Demo
Zapoznaj się z najnowszymi programami demo do pobrania za darmo
Design Garage

Design Garage

W programie Design Garage będziesz miał możliwość interaktywnego tworzenia niesamowitych, fotorealistycznych wizualizacji niektórych spośród najszybszych i najbardziej ekskluzywnych pojazdów poruszających się po drogach. Ogromna moc przetwarzania układów GPU NVIDIA GeForce z serii GTX 400, 500 i 600 sprawia, że te egzotyczne pojazdy nabierają w programie Design Garage życia. Efekt ten uzyskano poprzez zastosowanie ray tracingu – techniki renderowania zarezerwowanej dotąd zazwyczaj dla hollywoodzkich przebojów kinowych, która symuluje sposób w jaki światło jest odbijane, załamuje się i oświetla scenę 3D. Program Design Garage wykorzystuje do renderowania architekturę CUDA firmy NVIDIA, przeprowadzając swoje obliczenia na tak wielu układach GPU, na ilu oparty jest Twój system. Modele stosowane w programie Design Garage są niezwykle realistyczne, złożone najczęściej z blisko dwóch milionów wielokątów. Nie zapomnij dobrać odpowiedniego kąta padania promieni słonecznych i sprawdzić dostępnych kolorów pojazdów, co pozwoli Ci stworzyć fotorealistyczną wizualizację swojego własnego, wymarzonego samochodu.

Uwagi techniczne:

• Wymagane sterowniki NVIDIA w wersji 310.90 lub nowszej
• Wymagane 1 GB pamięci GPU, 1,5 GB lub więcej zalecane jest do obsługi rozdzielczości HD lub wyższej.
• Układy GPU wchodzące w skład konfiguracji złożonej z kilku układów GPU muszą należeć do tej samej generacji. Technologia SLI nie jest wymagana do osiągania wydajności konfiguracji złożonej z kilku układów GPU, tryb SLI może obniżać wydajność.
• Do generowania fotorealistycznych scen, z którymi wchodzisz w interakcje, wykorzystywane są silniki: NVIDIA OptiX (odpowiedzialny za ray tracing) oraz SceniX (realizujący zadania z zakresu zarządzania wizualizowaną sceną 3D)

Ostateczne obrazy wykorzystują globalne oświetlenie z użyciem ray tracingu, natomiast podczas interakcji wykorzystywane jest bezpośrednie oświetlenie metodą ray tracingu, z zastosowaniem technologii wygładzania krawędzi FXAA, zapewniającej płynną interakcję i precyzyjne odbicie promieni świetlnych.
[393 MB]
Wprowadzone z:
GeForce GTX 480 i wyższymi modelami
Opublikowane:
26 March 2010
Minimalne wymagania:
Bufor ramki GPU o pojemności 896 MB lub 1,5 GB w przypadku rozdzielczości HD i wyższych
Cechy:
CUDA
Obsługiwane platformy (system operacyjny):
Windows Vista
Windows 7