Gry PC

Darmowy klucz do wersji beta gry The Crew
 
 

Odbierz swój klucz!

Liczba kluczy beta jest ograniczona, zatem zdobądź teraz jeden dla siebie i wejdź do gry już dziś. Każdy kod daje graczom dostęp do gry do 29 sierpnia 2014.

W świecie szybkich samochodów, będziesz potrzebował technologii kolejnej generacji, która zapewnia najwyższą wydajność. Karta graficzna NVIDIA® GeForce® GTX™ to perfekcyjny sposób, by zwiększyć Twoją wydajność. Układy GPU GeForce zapewniają najwyższą jakość rozgrywki, pozwalają Ci cieszyć się grami w podróży dzięki urządzeniom NVIDIA SHIELD™ i umożliwiają rejestrowanie każdego ruchu w grze dzięki oprogramowaniu GeForce Experience™ i ShadowPlay™.

Wykorzystywana w najlepszych grach firmy Ubisoft technologia NVIDIA GameWorks™ zapewnia programistom zmieniające reguły gry możliwości, wydajność i innowacyjność. Obejmuje to zapewniający olśniewającą grafikę unikalny tryb antyaliasingu NVIDIA TXAA™, technologię HBAO+ oraz 4K Surround™, byś mógł cieszyć się najbardziej wciągającymi wrażeniami.

Zagraj w grę The Crew™ tak, jak powinno się w nią grać (The Way It's Meant to be Played™).


Przepraszamy, niniejsza promocja została już zakończona. Możesz zapoznać się z naszymi najnowszymi promocjami na stronie www.nvidia.pl.


WYMAGANIA SYSTEMOWE DLA WERSJI BETA NA KOMPUTERACH PC:

Minimalne wymagania systemowe (rozdzielczość 720p, najniższe ustawienia graficzne):  
System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 (64-bitowy) 
Procesor: Intel Core2 Quad Q9300 @ 2,5 GHz lub model lepszy 
AMD Athlon II X4 620 @ 2,6 GHz lub model lepszy 
RAM: 4GB 
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260 (512 MB pamięci VRAM oraz Shader Model 4.0 lub nowszy)

Zalecane parametry systemowe (rozdzielczość 1080p, ustawienia graficzne na średnim i wysokim poziomie ale nie na poziomie ultra):
System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1 (64-bitowy) 
Procesor: Intel Core i5 750 @ 2,66 GHz lub model lepszy 
AMD Phenom II X4 940 @ 3,0 GHz lub model lepszy 
RAM: 8GB 
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX580 (1024 MB VRAM oraz Shader Model 5.0 lub nowszy) 

Karty graficzne obsługiwane w chwili premiery: 
NVIDIA GeForce GTX260 lub model lepszy, GeForce z serii 400, 500, 600, 700 (wyłącznie modele nowsze od GTX260);


WARUNKI I POSTANOWIENIA
Niniejsza promocja trwa od 25 sierpnia do 29 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Klucze będą dostarczane w kilku codziennych partiach, więc jeśli nie otrzymasz swojego klucza w pierwszym dniu, spróbuj ponownie na następny dzień. Mogą obowiązywać dodatkowe warunki i postanowienia. Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź stronę www.thecrewgame.com/beta.

© 2014 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, GTX, SHIELD, ShadowPlay, The Way It's Meant to be Played oraz TXAA są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone ©2014 Ubisoft Entertainment. Wszystkie prawa zastrzeżone. The Crew, Ubisoft i logo Ubisoft są znakami towarowymi Ubisoft Entertainment w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.

Warunki i postanowienia

W związku z promocją dotyczącą darmowych kluczy do wersji beta gry The Crew™ ("promocja"), firma NVIDIA ("NVIDIA") oferować będzie upominki z zastrzeżeniem oficjalnych zasad znajdujących się poniżej.

OFICJALNY REGULAMIN

UDZIAŁ W PROMOCJI NIE WYMAGA DOKONANIA ŻADNEGO ZAKUPU ANI JAKICHKOLWIEK OPŁAT. DOKONANIE ZAKUPU NIE ZWIĘKSZY TWOJEJ SZANSY NA WYGRANĄ. PROMOCJA NIE OBOWIĄZUJE W KRAJACH, W KTÓRYCH JEJ ZASADY SĄ SPRZECZNE Z OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM. PRAWO DO UDZIAŁU MAJĄ LEGALNI MIESZKAŃCY KRAJÓW: STANY ZJEDNOCZONE (Z WYŁĄCZENIEM PORTORYKO ORAZ NALEŻĄCYCH DO NIEGO TERYTORIÓW I POSIADŁOŚCI), KANADA (Z WYŁĄCZENIEM PROWINCJI QUEBEC), WIELKA BRYTANIA, NIEMCY, FRANCJA, HISZPANIA, HOLANDIA, SZWAJCARIA, AUSTRIA, SZWECJA, NORWEGIA, FINLANDIA, DANIA, ROSJA, POLSKA, CZECHY, TURCJA, AUSTRALIA, CHINY KONTYNENTALNE (Z WYŁĄCZENIEM REGIONY MAKAU), HONG KONG, TAJWAN, JAPONIA, POŁUDNIOWA KOREA, INDIE (Z WYŁĄCZENIEM STANU TAMILNADU), BRAZYLIA, MEKSYK, SINGAPUR I ARGENTYNA.

1. PRAWO DO UDZIAŁU MAJĄ LEGALNI, PEŁNOLETNI MIESZKAŃCY KRAJÓW: STANY ZJEDNOCZONE (Z WYŁĄCZENIEM PORTORYKO ORAZ NALEŻĄCYCH DO NIEGO TERYTORIÓW I POSIADŁOŚCI), KANADA (Z WYŁĄCZENIEM PROWINCJI QUEBEC), WIELKA BRYTANIA, NIEMCY, FRANCJA, HISZPANIA, HOLANDIA, SZWAJCARIA, AUSTRIA, SZWECJA, NORWEGIA, FINLANDIA, DANIA, ROSJA, POLSKA, CZECHY, TURCJA, AUSTRALIA, CHINY KONTYNENTALNE (Z WYŁĄCZENIEM REGIONY MAKAU), HONG KONG, TAJWAN, JAPONIA, POŁUDNIOWA KOREA, INDIE (Z WYŁĄCZENIEM STANU TAMILNADU), BRAZYLIA, MEKSYK, SINGAPUR I ARGENTYNA. Nie możemy zapewnić, że nagrody będzie można wykorzystać we wszystkich regionach.

2. Nagrody w niniejszej promocji są następujące: każdy z maksymalnie dwudziestu tysięcy (20000) zwycięzców otrzyma (a) jeden (1) klucz do wersji beta gry The Crew o wartości 0,01 USD. Szanse na wygraną zależą od liczby i kolejności przyjętych zgłoszeń. Promocja kończy się 29 sierpnia 2014 lub gdy wszystkie klucze beta zostaną rozdane. Zwycięzcy nie mogą wymieniać nagrody na jej równowartość w gotówce. Firma NVIDIA zastrzega sobie wyłączne prawo do zastąpienia dowolnej nagrody dowolnym artykułem lub usługą o podobnej lub wyższej wartości. Nagroda nie może być przyznana lub przekazana innej osobie.

3. Aby wziąć udział w niniejszej promocji musisz (a) dokonać zgłoszenia za pośrednictwem strony promocyjnej; (b) wydrukować zgłoszenie z datą, swoim imieniem i nazwiskiem oraz pełnym adresem i przesłać je pocztą na adres Attn: Jeff Wycoff, The Crew Beta Key Giveaway, 2701 San Tomas Expressway, Santa Clara, CA 95050. Każdy uczestnik ma prawo dokonać jednego (1) zgłoszenia. Wszystkie zgłoszenia, przesłane zarówno drogą internetową, jak i za pośrednictwem poczty, muszą zostać dostarczone nie później niż 28 sierpnia 2014 o godzinie 23:59 czasu pacyficznego.

4. Biorąc udział w niniejszej promocji wyrażasz zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystanie przez firmę NVIDIA Twoich danych osobowych, które podałeś w związku z tą promocją (między innymi na podanie Twojego imienia i nazwiska oraz kraju zamieszkania na liście zwycięzców oraz opublikowanie takiej listy) zgodnie z polityką prywatności firmy NVIDIA, z którą można się zapoznać na stronie http://www.nvidia.pl/object/privacy-policy-pl.html.

5. Firma NVIDIA nie udziela żadnych gwarancji i nie przyjmuje żadnych zażaleń w związku z nagrodami, ani nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku wystąpienia problemów technicznych z przyczyn nie leżących po stronie firmy NVIDIA, między innymi ze względu na wady produkcyjne, brak kompatybilności z modelem oraz ograniczenia nałożone przez producenta.

6. Firma NVIDIA zastrzega sobie prawo do zakończenia niniejszej promocji w przypadku oszustwa, usterek technicznych lub jakichkolwiek innych czynników niezależnych od firmy NVIDIA naruszających integralność niniejszej promocji, których określenie leży wyłącznie w gestii firmy NVIDIA. Zgłoszenia dokonywane drogą internetową z wykorzystaniem wielu adresów e-mail, wielu tożsamości lub z przy użyciu jakiegokolwiek innego sposobu, mającego na celu dokonanie kilku zgłoszeń, będą uznane za nieważne. Jeśli zwycięzcą zostanie osoba, która dokonała zgłoszenia drogą internetową, zwycięzcą zostanie uznany uprawniony właściciel konta e-mail, z którego zostało dokonane zgłoszenie. Uprawnionym właścicielem konta e-mail jest osoba fizyczna, która została przypisana do adresu e-mail przez dostawcę Internetu, dostawcę usług lub inną organizację, która jest odpowiedzialna za przypisanie adresu e-mail lub domeny powiązanej z danym adresem e-mail. Firma NVIDIA nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie błędnie lub niewłaściwie wpisane dane w zgłoszeniu, usterki techniczne, zagubione/opóźnione transmisje danych, uchybienia, zakłócenia, usunięcia, wady, awarie linii jakichkolwiek sieci telefonicznych, sprzętu komputerowego, oprogramowania, niemożność uzyskania dostępu do jakiejkolwiek usługi lub witryny, niemożność dokonania zgłoszenia drogą internetową lub jakiekolwiek inne błędy lub usterki, bądź też wszelkie uszkodzenia komputera należącego do uczestnika lub jakiejkolwiek innej osoby, wynikające lub powiązane z uczestnictwem w promocji lub pobieraniem jakichkolwiek materiałów promocyjnych lub za wszelkie spóźnione, zagubione, skradzione, wysłane za dopłatą, nieczytelne lub nieprawidłowe zgłoszenia do konkursu Jeśli strona internetowa promocji lub jakakolwiek powiązana z nią strona internetowa (lub jej część) zostanie uszkodzona lub w inny sposób uniemożliwione będzie wzięcie udziału w promocji, bądź dojdzie do zainfekowania wirusem komputerowym, wystąpią błędy, ingerencja, nieautoryzowana działalność, akcje podejmowane przez uczestników, oszustwa, techniczne usterki lub jakiekolwiek inne przyczyny określane wyłącznie przez firmę NVIDIA, które będą miały szkodliwy wpływ na administrację, bezpieczeństwo, bezstronność, integralność lub poprawny przebieg niniejszego konkursu, firma NVIDIA zastrzega sobie prawo zdyskwalifikować osoby odpowiedzialne za takie działania i/lub unieważnić, zakończyć, zmodyfikować lub zawiesić niniejszą promocję lub jakąkolwiek jej część. Każda próba uszkodzenia jakiejkolwiek usługi lub strony internetowej, bądź utrudniania legalnych działań związanych z niniejszą promocją podejmowana przez uczestnika lub inny podmiot jest naruszeniem prawa cywilnego i karnego. Firma NVIDIA zastrzega sobie prawo do ubiegania się o odszkodowanie i/lub podjęcie innych środków wobec takiej osoby w maksymalnym zakresie dozwolonym przez prawo.

7. Każdy zwycięzca jest całkowicie odpowiedzialny za uregulowanie federalnych, stanowych i lokalnych podatków związanych z nagrodami.

8. Sponsorem niniejszej promocji jest firma NVIDIA.

9. Niniejszy regulamin określany jest zgodnie z prawem obowiązującym w stanie Delaware w USA bez naruszania przepisów prawnych. Uczestnicy niniejszym poddają się wyłącznej jurysdykcji sądów stanowych i federalnych zlokalizowanych w Santa Clara, CA.

10. Niniejsza promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, zatwierdzona, zarządzana lub powiązana z serwisem Facebook. Zaznaczamy, że swoje dane udostępniasz zespołowi GeForce, a nie Facebook.

Firma NVIDIA (Nasdaq: NVDA) jest światowym liderem technologii programowalnych procesorów graficznych.