Pobieranie sterowników

GeForce Experience
divider
Wypróbuj wersję Beta funkcji GeForce Experience.
Bądź na bieżąco z najnowszymi wersjami sterowników.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami swoich sterowników.

Aplikacja GeForce Experience automatycznie powiadamia Cię o dostępności nowych wersji sterowników firmy NVIDIA. Będziesz mógł zaktualizować sterownik bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia, bez opuszczania swojego pulpitu.

Automatyczne optymalizowanie Twoich gier PC.

Oprogramowanie GeForce Experience wykorzystuje moc obsługiwanego w technologii chmur centrum przetwarzania danych NVIDIA, by zapewnić Ci optymalne ustawienia, dostosowane do możliwości Twojego komputera PC. Optymalizuj ustawienia graficzne w swoich grach za jednym kliknięciem myszą. Możesz też wykorzystać specjalny suwak, by w łatwy sposób dostosować do swoich potrzeb częstotliwość generowania klatek lub jakość obrazu.

Automatycznie optymalizuj swoje gry.
Dziel się najwspanialszymi momentami ze swoich rozgrywek.

Podziel się najwspanialszymi momentami ze swoich rozgrywek.

Funkcja GeForce ShadowPlay™ to najłatwiejszy sposób rejestrowania najwspanialszych momentów ze swoich rozgrywek. Jest to również najszybszy sposób na demonstrowanie przebiegu swojej gry w serwisie Twitch. Funkcja ShadowPlay działa w tle, zatem możesz nagrywać lub transmitować przebieg swojej rozgrywki w dowolnym czasie. Dzięki akceleracji przez układ GPU funkcja ta działa tak szybko, że nawet nie zauważysz, iż rejestruje ona przebieg rozgrywki.

Strumieniuj swoje gry na urządzenie NVIDIA® SHIELD*.

Oprogramowanie GeForce Experience umożliwia strumieniowanie Twoich gier PC na przenośne urządzenie gamingowe NVIDIA SHIELD, zatem możesz grać w swoje ulubione tytuły w dowolnym miejscu swojego domu lub w trakcie podróży. Wkrocz do świata gry Borderlands 2 bez wychodzenia z łóżka lub dokończ rozgrywkę w Skyrim w lokalnej kafejce internetowej.

Strumieniuj gry PC na przenośną konsolę SHIELD.