PhysX
 
Technologia NVIDIA® PhysX® dodaje nowy element realizmu niespotykanego nigdy wcześniej w grach. Dzięki układowi GPU NVIDIA® GeForce® w swoim komputerze PC, doświadczysz dynamicznych efektów PhysX®, takich jak piekielne eksplozje, reagujące na przebieg gry szczątki, realistyczna woda i postacie wyglądające jak żywe.

BATMAN: ARKHAM CITY
Zobacz nasz zwiastun gry Batman: Arkham City
w wersji na komputer PC i obejrzyj kilka
spośród imponujących, akcelerowanych
sprzętowo efektów w technologii PhysX.
DEMO: TURBULENCE
DEMO: TURBULENCE
Oszałamiające efekty, wykorzystujące ponad 500 tysięcy interaktywnych cząstek.

DEMO: CLOTHING
Tkaniny, które mogą być rozdzierane i reagują na środowisko i postacie.
GRY
WIĘCEJ INFORMACJI
Batman: Arkham City Batman: Arkham City
Batman powraca w bezpośredniej kontynuacji jednej z najwyżej ocenianych gier roku 2009 – Batman: Arkham Asylum. Tytuł Arkham City, wzbogacony o teselację, NVIDIA PhysX i 3D Vision, stanowi prawdziwy graficzny majstersztyk.
Alice: Madness Returns Alice: Madness Returns
Gra Alice: Madness Returns przedstawia dalsze losy tytułowej postaci, która aby zachować zdrowe zmysły daje ponownie nura w głąb króliczej nory. Ta gra akcji dorównuje pod względem oprawy graficznej innym topowym tytułom, ale działając na komputerze wyposażonym w kompatybilny układ GPU NVIDIA środowisko gry zostaje wzbogacone o całe multum efektów PhysX, które dodatkowo podkreślają piękno dziwacznego świata Alicji.

Więcej informacji

Pliki demo

Twórcy oprogramowania

PhysXInfo
Recenzje
Modowo
Na szczęście, PhysX sprawdza się nie tylko w krwawym cybersporcie, ale bardziej pokojowym, a przede wszystkim cieszącym oczy zastosowaniu. Co prawda, Nurien i strojenie piękności z ekranu to tylko wycinek tego, co można zrobić stosując GeForce z PhysX – z powstałego na użytek graczy rozwiązania korzystają naukowcy przy tworzeniu symulacji zachowań ciał stałych i cieczy.

Gazeta Wyborcza
Za tymi wszystkimi efektami kryje się NVIDIA PhysX, metoda obliczeniowa stworzona na użytek gier komputerowych przez firmę NVIDIA - twórcy procesorów graficznych GeForce. W dużym uproszczeniu polega ona na tym, że najsilniejsza jednostka obliczeniowa w komputerze GPU, na podstawie raz wczytanych informacji samodzielnie dba o to, by zachowanie wszystkich elementów wirtualnych światów odpowiadało rzeczywistym zjawiskom fizycznym.

Batman: Arkham Asylum Batman: Arkham Asylum
Zobacz jak Arkham Asylum nabiera życia, dzięki technologii NVIDIA® PhysX! Ujrzysz ultrarealistyczne efekty, takie jak ulegające dynamicznej destrukcji, widowiskowo eksplodujące filary, dachówki i posągi. Papier i szczątki, które ulegają wpływowi środowiska i sił powstających w trakcie toczonych przez postacie walk, a także reagujące na ruch i naturalnie snujące się dym i mgła. Zanurz się w realistycznym świecie gry Batman: Arkham Asylum z technologią NVIDIA PhysX.
Dark Void Dark Void
Dark Void jest osadzoną w klimatach SF grą akcji z elementami przygodowymi. Łączy w sobie wyzwalającą adrenalinę mieszankę walki w powietrzu i naziemnej. Jej akcja umiejscowiona jest w równoległym wszechświecie zwanym "The Void". Gracze wcielają się w rolę Willa - pilota wrzuconego w centrum niesamowitych wydarzeń wewnątrz tajemniczego Void. Ten nieoczekiwany bohater zostaje wkrótce wepchnięty w desperacką walkę o przetrwanie.
Mafia II Mafia II
Technologia NVIDIA® PhysX® zapewnia w grze Mafia II absolutnie najbardziej porywające wrażenia w trakcie rozgrywki – różnica jest kolosalna. Dzięki układowi GPU NVIDIA® GeForce® w Twoim komputerze PC masz do czynienia ze środowiskiem w pełni podatnym na destrukcję, możesz obserwować realistyczne efekty zniszczeń wykorzystujące chmury cząstek złożone z tysięcy elementów, użycie broni wpływa na zalegające odłamki, dym oraz inne efekty cząsteczkowe; jest to na dodatek pierwszy przykład wykorzystania akcelerowanej przez GPU odzieży, do animacji której użyto technologii NVIDIA PhysX.
Metro 2033 Metro 2033
Umiejscowiona w gruzach metra postapokaliptycznej Moskwy gra Metro 2033 wykorzystuje technologię NVIDIA PhysX, by snuć opowieść o dramatycznej walce o przetrwanie, w której los ludzkości spoczywa w Twoich rękach. W roku 2013 świat spustoszyła nuklearna wojna, wskutek której większość ludzkości uległa anihilacji, a powierzchnia Ziemi zamieniła się w zabójczą pustynię. Garstka tych, którzy przeżyli, znalazła schronienie w głębiach moskiewskiego metra, a ludzka cywilizacja wkroczyła w mrok nowego Średniowiecza.


 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasha KlasaLinkedIn