NVIDIA METROPOLIS

Fundamenty inteligentnego miasta

Jesteś gotów zmienić codzienny materiał wideo w źródło wartościowej oceny i procesu decyzyjnego? Platforma NVIDIA Metropolis ułatwia tworzenie solidnych rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa i monitoringu dzięki głębokiemu uczeniu. Wszystko to napędzane jest uznaną technologią NVIDIA – od rozwiązań NVIDIA® Tesla® w centrum danych i chmurze po NVIDIA Jetson w urządzeniach brzegowych.

Zobacz, jak głębokie uczenie pozwala uzyskać lepsze informacje w dziedzinie
inteligentnej analizy wizyjnej (IVA).

TWÓRZ BARDZIEJ INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA

NVIDIA DEEPSTREAM

Uprość tworzenie aplikacji z dziedziny wysokowydajnej analizy wizyjnej wykorzystujących głębokie uczenie.

NVIDIA JETPACK

Szybko rozpocznij pracę z aplikacjami SI opartymi na rozwiązaniach NVIDIA Jetson.

APLIKACJE DLA INTELIGENTNEGO MIASTA

Analityka biznesowa

Analityka biznesowa

Systemy IVA pomagają detalistom zwiększyć zadowolenie klientów, efektywność biznesową i zyski. Firma Motionloft wykorzystuje platformę NVIDIA Metropolis ze sztuczną inteligencją na urządzeniach brzegowych, aby zapewnić informacje o ruchu pieszym przy planowaniu zabudowy i lokowaniu produktów.

Zarządzanie ruchem

Zarządzanie ruchem

Rozwiązania IVA pomagają zmierzyć przepływ pieszych i ruch samochodowy, aby dynamicznie ustawiać priorytet ruchu. Pomaga to w eliminacji zatorów, upłynnieniu ruchu i zmniejszeniu zanieczyszczeń. Oparte na SI systemy firmy Miovision wykorzystują kamery na skrzyżowaniach, aby zarządzać ruchem i usprawniać raportowanie niebezpiecznych zdarzeń, a także zapewnić zapobiegawcze utrzymanie infrastruktury drogowej.

Inteligentne parkowanie

Inteligentne parkowanie

Rozwiązania IVA i połączonej infrastruktury ułatwiają odnalezienie wolnych miejsc parkingowych w zatłoczonych rejonach, co także pomaga zwiększyć zwrot z inwestycji w przypadku miast i operatorów parkingów. Platforma VIMOC Rosella, oparta na rozwiązaniach NVIDIA Metropolis, wykorzystująca SI i głębokie uczenie pomaga kierowcom w Redwood City odnaleźć wolne miejsca parkingowe dzięki informacjom aktualizowanym w czasie rzeczywistym.

Organy ścigania

Organy ścigania

Agencje rządowe i organy ścigania w trakcie śledztwa napotykają na coraz bardziej złożone sytuacje. Oparte na głębokim uczeniu rozwiązania analityczne i streszczające materiał wideo firmy BriefCam przyspieszają dochodzenia dzięki inteligentnemu skróceniu nagranego materiału z dni do minut, aby przyspieszyć pracę śledczych.

Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

Postępy w dziedzinie głębokiego uczenia i SI pomagają operatorom monitoringu w dziedzinie ochrony i bezpieczeństwa zwiększyć świadomość sytuacyjną na potrzeby aplikacji dla inteligentnych miast i przedsiębiorstw. Inteligentne kamery Hikvision i produkty chmurowe pomagają w tworzeniu nowych źródeł oceny dzięki bogatym metadanym i wykorzystaniu głębokiego uczenia do transformacji toku pracy i wydajności operacyjnej.

PARTNERZY PLATFORMY NVIDIA METROPOLIS

Aeryon Labs logo
Aqueti logo
Avigilon logo
Axxon logo
Briefcam logo
Cisco logo
Dahua logo
DeepVision logo
Face++  logo
Genetec logo
Hanwha Techwin logo
Herta logo
Hikvision logo
iCetana logo
Ironyun  Logo
Knightscope logo
Milestone logo
Miovision logo
Motionloft logo
Netradyne logo
Omni Ai logo
OpenALPR logo
Pivot3 logo
SeeQuestor logo
Sensen Networks logo
Sensetime logo
Tiandy logo
Umbo CV logo
Uniview logo
Vimoc Technologies logo
VisionLabs logo
Vocord logo
Xjera Labs logo

TWORZENIE TWEGO PRODUKTU JEST TERAZ PROSTSZE NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ

Odkryj, jak wiodący partnerzy z dziedziny oprogramowania redefiniują to, co jest możliwe w inteligentnych miastach.