QUADRO

 • KARTY GRAFICZNE QUADRO
 • TECHNOLOGIE GPU QUADRO
 • ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE
 • Porównaj i kup Quadro
NVIDIA I PTC CREO Strategiczny wybór
Divider

Oprogramowanie PTC Creo® Parametric™ umożliwia projektantom pracę w bardziej wciągającym środowisku modelowania. Technologia firmy NVIDIA, dzięki jej strategicznemu partnerstwu z firmą PTC, umożliwia korzystanie z realistycznie wyglądających materiałów (metali, szkła, plastiku itp.), które zbliżone będą wyglądem do tych z końcowych renderingów.

Gdy zmieniasz wykorzystywane oprogramowanie na PTC Creo, będziesz chciał używać jednostek GPU NVIDIA® Quadro®, aby w pełni wykorzystać skalowanie jego wydajności, oprócz nowych możliwości graficznych.

Oprogramowanie PTC Creo Parametric z kartami graficznymi Quadro

Skalowanie wydajności w oprogramowaniu PTC Creo Parametric

 

Wydajność

Najnowsze karty graficzne Quadro zapewniają nadzwyczajną wydajność w oprogramowaniu PTC Creo. Jednostki GPU NVIDIA® Quadro® odciążają jednostkę CPU zachowując jej moc obliczeniową dla zadań, do których jest najlepiej przystosowana - obsługi urządzeń I/O, pracy systemu operacyjnego i wielozadaniowości. Dzięki wbudowanej pamięci i dedykowanemu przetwarzaniu graficznemu profesjonalne rozwiązania graficzne Quadro zapewniają w pełni interaktywne działanie.

 

Do stacjonarnych stacji roboczych

PTC CREO Performance

 

Do mobilnych stacji roboczych

PTC CREO Mobile Performance

Wizualizacja

Jednostki GPU NVIDIA® Quadro® z oprogramowaniem PTC Creo Parametric eliminują wizualne artefakty, dzięki czemu możesz opracowywać najbardziej skomplikowane szczegóły projektowe bez rezygnowania z wydajności. Pełnoekranowy antyaliasing (do 32x) dramatycznie redukuje ilość postrzępionych krawędzi w czasie rzeczywistym i w wysokich rozdzielczościach, dzięki czemu możesz zobaczyć jak wyglądają Twoje projekty z gładkimi, precyzyjnymi krawędziami. Karty NVIDIA Quadro w trybie cieniowania z krawędziami oprogramowania PTC Creo Parametric zapewniają pełny ogląd Twoich projektów bez poświęcania wydajności. Dzięki zwiększonej wydajności akcelerowanej przez GPU okluzji otoczenia, aktywnemu wyświetlaniu komponentów i technice Order Idependent Transparency użytkownicy oprogramowania PTC Creo zyskają zwiększoną wydajność pracy podczas ustawiania modelu i zwiększoną przydatność w złożeniach.

 

Coffee Machine

Skalowanie wydajności w oprogramowaniu PTC Creo Parametric

 

Produktywność

Użytkownicy oprogramowania PTC Creo pracując z narzędziami związanymi z pracami projektowymi i inżynieryjnymi wymagają jak najlepszych wrażeń wizualnych. Jednakże do niedawna korzyści płynące z wirtualizacji graficznej nie były dostępne dla projektantów i inżynierów w firmach produkcyjnych, ponieważ satysfakcjonujący komfort pracy z oprogramowaniem do projektowania w 3D po prostu nie był możliwy do uzyskania. Teraz, dzięki technologii NVIDIA GRID™, użytkownicy oprogramowania Creo mogą zapomnieć o nieakceptowalnych wartościach opóźnień czy degradacji obrazu i w pełni korzystać z zalet akcelerowanej wirtualizacji grafiki 3D.

Jednostki przetwarzania graficznego (GPU) NVIDIA GRID oraz sterowniki NVIDIA zostały w pełni przetestowane i są obsługiwane przez oprogramowanie PTC w środowiskach wirtualizowanych, aby zapewnić jego użytkownikom ten sam komfort pracy w środowisku zwirtualizowanym, jaki oferują profesjonalne stacje robocze.

Pomóż mi wybrać

DOBIERZ ROZWIĄZANIE ADEKWATNE DO SPOSOBU, W JAKI KORZYSTASZ Z PRODUKTÓ W FIRMY AUTODESK

Czy korzystasz z mobilnej stacji roboczej, komputera stacjonarnego, stacji roboczej czy usług zdalnych, firma NVIDIA ma dla Ciebie rozwiązanie.

Firma NVIDIA ma spore osiągnięcia w oferowaniu najwyższej wydajności w wiodących aplikacjach dla branży projektowej i produkcyjnej. Wśród nich znajdują się:

 • Stabilność i jakość sterowników - dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi w branży dostawcami oprogramowania, firma NVIDIA tworzy sterowniki przygotowane do obsługi zadań o krytycznym znaczeniu, certyfikowane dla ponad 100 aplikacji.
 • Preferowana, zaufana marka – zdecydowana większość dzisiejszych prac projektowych wykonywana jest przy wykorzystaniu profesjonalnych kart graficznych Quadro.
 • Czołowe znaczenie w dziedzinie obliczeń - wiodące rozwiązania z dziedziny symulacji i renderingu na układach GPU polegają na technologii obliczeń równoległych NVIDIA CUDA®.
 • Zarządzanie IT i obszarem roboczym - narzędzia firmy NVIDIA zaprojektowane do profesjonalnego zarządzania wyświetlaniem i infrastrukturą obejmują oprogramowanie Mosaic, nView® oraz zestaw narzędzi NVIDIA do zarządzania na poziomie przedsiębiorstwa (NVWMI).

 

Zalecane rozwiązania graficzne do oprogramowania PTC Creo

 

DODATKOWE INFORMACJE

Quadro M4000
 • 8 GB
 • 1664 rdzenie CUDA

KUP TERAZ

 
Quadro M2000
 • 4 GB
 • 768 rdzenie CUDA

KUP TERAZ

 
Quadro M4000M
 • 4 GB
 • 1280 rdzenie CUDA

Dowiedz się więcej

 
Quadro M3000M
 • 4 GB
 • 1024 rdzenie CUDA

Dowiedz się więcej

 
 

 
Produkty Quadro do
profesjonalnej wizualizacji

Technologia fizycznie
poprawnego renderingu NVIDIA

Karty graficzne Quadro do
komputerów stacjonarnych

Mobilne karty graficzne Quadro
Technologia Multi-GPU
Zarządzanie wyświetlaniem
i pulpitem

Zastosowania przemysłowe

Projektowanie i branża produkcyjna
Media i rozrywka
Nauka i obrazowanie medyczne
Poszukiwania surowców
energetycznych

Zasoby

Materiały na temat
produktów

Biuletyn NVIDIA
Studia przypadków
dotyczące Quadro

Skontaktuj się z nami

Gdzie kupić

Rozwiązania Quadro
(stacjonarne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(mobilne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(stacje robocze typu All-in-One)

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube