Quadro

  • KARTY GRAFICZNE QUADRO
  • TECHNOLOGIE GPU QUADRO
  • ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE
  • Porównaj i kup Quadro
Quadro dla produkcji
Divider

Akceleruj produktywność dzięki
mocy kart graficznych NVIDIA® Quadro

Czy tworzysz innowacyjne produkty czy przełomową architekturę, profesjonalne rozwiązania graficzne NVIDIA pomagają zoptymalizować Twój tok pracy i zwiększyć wydajność aplikacji związanych z projektowaniem. Karty graficzne NVIDIA Quadro® zapewniają optymalną wydajność w szerokim zakresie rozwiązań stacjonarnych i mobilnych stacji roboczych. Rozwiązania te otrzymały certyfikacje i są polecane przez wszystkich głównych producentów OEM oraz wiodących niezależnych producentów oprogramowania, ponieważ spełniają najwyższe standardy jakości. Dodatkowo wspierane są solidnością stabilnych wydań sterowników, dedykowanych długiemu terminowi użytkowania.

Połączenie w jednej stacji roboczej wielu jednostek GPU NVIDIA Quadro i Tesla® na potrzeby renderingu i symulacji może zmienić Twój tok pracy zapewniając jednocześnie wysokowydajną grafikę i możliwości przetwarzania równoległego. Technologia NVIDIA Multi-GPU zapewnia branży produkcyjnej szereg korzyści. Projektanci produktów, inżynierowie i architekci mogą teraz skorzystać z fizycznie poprawnego oprogramowania renderującego NVIDIA Iray do interakcji z kształtami, materiałami i światłem, i tworzyć precyzyjne wizualizacje końcowego produktu jeszcze w trakcie pracy nad projektem. Praca ze zbliżonym do rzeczywistego przedstawieniem Twojego projektu budynku czy produktu pozwala na natychmiastowy ogląd tego, jak każda ich fotorealistyczna iteracja będzie wyglądać w prawdziwym otoczeniu.

Co więcej, technologia NVIDIA GRID™ pozwala firmom z branży produkcyjnej i architektonicznej ogromnie zwiększyć wydajność pracowników, dzięki zaoferowaniu im bezpiecznego dostępu do aplikacji i danych z prawie każdego urządzenia, gdziekolwiek są i gdy tylko tego potrzebują. Dzięki zapewnieniu możliwości przejęcia przez układy GPU obliczeń związanych z przetwarzaniem graficznym w środowiskach wirtualizowanych, co odciąża procesor CPU, rozwiązanie NVIDIA GRID po raz pierwszy pozwala menedżerom centrów obliczeniowych zapewnić bogate w grafikę wrażenia większej liczbie użytkowników.

Maksymalnie wykorzystaj możliwości swoich aplikacji dzięki mocy rozwiązań firmy NVIDIA.

 
 
Produkty Quadro do
profesjonalnej wizualizacji

Technologia fizycznie
poprawnego renderingu NVIDIA

Karty graficzne Quadro do
komputerów stacjonarnych

Mobilne karty graficzne Quadro
Technologia Multi-GPU
Zarządzanie wyświetlaniem
i pulpitem

Zastosowania przemysłowe

Projektowanie i branża produkcyjna
Media i rozrywka
Nauka i obrazowanie medyczne
Poszukiwania surowców
energetycznych

Zasoby

Materiały na temat
produktów

Biuletyn NVIDIA
Studia przypadków
dotyczące Quadro

Skontaktuj się z nami

Gdzie kupić

Rozwiązania Quadro
(stacjonarne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(mobilne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(stacje robocze typu All-in-One)

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube