Quadro

 • KARTY GRAFICZNE QUADRO
 • TECHNOLOGIE GPU QUADRO
 • ZASTOSOWANIA PRZEMYSŁOWE
 • Porównaj i kup Quadro
Oprogramowanie typu PLM firmy Siemens
Divider

TWÓRZ NOWATORSKIE PROJEKTY W KRÓTSZYM CZASIE DZIĘKI UKŁADOM GPU NVIDIA

Stale zwiększa się objętość i złożoność zbiorów danych modeli w firmach produkcyjnych. Dodatkowo, nowości technologiczne, które ułatwiają pracę z oprogramowaniem CAD 3D, jak przystępne cenowo monitory 4K, oznaczają, że profesjonaliści z branży projektowej i inżynieryjnej korzystający z narzędzi do projektowania oprogramowania PLM firmy Siemens oczekują jeszcze wyższej i niezawodnej wydajności graficznej.

Karty graficzne NVIDIA® Quadro® zapewniają Ci moc umożliwiającą tworzenie nowatorskich projektów w oprogramowaniu PLM firmy Siemens przy zachowaniu najkrótszych terminów. Rozwiązania te zostały certyfikowane i są zalecane przez firmę Siemens, a opracowano je przy ścisłej współpracy obu firm. Gwarantuje to stabilne i niezawodne działanie platformy od pierwszego dnia.

Rozwiązania NVIDIA zostały przetestowane, certyfikowane i są zalecane przez firmę Siemens PLM Software. Proces testów i certyfikacji gwarantuje optymalne działanie tej stabilnej i niezawodnej platformy od pierwszego dnia.

Zwiększ wydajność i odkryj nowe poziomy interaktywnego realizmu oraz renderowania dzięki profesjonalnym kartom graficznym NVIDIA Quadro w swojej stacji roboczej lub rozwiązaniu NVIDIA GRID™ w środowiskach wirtualizowanych.

 

Wydajność

Rozwiązania firmy NVIDIA® zapewniają wysoką wydajność graficzną w 3D, umożliwiając Ci szybką wizualizację i sprawną pracę ze złożonymi projektami. Możesz łatwo badać kolejne wersje projektów korzystając w czasie rzeczywistym z różnych scenariuszy i materiałów, dopóki nie będziesz pewien, że Twoja wersja finalna jest wersją najlepszą. Jednostki GPU NVIDIA Quadro dostępne są dla laptopów, stacji roboczych i zdalnych platform serwerowych w środowiskach wirtualizowanych.

ACME

Wiele produktów składa się z setek lub nawet tysięcy indywidualnych komponentów, dlatego rozwiązania NVIDIA o bardzo dużej pojemności pamięci graficznej umożliwiają Ci pracę z niezwykle dużymi złożeniami zawierającymi większą liczbę elementów składowych. Możesz manipulować większą niż kiedykolwiek liczbą powierzchni i materiałów, zanim pozwolisz sobie na podjęcie decyzji projektowych, przeglądając w tym czasie indywidualne komponenty w kontekście kompletnego produktu.

Do stacjonarnych stacji roboczych

Siemens NX Performance

Do mobilnych stacji roboczych

Siemens NX Performance

 

Wizualizacja

Projekty o wyższej jakości

Fizycznie poprawne oprogramowanie renderujące NVIDIA Iray daje projektantom moc przedstawiania swoich produktów w sposób, w jaki będą fotorealistycznie wyglądać w każdych warunkach oświetlenia. Technologia ta pozwala użytkownikom oprogramowania Siemens NX na interakcję w czasie rzeczywistym z kształtami, materiałami i światłem, dzięki czemu mogą w trakcie pracy nad produktem precyzyjnie wizualizować jego końcowy wygląd. Ze względu na to, że projektanci mogą być pewni tego, że widzą zbliżony do rzeczywistego wirtualny produkt podczas pracy z jego różnymi wersjami, mogą wykorzystać tę technologię jako część zwyczajowego toku pracy, aby w krótszym czasie analizować większą ilość koncepcji projektowych. Co więcej, umożliwia to bardziej dokładne i przewidywalne wizualizacje projektów na potrzeby ich przeglądów.

 

CAE

 

CAE Photorealistic

 

Dzisiejsze wzornictwo stanowi krytyczną część wizerunku marki i przewagę konkurencyjną wśród producentów, a oprogramowanie Iray wzmacnia pozycję projektantów i inżynierów inspirując ich pomysłowość i pomagając im efektywniej wykorzystywać czas na tworzenie unikalnych produktów.

 

NX Ray Traced Studio

 

NX Ray Traced Studio

 

Profesjonalne rozwiązania graficzne NVIDIA zapewniają redukcję artefaktów wizualnych, pomagając dopracować najbardziej misterne szczegóły projektu bez poświęcania wydajności. Oglądaj swoje projekty w postaci o gładszych, dokładnych krawędziach, jako że obsługiwany przez NVIDIA Quadro mechanizm pełnoekranowego wygładzania krawędzi (aż do poziomu 128x) niweluje w czasie rzeczywistym efekt postrzępionych krawędzi (tzw. schodków).

 

NX Ray Traced Studio

 

Produktywność

WIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ PRACY

Użytkownicy oprogramowania Siemens NX pracując z narzędziami związanymi z pracami projektowymi i inżynieryjnymi wymagają jak najlepszych wrażeń wizualnych. Jednakże do niedawna korzyści płynące z wirtualizacji graficznej nie były dostępne dla projektantów i inżynierów w firmach produkcyjnych, ponieważ satysfakcjonujący komfort pracy z wymagającym graficznie oprogramowaniem do projektowania w 3D po prostu nie był możliwy do uzyskania. Teraz, dzięki technologii NVIDIA GRID™, użytkownicy oprogramowania Siemens NX mogą zapomnieć o nieakceptowalnych wartościach opóźnień czy degradacji obrazu i w pełni korzystać z zalet akcelerowanej wirtualizacji grafiki 3D.

Co więcej, jednostki przetwarzania graficznego (GPU) NVIDIA GRID oraz sterowniki NVIDIA zostały w pełni przetestowane i są obsługiwane przez oprogramowanie firmy Siemens PLM Software w środowiskach wirtualizowanych. Proces ten potwierdza, że użytkownicy oprogramowania Siemens NX i Siemens Teamcenter Visualization zyskują ten sam poziom wydajności graficznej i komfort pracy w środowisku zwirtualizowanym, jakiego oczekiwaliby od swojej stacji roboczej lub komputera PC.

Karty NVIDIA GRID K1 i K2 można dodać do istniejącego środowiska VDI firm Citrix, VMware czy Microsoft, co zapewni użytkownikom oprogramowania firmy Siemens jeszcze wyższą wydajność, w każdym miejscu i czasie, i na każdym urządzeniu. Dowiedz się więcej.

Pomóż mi wybrać

DOBIERZ KARTĘ GRAFICZNĄ QUADRO ADEKWATNĄ DO SPOSOBU, W JAKI KORZYSTASZ Z OPROGRAMOWANIA TYPU PLM FIRMY SIEMENS

Czy korzystasz z mobilnej stacji roboczej, komputera stacjonarnego, stacji roboczej czy usług zdalnych, firma NVIDIA ma dla Ciebie rozwiązanie.

Firma NVIDIA ma spore osiągnięcia w oferowaniu najwyższej wydajności w wiodących aplikacjach dla branży projektowej i produkcyjnej. Wśród nich znajdują się:

 • Stabilność i jakość sterowników - dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi w branży dostawcami oprogramowania, firma NVIDIA tworzy sterowniki przygotowane do obsługi zadań o krytycznym znaczeniu, certyfikowane dla ponad 100 aplikacji.
 • Preferowana, zaufana marka – zdecydowana większość dzisiejszych prac projektowych wykonywana jest przy wykorzystaniu profesjonalnych kart graficznych Quadro.
 • Czołowe znaczenie w dziedzinie obliczeń - wiodące rozwiązania z dziedziny symulacji i renderingu na układach GPU polegają na technologii obliczeń równoległych NVIDIA CUDA®.
 • Zarządzanie IT i obszarem roboczym - narzędzia firmy NVIDIA zaprojektowane do profesjonalnego zarządzania wyświetlaniem i infrastrukturą obejmują oprogramowanie Mosaic, nView® oraz zestaw narzędzi NVIDIA do zarządzania na poziomie przedsiębiorstwa (NVWMI).

 

Zalecane rozwiązania graficzne do oprogramowania Siemens PLM

 

DODATKOWE INFORMACJE

Quadro M4000
 • 8 GB
 • 1664 rdzenie CUDA

KUP TERAZ

 
Quadro M2000
 • 4 GB
 • 768 rdzenie CUDA

KUP TERAZ

 
Quadro M4000M
 • 4 GB
 • 1280 rdzenie CUDA

Dowiedz się więcej

 
Quadro M3000M
 • 4 GB
 • 1024 rdzenie CUDA

Dowiedz się więcej

 
 
 
Produkty Quadro do
profesjonalnej wizualizacji

Technologia fizycznie
poprawnego renderingu NVIDIA

Karty graficzne Quadro do
komputerów stacjonarnych

Mobilne karty graficzne Quadro
Technologia Multi-GPU
Zarządzanie wyświetlaniem
i pulpitem

Zastosowania przemysłowe

Projektowanie i branża produkcyjna
Media i rozrywka
Nauka i obrazowanie medyczne
Poszukiwania surowców
energetycznych

Zasoby

Materiały na temat
produktów

Biuletyn NVIDIA
Studia przypadków
dotyczące Quadro

Skontaktuj się z nami

Gdzie kupić

Rozwiązania Quadro
(stacjonarne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(mobilne stacje robocze)

Rozwiązania Quadro
(stacje robocze typu All-in-One)

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube