O firmie NVIDIA

  • WIADOMOŚCI NVIDIA
  • BLOG NVIDIA
  • INWESTORZY
Polityka prywatności firmy NVIDIA wobec dzieci

Obowiązuje od 25 maja 2018.

Firma NVIDIA bardzo poważnie podchodzi do spraw prywatności wszystkich użytkowników naszej strony internetowej, a zwłaszcza tych młodszych, zgodnie z Prawem ochrony prywatności internetowej dzieci (Children's Online Privacy Protection Act – COPPA) z 1998 roku, które reguluje zasady zbierania i wykorzystywania Informacji osobistych dzieci w wieku poniżej 16 lat ("Dzieci").

[KLIKNIJ TUTAJ] aby przejść do ogólnej Internetowej polityki prywatności firmy NVIDIA.

 

Polityka prywatności wobec dzieci

Celem polityki firmy NVIDIA jest unikanie zbierania lub wykorzystywania Informacji osobistych Dzieci w wieku poniżej 16 lat.

Witryny internetowe i aplikacje mobilne firmy NVIDIA, włączając www.nvidia.pl, nie są adresowane ani przeznaczone do użytku przez Dzieci.

Wykorzystujemy należyte zabezpieczenia technologiczne, aby uniemożliwić Dzieciom dostęp do tych sekcji naszych witryn i aplikacji mobilnych, w których mogą być zbierane informacje osobiste. Przykładowo, Dzieciom nie wolno korzystać z forów dyskusyjnych, subskrybować biuletynów ani brać udziału w loteriach i konkursach.

Jeśli odkryjemy, że Dziecko w wieku poniżej 16 lat wysłało drogą e-mail zapytanie do naszego przedstawiciela odpowiedzialnego za pomoc techniczną, lub w jakikolwiek inny sposób przekazało swoje Informacje osobiste firmie NVIDIA, usuniemy Informacje osobiste Dziecka z naszych baz danych tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

W przypadku wprowadzania przez firmę NVIDIA jakichkolwiek zmian w jej polityce dotyczącej zbierania i wykorzystywania Informacji osobistych Dzieci, informacje na temat tych zmian zostaną opublikowane tutaj.

 

Jak się z nami skontaktować

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące Internetowej polityki prywatności firmy NVIDIA lub Polityki prywatności wobec dzieci, prosimy o wysłanie e-maila na adres privacy@nvidia.com lub przesłanie listu na adres: NVIDIA Corporation, 2788 San Tomas Expressway, Santa Clara, CA 95051, Stany Zjednoczone. Gwarantujemy, że żadne Informacje osobiste, które ujawnisz nam w korespondencji nadesłanej na powyższy adres e-mail lub adres pocztowy, nie zostaną wykorzystane do przesłania materiałów promocyjnych.

 
O firmie NVIDIA

Technologie obliczeniowe związane
z przetwarzaniem grafiki

Historia firmy NVIDIA
Kadra zarządzająca
Praca w NVIDIA
Oddziały NVIDIA
Polityka

Informacje

Wiadomości NVIDIA
Blog NVIDIA
Inwestorzy
Program partnerski NVIDIA

Polityka firmy

Informacje Prawne
Postanowienia odnośnie
mediów społecznościowych

Polityka Prywatnosci
Polityka plików Cookie
Bezpieczeństwo

Powiązane odnośniki

NVIDIA Research
Współpraca z uczelniami
Zapytania o prelegentów

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube