O firmie NVIDIA

 • Program partnerski
 • WIADOMOŚCI NVIDIA
 • BLOG NVIDIA
 • INWESTORZY
Polityka prywatności firmy NVIDIA

Ostatnia aktualizacja tej polityki miała miejsce [15 lipca 2014].

Firma NVIDIA ("Nvidia," "my" lub "nas") zobowiązuje się szanować Twoją prywatność. Niniejsza Polityka Prywatności odnosi się do ogólnoświatowej rodziny stron internetowych, aplikacji mobilnych i produktów firmy NVIDIA, włączając witryny www.nvidia.pl, www.slizone.com, 3DVision Live, GeForce.com, GTC, TegraZone.com oraz shield.nvidia.com, jak również nasze mobilne aplikacje oraz urządzenia posiadające łączność z Internetem (wspólnie określane mianem naszych "Usług").

[KLIKNIJ TUTAJ] aby przejść do ogólnej Polityka prywatności firmy NVIDIA wobec dzieci.

1. Wprowadzenie

Firma NVIDIA® jest zaangażowana w działania mające na celu wprowadzenie odpowiednich zabezpieczeń dotyczących wszelkich Informacji osobistych, jakie przekazują nam nasi użytkownicy.

Internetowa polityka prywatności firmy NVIDIA oraz Polityka prywatności wobec dzieci wyznaczają nasze zasady i procedury dotyczące gromadzenia, wykorzystywania oraz/lub przekazywania Twoich Informacji osobistych.

 

2. Jakie informacje możemy gromadzić

W trakcie odwiedzin naszego serwisu internetowego lub korzystania z naszych Usług, bądź aplikacji mobilnych przez użytkowników, możemy gromadzić "Informacje osobiste", czyli wszelkie dane, które mogą być wykorzystane do identyfikacji konkretnej osoby, takie jak: imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu lub inne dane kontaktowe. Ponadto możemy gromadzić informacje na temat odwiedzania przez Ciebie naszych stron internetowych, w tym stron, które wyświetlasz, odnośników i reklam w które klikasz, wyszukiwanych haseł oraz innych czynności, które wykonujesz w związku ze stronami internetowymi NVIDIA. Możemy również zbierać pewne informacje z przeglądarki, której używasz do odwiedzania naszej strony internetowej. Do informacji takich zalicza się adres IP, rodzaj i język przeglądarki, czasy dostępu, adres URL strony internetowej, która przeniosła Cię na naszą stronę oraz adres URL strony internetowej, na którą przechodzisz po kliknięciu na odnośnik znajdujący się na naszej stronie. W przypadku gdy inne rodzaje niepublicznych informacji, takich jak preferencje dotyczące produktów, hobby lub historia przeglądania stron, są bezpośrednio powiązane z osobiście identyfikowalnymi informacjami, te dodatkowe informacje traktowane są jako informacje osobiste.

Uwaga: Sklep internetowy NVIDIA zarządzany jest niezależnie przez firmę Digital River, Inc. i podlega wyłącznie Polityce Prywatności firmy Digital River. Aby zapoznać się z polityką, kliknij tutaj.

[KLIKNIJ TUTAJ], aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zbierane są Informacje osobiste.

Informacje osobiste dostarczane przez Ciebie

Większość otrzymywanych przez nas Informacji osobistych jest przekazywana nam dobrowolnie przez użytkowników, którzy są zainteresowani nabyciem naszych produktów lub skorzystaniem z naszych usług. Przykładowo, Informacje osobiste mogą być zbierane wtedy, gdy:

 • Zarejestruj się lub zaloguj na naszej witrynie lub w usłudze;
 • uczestniczysz w działaniach prowadzonych za pośrednictwem naszej witryny, takich jak loterie, konkursy, gry i oferty promocyjne,
 • dokonujesz subskrypcji biuletynu,
 • przekazujesz informacje naszym przedstawicielom ds. obsługi klienta,
 • korzystasz z naszych tablic ogłoszeń i innych publicznych forów w naszym serwisie WWW,
 • ubiegasz się drogą internetową o pracę oraz
 • kupujesz atrakcyjne towary w sklepie internetowym firmy NVIDIA.

Informacje osobiste zbierane poprzez wykorzystywane technologie

W trakcie odwiedzin naszego serwisu internetowego lub korzystania z aplikacji mobilnych przez użytkowników, nasze systemy informatyczne mogą, z wykorzystaniem plików cookie, sygnalizatorów WWW, plików logowania oraz innych technologii, zbierać informacje pasywne, obejmujące Twój adres internetowy (adres IP), typ wykorzystywanej przeglądarki, rodzaj urządzenia, ID urządzenia, dane geolokalizacyjne, rodzaj systemu operacyjnego oraz informacje na temat tego, w jaki sposób przeglądasz naszą stronę oraz korzystasz z naszych Usług. Pliki cookie oraz dane związane z nawigacją, takie jak adresy URL (Uniform Resource Locators) wykorzystujemy również w celu gromadzenia informacji na temat daty i czasu Twojej wizyty, produktów, które Cię interesowały, odwiedzanych przez Ciebie sekcji naszej witryny, stron na które przeszedłeś oraz innych informacji tego typu. Informacje te umożliwiają nam (a) zapamiętywanie pewnych informacji tak, abyś nie musiał wprowadzać ich ponownie podczas wizyty lub kolejnych odwiedzin naszej witryny; (b) dostarczanie unikalnych, spersonalizowanych treści oraz informacji, w tym spersonalizowanych reklam; (c) zapewnianie i monitorowanie efektywności naszych Usług; (d) monitorowanie sumarycznych wskaźników, takich jak całkowita liczba odwiedzin, ruch na stronie, użycie oraz wzorce demograficzne, określane dla naszych witryn i Usług; (e) diagnozowanie i eliminowanie problemów technologicznych; (f) planowanie i ulepszanie naszych Usług. . Możemy gromadzić te informacje samodzielnie lub korzystać z narzędzi analitycznych firm zewnętrznych do zbierania i analizowania niniejszych informacji. Możemy połączyć te informacje z innymi danymi, które umożliwiają identyfikację osobistą.

Jeśli korzystasz z naszych Usług przy użyciu naszych urządzeń posiadających łączność z Internetem, możemy otrzymywać lub odbierać i gromadzić unikalne numery identyfikacyjne ("ID urządzenia"), powiązane z Twoim urządzeniem oraz informacje na temat funkcji urządzenia. Możemy również korzystać ze statystyk, w tym specyfikacji technicznych oraz informacji na temat sposobu korzystania z naszych Usług, usług firm trzecich oraz urządzenia posiadającego łączność z Internetem. Wykorzystujemy te informacje, by zbierać i analizować statystyki oraz dane użycia, diagnozować i naprawiać problemy techniczne, poprawiać wydajność urządzeń, dostarczać spersonalizowane treści i reklamy oraz polepszać wrażenia użytkownika z korzystania z naszych usług.

Informacje osobiste uzyskiwane z innych źródeł

Możemy otrzymywać Informacje osobiste o naszych użytkownikach również z innych źródeł, takich jak firmy dostarczające dane pochodzące z analizy Sieci, portale społecznościowe oraz konsultanci marketingowi. Informacje te stanowią uzupełnienie tych, które otrzymaliśmy bezpośrednio od naszych użytkowników i pozwalają nam na dostosowanie naszej witryny internetowej i produktów w celu lepszego spełniania Twoich potrzeb. Zdarza się czasem, że uzyskamy Informacje osobiste o osobach niebędących jeszcze użytkownikami naszej witryny. Polityka firmy NVIDIA w tym zakresie nakazuje traktowanie wszelkich uzyskanych z innych źródeł informacji w taki sam sposób, w jaki traktujemy informacje zebrane samodzielnie.

 

3. Dlaczego zbieramy informacje osobiste

Zbierane przez nas Informacje osobiste pomagają nam w przetwarzaniu transakcji, odpowiadaniu na zgłaszane zapotrzebowanie oraz, co ważne, poznawaniu zainteresowań naszych użytkowników w kwestii funkcjonalności, wydajności i wsparcia naszych produktów. Umożliwiają także poznanie wrażeń użytkowników korzystających z naszej witryny. Wykorzystujemy te informacje również przy wysyłaniu biuletynów lub promocyjnych e-mailów dotyczących nowych lub udoskonalonych produktów i usług. (prosimy o zapoznanie się z poniższą sekcją Twoje możliwości wyboru odnośnie własnych informacji osobistych).

4. W jaki sposób możemy udostępniać Twoje informacje

Nie sprzedajemy Informacji osobistych dotyczących naszych klientów lub użytkowników naszej witryny firmom trzecim. Możemy natomiast od czasu do czasu dzielić się Informacjami osobistymi z naszymi partnerami biznesowymi, sprzedawcami, firmami stowarzyszonymi, dostawcami usług, partnerami konsultingowymi lub innymi, w celu usprawnienia oferowanych Ci usług.

[KLIKNIJ TUTAJ], aby dowiedzieć się więcej na temat tego jak możemy dzielić się Twoimi Informacjami osobistymi z naszymi partnerami biznesowymi i innymi. Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące Twoich możliwości wyboru odnośnie informacji osobistych, prosimy o zapoznanie się z poniższą sekcją "Twoje możliwości wyboru odnośnie własnych informacji osobistych".

Wszelkie zbierane przez nas Informacje osobiste mogą być udostępniane filiom firmy NVIDIA lub przedsiębiorstwom, które działają pod tym samym zarządem korporacyjnym. Firma NVIDIA podejmie stosowne działania, aby upewnić się, że wymienione filie firm przestrzegają Internetowej polityki prywatności oraz Polityki prywatności wobec dzieci.

Możemy od czasu do czasu udostępniać Twoje Informacje osobiste partnerom biznesowym, sprzedawcom, podmiotom stowarzyszonym i innym dostawcom usług, którzy pomagają nam w naszych procesach związanych z identyfikacją i obsługą ukierunkowanych reklam, handlem elektronicznym, realizacją usług lub tworzeniem treści, operacjami w zakresie strony internetowej, zarządzaniem komunikacją mailową, obsługą klienta, analizą, produkcją, integracją, dostawą, wsparciem, płatnością i procesami serwisowymi. Polityka firmy NVIDIA ma na celu uniemożliwienie tym firmom wykorzystywania Twoich Informacji osobistych do celów innych niż dostarczanie konkretnych usług, na które zapotrzebowanie zgłosiła firma NVIDIA.

Możemy udostępniać Twoje Informacje osobiste partnerom biznesowym, którzy oferują usługi wspólnie z nami, na przykład podczas współfinansowania konkursu lub promocji, bądź też oferowania produktu lub usługi pod wspólną marką.

W przypadku reorganizacji, fuzji lub sprzedaży niektórych lub wszystkich aktywów spółki, możemy przekazać dane osobowe stronie trzeciej mającej związek z transakcją. Jeśli firma NVIDIA lub jej aktywa zostaną nabyte przez inną firmę, NVIDIA będzie wnioskować o to, aby firma nabywająca przejęła wszelkie zobowiązania wynikające z niniejszej Internetowej polityki prywatności i Polityki prywatności wobec dzieci.

Możemy ujawnić Twoje Informacje osobiste, jeśli działając w dobrej wierze jesteśmy przekonani, że takie ujawnienie jest niezbędne, aby pozostawać w zgodzie z odpowiednimi przepisami prawa lub w odpowiedzi na wezwanie do sądu lub do wypełnienia gwarancji firmy NVIDIA.

Firma NVIDIA może "odpersonalizować" Informacje osobiste poprzez usunięcie cech umożliwiających identyfikację, takich jak imię i nazwisko oraz adres e-mail, by następnie połączyć dane w celu wykorzystania w badaniach lub do innych celów biznesowych. NVIDIA może wówczas wykorzystywać i/lub udostępniać te "odpersonalizowane" informacje firmom trzecim.

 

5. Twoje możliwości wyboru odnośnie własnych informacji osobistych

Firma NVIDIA szanuje Twój wybór odnośnie tego, jak Twoje Informacje osobiste mają być wykorzystywane, gdy rejestrujesz się u nas, decydujesz się na subskrypcję naszych biuletynów, czy też dostarczasz Informacje osobiste w innych celach.

Jeśli decydujesz się nie przekazywać Informacji osobistych, gdy wymaga tego nasza witryna, będziesz mógł w dalszym ciągu korzystać z większości jej sekcji. Możesz jednak nie być w stanie korzystać z niektórych stron i usług wymagających naszej interakcji z Tobą.

Informacje marketingowe.
Możesz w dowolnej chwili wycofać swoją zgodę na otrzymywanie korespondencji od firmy NVIDIA, anulując subskrypcję na stronie https://profile.nvidia.com/pl-pl/login lub postępując zgodnie z procedurą opisaną pod koniec każdego otrzymywanego e-maila. Możemy jednak w dalszym ciągu wysyłać do Ciebie aktualizacje naszych informacji prawnych oraz Internetowej polityki prywatności lub dotyczące jakichkolwiek kont, które utworzyłeś u nas.

Reklamy internetowe i inne formy zbierania danych.
Jak wspomniano powyżej, firma NVIDIA gromadzi pewne informacje o Tobie, gdy odwiedzasz nasze strony internetowe lub korzystasz z oferowanych przez nas usług. Do tego celu służą technologie, takie jak pliki cookie, sygnalizatory WWW i inne podobne narzędzia. Ze względu na to, że wykorzystujemy te informacje wyłącznie do celów wewnętrznych i analitycznych, wybranie opcji "Do Not Track" w Twojej przeglądarce nie będzie miało żadnego wpływu na gromadzenie przez nas informacji dostarczanych przez pliki cookie w tym celu. Jedynym sposobem, by całkowicie wycofać zgodę na zbieranie jakichkolwiek informacji z wykorzystaniem plików cookie lub innych technologii gromadzenia danych, jest aktywne zarządzanie ustawieniami Twojej przeglądarki lub urządzenia mobilnego. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, plików clear gif/sygnalizatorów www i pokrewnych technologii, odwiedź stronę http://www.allaboutcookies.org. W zależności od Twojego urządzenia mobilnego, kontrolowanie technologii gromadzenia danych za pośrednictwem ustawień przeglądarki może być niemożliwe.

Zezwalamy będącym stronami trzecimi sieciom reklamowym i mediom społecznościowym na wykorzystywanie plików cookie, wtyczek oraz innych technologii do gromadzenia informacji na temat innych stron internetowych, przeglądanych przez Ciebie podczas odwiedzania naszej witryny. Przykładowo, korzystamy z usług reklamowych świadczonych przez zewnętrznych partnerów reklamowych, by z wykorzystaniem plików cookie i innych technologii gromadzenia danych, zaprezentować Ci naszą ofertę za pośrednictwem innych stron internetowych. Nie mamy wpływu na mechanizmy wycofywania zgody na wykorzystywanie określonych technologii gromadzenia danych przez zewnętrznych partnerów reklamowych. Aby uniknąć gromadzenia informacji przez zewnętrznych partnerów reklamowych, możesz zmienić ustawienia przeglądarki tak, by odrzucała pliki cookie lub pytała Cię przed ich zaakceptowaniem, umożliwiając wybranie opcji "Nie akceptuj". Nie mamy jednak na to wpływu i nie możemy zagwarantować, czy wspomniane strony trzecie uwzględniają taki brak akceptacji ze strony przeglądarki. Ponadto, wielu dostawców reklam zrzeszonych jest w grupie Network Advertising Initiative (NAI) oraz Digital Advertising Alliance (DAA), co umożliwia wyłączenie gromadzenia danych przez firmy członkowskie za pośrednictwem strony www.networkadvertising.org/choices lub www.aboutads.info/choices.

 

6. Polityka prywatności wobec dzieci

Staramy się chronić prywatność dzieci w wieku poniżej 13 lat, które odwiedzają nasze witryny lub aplikacje mobilne.
[KLIKNIJ TUTAJ] aby zapoznać się z Polityką prywatności firmy NVIDIA wobec dzieci.

 

7. Odnośniki do innych witryn

Nie ponosimy odpowiedzialności za żadne treści, produkty lub usługi oferowane w serwisach internetowych firm trzecich. Odnośniki do witryn firm trzecich są oferowane wyłącznie dla Twojej wygody. Niniejsza Polityka prywatności nie ma zastosowania do żadnych Informacji osobistych, które udostępniasz lub które są zbierane przez serwisy internetowe zarządzane przez firmy trzecie lub innych dostawców produktów/usług.

Nasza witryna może również zawierać odnośniki do mediów społecznościowych, takie jak przyciski serwisów Facebook, Twitter i Pinterest (np. "Like", "Tweet" lub "Pin"). Serwisy te mogą automatycznie gromadzić informacje o Twojej aktywności w Internecie za każdym razem, gdy odwiedzasz stronę, która posiada odnośnik do mediów społecznościowych - niezależnie od tego, czy klikniesz w ten przycisk. Korzystanie z tych funkcji regulowane jest przez politykę prywatności firmy, która udostępnia tę funkcję. Nasza polityka prywatności nie ma tu zastosowania. Proszę sprawdzić swoje ustawienia prywatności na portalach społecznościowych.

 

8. Bezpieczeństwo

Podejmiemy wszelkie stosowne i adekwatne środki do ochrony informacji osobistych, które nam udostępniasz, przed nieautoryzowanym dostępem do nich lub ich ujawnieniem.

 

9. Jak się z nami skontaktować

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące Internetowej polityki prywatności firmy NVIDIA lub Polityki prywatności wobec dzieci, prosimy o wysłanie e-maila na adres privacy@nvidia.com lub przesłanie listu na adres: NVIDIA Corporation, 2701 San Tomas Expressway, Santa Clara, CA 95050, Stany Zjednoczone.

 

10. Informacja dla mieszkańców Kaliforni - Twoje prawa do prywatności na terenie Kaliforni

Zgodnie z sekcją 1798.83 Kodeksu Prawa Cywilnego Kalifornii (znaną jako prawo "Shine The Light"), klienci firmy NVIDIA, którzy są mieszkańcami Kalifornii, mają możliwość zgłoszenia prośby i otrzymania od nas listy informacji osobowych, które ujawniamy stronom trzecim w celu bezpośredniego marketingu w poprzedzającym roku kalendarzowym. Aby zgłosić taką prośbę, napisz do nas na poniższy adres:

W Stanach Zjednoczonych:
NVIDIA Corporation
2701 San Tomas Expressway
Santa Clara, CA 95050

Możesz również wysłać nam wiadomość e-mail na adres CaliforniaPrivacyDisclosure@nvidia.com.

 

11. Aktualizacje internetowej polityki prywatności

Od czasu do czasu możemy wprowadzać do naszej Internetowej polityki prywatności zmiany. Prosimy o regularne przeglądanie naszych zasad, gdyż będą one obowiązywać w zaktualizowanej wersji podczas Twoich przyszłych odwiedzin naszej witryny.

 

12. Twoja aprobata

Decydując się na korzystanie z tej strony internetowej wyrażasz zgodę na warunki zawarte w naszej Internetowej polityce prywatności oraz na zbieranie i przetwarzanie przez firmę NVIDIA Twoich Informacji osobistych w celach w niej wyszczególnionych. Twoje Informacje osobiste mogą być przetwarzane w kraju, w którym zostały zebrane oraz w Stanach Zjednoczonych, a także innych państwach, w których zlokalizowany jest system przechowywania zapasowych kopii danych firmy NVIDIA. Firma NVIDIA przestrzega wszelkich obowiązujących praw dotyczących prywatności klientów. W ramach minimum, Twoje Informacje osobiste będą przetwarzane w zgodzie z warunkami naszej Internetowej polityki prywatności oraz prawa Stanów Zjednoczonych, które mogą być bardziej lub mniej rygorystyczne niż prawa obowiązujące w Twoim kraju.

 
 
O firmie NVIDIA

Technologie obliczeniowe związane
z przetwarzaniem grafiki

Historia firmy NVIDIA
Kadra zarządzająca
Praca w NVIDIA
Oddziały NVIDIA
Polityka

Informacje

Wiadomości NVIDIA
Blog NVIDIA
Inwestorzy
Program partnerski NVIDIA

Polityka firmy

Informacje Prawne
Postanowienia odnośnie
mediów społecznościowych

Polityka Prywatnosci
Polityka plików Cookie
Bezpieczeństwo

Powiązane odnośniki

NVIDIA Research
Współpraca z uczelniami
Zapytania o prelegentów

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube