NVIDIA IRAY

NVIDIA Iray
Renderuj swą rzeczywistość
Renderuj swą rzeczywistość
Divider

NVIDIA® Iray® to wysoce interaktywna i intuicyjna, fizycznie poprawna technologia renderingu, która tworzy fotorealistyczne obrazy symulując fizyczne zachowanie się światła i materiałów. W odróżnieniu od tradycyjnych silników renderujących stosowanych w produkcji, Iray dostarcza rezultaty odzwierciedlające zachowania w rzeczywistym świecie. Projektanci nie muszą posiadać wiedzy eksperckiej z zakresu komputerowych technologii graficznych, aby szybko uzyskać fotorealistyczne rezultaty.

NVIDIA Iray

 

Iray progresywnie zwiększa jakość obrazu do momentu zakończenia jego tworzenia, zapewniając spójne rezultaty od interaktywnej edycji obrazu, do końcowego efektu. To wysoce predykcyjne podejście powiązane ze skalowalną, światowej klasy wydajnością jednostek GPU NVIDIA zapewnia ciągłe informacje zwrotne i szybkie rezultaty, co znacznie redukuje czas potrzebny na stworzenie perfekcyjnej sceny i dostarczenie obrazów dorównujących fotografiom.

 

Dla kogo jest Iray

Oprogramowanie Iray przeznaczone jest głównie dla zajmujących się efektami wizualnymi artystów oraz projektantów pracujących z materiałem 3D, którzy wymagają przewidywalnych fotorealistycznych obrazów.

Zapewnia natychmiastowe wizualne informacje zwrotne, dzięki czemu może zaoferować oszałamiające obrazy dla każdej branży, czy będzie to architektura, inżynieria, projektowanie, czy też efekty wizualne dla marketingu i reklamy.

POBIERZ RAPORT

Dla kogo jest Iray

Aplikacje kompatybilne z Iray

Rozwiązanie Iray jest dostępne jako silnik renderujący w wielu popularnych aplikacjach do tworzenia treści 3D.

 
 

Poniższa lista aplikacji obejmuje szeroki zakres gałęzi przemysłu i platform:

NVIDIA IRAY PLUGIN DLA

NVIDIA Iray dla 3ds Max

Dowiedz się więcej >

NVIDIA IRAY PLUGIN DLA

NVIDIA Iray dla Cinema 4D

Dowiedz się więcej >

NVIDIA IRAY PLUGIN DLA

NVIDIA Iray dla Maya

Dowiedz się więcej >

NVIDIA IRAY PLUGIN DLA

NVIDIA Iray dla Rhino

Dowiedz się więcej >

Rozproszonego renderingu

NVIDIA Iray Server

Dowiedz się więcej >