prawnych właścicieli.


Demo:

Pobierz sterowniki:

Windows XP 169.09

» Windows XP, Windows XP Media Center Edition
» Windows XP x64, Server 2003 x64

Windows Vista 169.09

» Windows Vista 32-bit
» Windows Vista 64-bit

Crysis Single-player Demo
(1.77 GB)


Wideo:

Crysis: zwiastun z Games Convention (BEZ KLASYFIACJI)
WMV (112 MB)

Crysis: zwiastun z Games Convention (KLASYFIKACJA ESRB)
WMV (114 MB)

Crysis: od kuchni
WMV (46 MB)
Crytek, Intel, Microsoft oraz członkowie zespołu NVIDIA rozmawiają o zaawansowanych funkcjach i technologiach rozwijanych w trakcie tworzenia gry Crysis.

Crysis: DX9 vs. DX10 - Myśliwy
WMV (27.5 MB)

Crysis: DX9 vs. DX10 - Dżungla
WMV (33.8 MB)

Crysis: zwiastun DX10
WMV (53 MB)


Czy wiesz, co oznacza to logo? 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn