Tesla

DLACZEGO TESLA?
Zaufaj najbardziej zaawansowanym na świecie
jednostkom GPU dla centrum danych
DLACZEGO TESLA? - Zaufaj najbardziej zaawansowanym na świecie jednostkom GPU dla centrum danych
 

AKCELERATORY GPU TESLA DO SERWERÓW

Akceleruj swe najbardziej wymagające zadania z dziedziny obliczeń o wysokiej wydajności, obliczeń hiperskalowych i klasy enterprise w centrach danych przy użyciu akceleratorów GPU NVIDIA® Tesla®.

Naukowcy mogą teraz obrabiać petabajty danych do 10 razy szybciej niż w przypadku użycia jednostek CPU w aplikacjach z różnych dziedzin, od poszukiwań surowców energetycznych po głębokie uczenie maszynowe. Co więcej, akceleratory Tesla zapewniają moc potrzebną do przeprowadzania bardziej skomplikowanych symulacji, szybciej niż było to możliwe do tej pory. Akceleratory Tesla są dla firm wdrażających rozwiązania VDI idealnym środkiem akceleracji środowisk pulpitów wirtualnych dla każdego użytkownika, gdziekolwiek się znajduje.

Tesla K80

 

NVIDIA Tesla K80 Accelerator Performance

CPU: 12 rdzeni, E5-2697v2 @ 2,70GHz. 64 GB pamięci systemowej, CentOS 6.2. GPU: Pojedyncza karta Tesla K80 z włączoną technologią Boost, pojedyncza karta Tesla K80 z włączoną technologią Boost

 

Akceleruj swe centrum danych odpowiednią jednostką GPU Tesla

 

Obliczenia HPC o zróżnicowanym obciążeniu

Akcelerator GPU Tesla K80

NVIDIA GPU Boost™ stworzona do najbardziej wymagających zadań obliczeniowych. To idealne rozwiązanie do obciążeń związanych z obliczeniami o pojedynczej i podwójnej precyzji, które nie tylko wymagają najwyższej wydajności w obliczeniach, ale także wysokiej przepustowości danych. Dowiedz się więcej.

 

HIPERSKALA

Tesla P4 i P40

Rozwiązania GPU Pascal są silnikiem obliczeniowym nowej ery sztucznej inteligencji, który dzięki potężnej akceleracji dzisiejszych aplikacji z dziedziny głębokiego uczenia udostępnia niezwykłe środowisko użytkownika. Jednostkę Tesla P40 zbudowano specjalnie dla celów zapewnienia maksymalnej przepustowości w zadaniach z gwałtownie rosnącą ilością danych. Ultraefektywną jednostkę Tesla P4 zaprojektowano w celu akceleracji zadań wnioskowania dla dowolnych serwerów skalowanych poziomo. Dowiedz się więcej.

Tesla P100

Produktywność analityków danych i przyspieszanie wprowadzania na rynek aplikacji opartych na SI zależy od skracania czasu potrzebnego do uczenia coraz bardziej złożonych modeli. Serwery napędzane rozwiązaniami Tesla P100 wykorzystują wydajność nowej architektury NVIDIA Pascal, aby skrócić proces uczenia w głębokim uczeniu z lat do dni. Dowiedz się więcej.

 

WIRTUALIZACJA KLASY ENTERPRISE

Akcelerator GPU Tesla M6

Akcelerator GPU Tesla M6 został specjalnie zaprojektowany dla centrów danych, które zajmują się wirtualizacją zadań graficznych zdalnych pulpitów. To karta w formie modułu MXM o poborze mocy poniżej 100 W, przeznaczona dla centrów danych o wysokim zagęszczeniu z serwerami kasetowymi i infrastrukturą konwergentną, która umożliwia obsługę 16 równoczesnych użytkowników. Dowiedz się więcej na temat technologii GRID.

Akcelerator GPU Tesla M60

Akcelerator ten został specjalnie zaprojektowany dla centrów danych, które zajmują się wirtualizacją zadań graficznych zdalnych pulpitów. To dwuslotowa karta PCI Express przeznaczona do serwerów typu rack i tower, która umożliwia obsługę do 32 równoczesnych użytkowników. Dowiedz się więcej na tema technologii GRID.

 

Rozwiązania platformy Tesla dla menedżerów IT

Niektóre z największych na świecie centrów danych wykorzystują akceleratory Tesla, aby zapewnić niespotykaną przepustowość systemu. Platforma Tesla obsługuje będące standardem w branży aplikacje i narzędzia do zarządzania systemem, co ułatwia menedżerom działów IT, jak nigdy wcześniej, maksymalizowanie czasu bezawaryjnej pracy i wydajności systemów. Dowiedz się więcej >WSPARCIE SERWISOWE

Baza wiedzy

Nasza baza wiedzy jest dostępna online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz porady dotyczące najczęściej występujących problemów.

Fora użytkowników

Prowadź dyskusje o produktach Tesla, rozmawiaj na temat tworzenia oprogramowania wykorzystującego CUDA, poruszaj interesujące kwestie oraz wymieniaj się poradami i rozwiązaniami z innymi użytkownikami produktów NVIDIA Tesla Fora dyskusyjne związane z obliczeniami na GPU.

W sprawach dotyczących zgłoszeń RMA

W sprawach dotyczących zgłoszeń RMA, wymian sprzętu i kwestii gwarancyjnych dotyczących posiadanego przez Ciebie produktu wykorzystującego rozwiązania NVIDIA, prosimy kontaktować się z jego producentem OEM lub sprzedawcą.

 
 
 
 
CUDA i obliczenia na GPU

Czym są obliczenia na GPU?
Fakty związane z obliczeniami
na układach GPU

Programowanie układów GPU
Architektura GPU Kepler
Obliczenia w chmurze
z użyciem GPU

Skontaktuj się z name

Czym jest CUDA?
Witryna CUDA
Szkolenia CUDA
Szkolenia CUDA
Centra szkoleniowe CUDA

Aplikacje wykorzystujące GPU

Aplikacje wykorzystujące GPU Tesla
Dyrektywy GPU OpenACC
Studia przypadku dotyczące
rozwiązań Tesla

Jednostki GPU Tesla dla
serwerów i stacji roboczych

Dlaczego warto wybrać
rozwiązania Tesla

Rozwiązania serwerowe Tesla
Rozwiązania Tesla dla
stacji roboczych

Kup jednostki GPU Tesla

Wiadomości i informacje
dotyczące jednostek Tesla

Materiały informacyjne o
produktach Tesla

Cechy oprogramowania Tesla
Narzędzia programistyczne Tesla
Badania NVIDIA
Powiadomienia Tesla

Znajdź nas Online

NVIDIA Blog Blog NVIDIA

Facebook Facebook

Twitter Twitter

Twitch Twitch

YouTube YouTube