Demo
( 464 MB )

Wideo - HD Trailer
MOV ( 860 MB )
LEGO Indiana Jones: The Original Adventures
 
» Gry » LEGO Indiana Jones: The Original Adventures
 

Wydawca: LucasArts
Developer: TT Games
Gatunek: akcja
Tryb jednoosobowy: tak
Zalecany GPU: GeForce 8
Data publikacji: czerwiec 2008
Klasyfikacja ESRB: dla wszystkich powyżej 10 lat
Strona internetowa


Gra LEGO Indiana Jones: The Original Adventures łączy zabawę i kreatywność LEGO ze sprytem, brawurą i nieustanną akcją znaną z oryginalnych filmowych przygód, które oczarowały widownie całego świata (Indiana Jones i Poszukiwacze Zaginionej Arki, Indiana Jones i Świątynia Zagłady oraz Indiana Jones i Ostatnia Krucjata). Biorąc za podstawę nieco ironiczne, unikalne podejście do oryginalnych przygód, LEGO Indiana Jones opowiada o przygodach doktora Jonesa od dżungli Ameryki Południowej po szczyty indyjskich gór. Fani serii mogą uczestniczyć w ulubionych kinowych epizodach, od przygód Indiany z wężami po słynną scenę z toczącą się kulą.

CHARAKTERYSTYKA:

  • Lubiany przez wszystkich bohater w kapeluszu fedora powrócił do kin w filmie Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki, dzięki czemu rodziny mogą cieszyć się przygodami doktora w kinie i w domu z grą LEGO.
  • Original Adventures charakteryzuje ironiczny humor, z którego znane są gry LEGO.
  • Wykorzystaj słynny bicz jako wielozadaniowe narzędzie do ataku, obrony, przeskakiwania nad przepaściami, aktywowania przełączników i interakcji z obiektami i zagadkami świata LEGO.
  • Postacie z gry LEGO są po raz pierwszy w pełni zintegrowane ze środowiskiem: mogą pływać, wspinać się, przeskakiwać nad przepaściami oraz podnosić i przenosić obiekty.
  • Do walki z wrogami wykorzystaj bronie wzięte z otoczenia, np. krzesła, butelki, miecze, pistolety.
  • Odkryj ponad 60 postaci, którymi można grać, w tym także złoczyńców (Marion Ravenwood, Short Round, Rene Belloq, Willie Scott, Marcus Brody, Jones Senior i Mola Ram).
  • Postacie wyposażone są w charakterystyczne tylko dla nich umiejętności, np. podkopy Satipo, wykorzystanie parasola przez Marcusa Brody czy umiejętności wspinania się Marion Ravenwood.
  • Twórz nowe postacie, takie jak Sallah Scott czy Mola Round, mieszając i dopasowując do siebie elementy innych postaci LEGO.
  • Odkrywaj świat i rozwiązuj zagadki, które rozwijają kreatywne myślenie, wykorzystując pracę zespołową i unikalne możliwości budowania możliwe tylko w świecie LEGO.

Informacje prawne

LucasArts i logo LucasArts są zarejestrowanymi znakami towarowymi Lucasfilm Ltd. © 2008 Lucasfilm Entertainment Company Ltd. lub Lucasfilm Ltd. i ® lub TM jak wskazano. Wszelkie prawa zastrzeżone. LEGO, logo LEGO i Minifigures są znakami towarowymi The LEGO Group. © 2008 The LEGO Group.


Czy wiesz, co oznacza to logo?

 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn