Quadro

  • KARTY GRAFICZNE QUADRO
  • TECHNOLOGIE GPU QUADRO
  • ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE
  • Porównaj i kup Quadro
Rozwiązania kart graficznych Quadro
Divider
Akceleruj swą kreatywność dzięki technologii NVIDIA® Quadro® — najpotężniejszymi na świecie rozwiązaniami graficznymi do stacji roboczych. Certyfikowane w szerokim zakresie zaawansowanych aplikacji, z których korzystają profesjonaliści, przetestowane przez wiodących producentów stacji roboczych i wspierane przez globalny zespół specjalistów z dziedziny wsparcia technicznego, rozwiązania Quadro dają Ci spokój umysłu, abyś mógł skupić się tylko na pracy.
Czy tworzysz rewolucyjne produkty, projektujesz nowatorską architekturę, poruszasz się w ogromnych zbiorach danych geologicznych, czy też rysujesz spektakularnie żywe historie, rozwiązania graficzne Quadro zapewniają Ci wydajność by robić to znakomicie.
 

NVIDIAI Quadro

 
 

Kolejna generacja rozwiązań Quadro firmy NVIDIA do stacji roboczych

 

Wydajność której możesz zaufać

  • Miej pewność sprzętowej kompatybilności i stabilności działania dzięki wsparciu firmy NVIDIA dla najnowszych standardów OpenGL, DirectX, OpenCL i NVIDIA® CUDA®, głębokiemu zaangażowaniu niezależnych twórców oprogramowania, a także certyfikacji, w ponad 100 profesjonalnych aplikacjach, przez firmy zajmujące się oprogramowaniem.
  • Jeszcze bardziej skaluj wydajność w aplikacjach dzięki technologii NVIDIA Multi-GPU, która wykorzystuje połączenie wielu jednostek GPU NVIDIA Quadro i Tesla® w tym samym systemie, aby radykalnie przyspieszyć wizualizację i prace obliczeniowe..

Potwierdzona niezawodność sprzętu

  • Doświadcz produktów o wyższej jakości, które wykorzystują efektywne energetycznie rozwiązania sprzętowe oraz komponenty dobrane tak, by zyskać optymalną wydajność operacyjną, trwałość i długowieczność.
  • Ciesz się maksymalnie długim czasem bezawaryjnej pracy dzięki wyczerpującym testom produktów, symulującym najbardziej wymagające rzeczywiste warunki, przeprowadzanym we współpracy z wiodącymi producentami OEM i integratorami systemów.

 
 

Pewnie skaluj i zarządzaj swoim sprzętem komputerowym

Zredefiniowany obszar roboczy

  • Doświadcz oszałamiającej jakości obrazu dzięki zastosowanym technikom antyaliasingu o filmowej jakości i wzbogaconej głębi koloru oraz wyższym częstotliwościom odświeżania i rozdzielczości 4K, które zapewnia standard DisplayPort.
  • Rozszerz obszar roboczy na 4 wyświetlacze na każdej karcie Quadro dzięki intuicyjnemu rozmieszczeniu okien, wielu pulpitom wirtualnym i profilom użytkownika, zapewnianym przez oprogramowanie do zarządzania wizualnym obszarem roboczym NVIDIA nView™ oraz technologię NVIDIA Mosaic.

 
 
 
Produkty Quadro do
profesjonalnej wizualizacji

Technologia fizycznie
poprawnego renderingu NVIDIA

Karty graficzne Quadro do
komputerów stacjonarnych

Mobilne karty graficzne Quadro
Technologia Multi-GPU
Zarządzanie wyświetlaniem
i pulpitem

Zastosowania przemysłowe

Projektowanie i branża produkcyjna
Media i rozrywka
Nauka i obrazowanie medyczne
Poszukiwania surowców
energetycznych

Zasoby

Materiały na temat
produktów

Biuletyn NVIDIA
Studia przypadków
dotyczące Quadro

Skontaktuj się z nami

Gdzie kupić

Rozwiązania Quadro
(stacjonarne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(mobilne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(stacje robocze typu All-in-One)

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube