Pobieranie sterowników

Adobe CC Bundle

SHIELD

Sledź nas na Twitterze

Sledź nas na Facebook

Linux x64 (AMD64/EM64T) Display Driver

 
Wersja: 275.21
Data wydania: 2011.7.21
System operacyjny: Linux 64-bit
Język: Polski
Rozmiar pliku: 49.28 MB
Pobierz

Najważniejsze zmiany
Obsługiwane produkty
Dodatkowe informacje
  • Przywrócono ekran powitalny serii sterownika X firmy NVIDIA (ekran powitalny wersji beta został przypadkowo przywrócony pomiędzy wersjami 275.09.07 a 275.19).
  • Naprawiono błąd powodujący załamanie nvidia-settings podczas konfigurowania wielu ekranów X po tym, jak wszystkie monitory zostały odłączone od jednego z ekranów X.
  • Naprawiono błąd w nvidia-settings powodujący pokazywanie na stronie konfiguracji wyświetlacza dodatkowych odłączonych wyświetlaczy, po podłączeniu nowego monitora.
  • Dodano następujące opcje do konfiguracji X: "3DVisionProHwButtonPairing", "3DVisionProHwSinglePairingTimeout", "3DVisionProHwMultiPairingTimeout" oraz "3DVisionProHwDoubleClickThreshold" do konfiguracji parowania okularów NVIDIA 3D Vision Pro w oparciu o przyciski obu urządzeń.Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z "Aneksem B. Opcje konfiguracji X” w pliku README.
  • Naprawiono błąd, który nie dopuszczał do inicjalizacji koncentratora NVIDIA 3D Vision i NVIDIA 3D Vision Pro w sytuacji braku danych EDID monitora.