Tesla

Zapewniając przedsiębiorstwom dostęp do SI
Akcelerowana na GPU platforma Microsoft Azure
Akcelerowana na GPU platforma Microsoft Azure zapewniająca przedsiębiorstwom dostęp do SI
Microsoft Azure
 

Głębokie uczenie oparte na GPU w chmurze

 

Wykorzystanie SI w działalności gospodarczej ma teraz najwyższy priorytet we wszystkich branżach. Moc SI i głębokiego uczenia pozwala wyciągać istotne wnioski z Twoich danych, zapewniając Twoim klientom bardziej inteligentne rozwiązania. W celu szerszego udostępnienia tej technologii firmy NVIDIA i Microsoft nawiązały partnerską współpracę, aby zaoferować dostęp do wykorzystującego układy GPU głębokiego uczenia w chmurze.

Maszyny wirtualne serii NC platformy Microsoft Azure, oparte na układach GPU NVIDIA, zapewniają klientom z całego świata dostęp do akcelerowanych na GPU wiodących technologii obliczeniowych poprzez chmurę.

Przeprowadzaj szybsze iteracje dzięki zoptymalizowemu pod kątem układów GPU zestawowi narzędzi Microsoft Cognitive Toolkit.

W wyścigu o zaangażowanie użytkowników w bardziej inteligentne wrażenia napędzane SI przedsiębiorstwa nieustannie przeprowadzają kolejne iteracje w celu usprawnienia swych modeli głębokiego uczenia. Produktywność analityków danych i przyspieszanie wprowadzania rozwiązań na rynek opiera się na krótkim czasie realizacji procesu uczenia nieustannie zwiększających złożoność modeli.

Zestaw narzędzi Cognitive Toolkit cechuje się nawet 170-krotnie wyższą prędkością działania na serwerze DGX-1 niż w przypadku serwera opartego wyłącznie na jednostkach CPU. Oprogramowanie to wykorzystuje połączenie NVIDIA NVLink i bibliotekę NCCL, aby skalować swe działanie na wielu układach GPU i zapewnić przewagę maksymalnej wydajności.

 

Microsoft Cognitive Toolkit Performance

Wystąpienia GPU na platformie Azure zapewniają wysoką wydajność działania i nawet 13-krotnie wyższą wartość w porównaniu do wystąpień opartych wyłącznie na jednostkach CPU.

Higher Value With Microsoft Azure NC-Series

Harry Shum

Ciężko pracujemy, aby dać każdej organizacji możliwość wykorzystania SI, aby mogły tworzyć bardziej inteligentne produkty i rozwiązywać niektóre z najbardziej palących problemów świata. Dzięki bliskiej współpracy z firmą NVIDIA i zaprzęgnięciu potęgi akcelerowanych na GPU systemów uczyniliśmy zestaw poznawczy Cognitive Toolkit i platformę Microsoft Azure najszybszymi, najbardziej wszechstronnymi platformami SI. SI jest teraz w zasięgu każdej firmy.

—Harry Shum, wiceprezes grupy Microsoft
ds. badań i sztucznej inteligencji

 

Każda branża zwróciła uwagę na potencjał SI. Współpracowaliśmy z firmą Microsoft w celu stworzenia szybkiej jak błyskawica platformy SI, która będzie dostępna z siedziby każdej firmy z naszym superkomputerem DGX-1™ i chmurą Microsoft Azure. Dzięki globalnemu zasięgowi firmy Microsoft każde przedsiębiorstwo na całym świecie może skorzystać z potęgi SI i przekształcić swoje działania biznesowe.

—Jensun Huang, założyciel i dyrektor generalny NVIDIA

Jensun Huang
 

Uzyskaj już dziś dostęp do potęgi platformy Azure i zestawu narzędzi Cognitive Toolkit w swoim przedsiębiorstwie

System NVIDIA DGX-1

Dowiedz się więcej

Microsoft Azure serii N

Dowiedz się więcej

 
 
CUDA i obliczenia na GPU

Czym są obliczenia na GPU?
Fakty związane z obliczeniami
na układach GPU

Programowanie układów GPU
Architektura GPU Kepler
Obliczenia w chmurze
z użyciem GPU

Skontaktuj się z name

Czym jest CUDA?
Witryna CUDA
Szkolenia CUDA
Szkolenia CUDA
Centra szkoleniowe CUDA

Aplikacje wykorzystujące GPU

Aplikacje wykorzystujące GPU Tesla
Dyrektywy GPU OpenACC
Studia przypadku dotyczące
rozwiązań Tesla

Jednostki GPU Tesla dla
serwerów i stacji roboczych

Dlaczego warto wybrać
rozwiązania Tesla

Rozwiązania serwerowe Tesla
Rozwiązania Tesla dla
stacji roboczych

Kup jednostki GPU Tesla

Wiadomości i informacje
dotyczące jednostek Tesla

Materiały informacyjne o
produktach Tesla

Cechy oprogramowania Tesla
Narzędzia programistyczne Tesla
Badania NVIDIA
Powiadomienia Tesla

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube