QUADRO

  • KARTY GRAFICZNE QUADRO
  • TECHNOLOGIE GPU QUADRO
  • ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE
  • Porównaj i kup Quadro
Zarządzanie wyświetlaniem i pulpitemZarządzanie wyświetlaniem i pulpitem
Profesjonalne oprogramowanie. narzedzia i technologie
Zarządzanie wyświetlaniem i pulpitem - Profesjonalne oprogramowanie. narzedzia i technologie
Divider

Dlaczego masz ograniczać swój widok?

Zarówno wtedy, gdy chodzi Ci o oglądanie swoich projektów na ośmiu wyświetlaczach, jak i wtedy, gdy pragniesz wyświetlać swoje koncepcje w 4K, zrealizujesz swój zamiar za pomocą technologii obsługi wielu wyświetlaczy – NVIDIA® Mosaic™. Wspierana przez rozwiązania kart graficznych NVIDIA® Quadro i NVIDIA® NVS™, pozwala na łatwe rozszerzenie obszaru wyświetlania dowolnej aplikacji, z poziomu pojedynczej stacji roboczej, na nawet 16 paneli lub projektorów o wysokiej rozdzielczości – bez poświęcania wydajności i mocy.

Technologia NVIDIA® Mosaic™ w prosty sposób rozszerza obszar wyświetlania dowolnej aplikacji na kilka wyświetlaczy bez utraty wydajności i bez konieczności modyfikowania oprogramowania. Technologia Mosaic sprawia, że konfiguracja złożona z kilku wyświetlaczy widziana jest przez system operacyjny jako pojedynczy wyświetlacz. Możesz w łatwy sposób konfigurować swoje rozwiązanie za pomocą Panelu sterowania NVIDIA.

 

Technologia NVIDIA Mosaic: Kluczowe funkcje i możliwości

 

Jednolity pulpit

System widzi zestaw kilku wyświetlaczy jako pojedynczy, jednolity pulpit – bez utraty wydajności i konieczności modyfikowania oprogramowania.

Jednolity pulpit

 

Jednorodny obraz¹

Podziwiaj doskonały obraz bez zakłóceń płynności jego wyświetlania na w pełni zsynchronizowanym środowisku wyświetlaczy obsługiwanych przez więcej niż jedną kartą graficzną.

Jednorodny obraz

 
 

Korekcja obramowania wyświetlaczy

Oglądaj na kilku wyświetlaczach obraz w pełni do nich dopasowany, poprzez dostosowanie wyświetlania do odstępów między monitorami.

Korekcja obramowania wyświetlaczy

 

Łączenie obrazu z kilku projektorów²

Twórz jeden zunifikowany obraz pulpitu przy użyciu kilku projektorów obsługujących funkcję łączenia obrazu (blending).

Łączenie obrazu z kilku projektorów

 
 

Zarządzanie pulpitem

W prosty sposób zarządzaj środowiskiem złożonym z kilku urządzeń wyświetlających za pomocą oprogramowania do zarządzania pulpitem NVIDIA® nView®. Miej kompletną kontrolę i pełną elastyczność w zakresie tworzenia spersonalizowanego środowiska pracy.

Zarządzanie pulpitem

 

¹ Dostępne w przypadku kart M4000 i wyższych | ² Dostępne w przypadku kart Quadro K1200 i wyższych, a także NVS 510 i NVS 810