Demo
Zapoznaj się z najnowszymi programami demo do pobrania za darmo
Demu G-SYNC Pendulum

Demu G-SYNC Pendulum

Obejrzyj materiał demonstracyjny Pendulum i zobacz, jak technologia NVIDIA G-SYNC odmienia oblicze gamingu, eliminując efekt rozchodzenia się obrazu oraz minimalizując zacinanie się i opóźnienia w wyświetlaniu treści, co gwarantuje najbardziej płynną i niczym nie zakłóconą rozgrywkę.

W łatwym do zainstalowania i uruchomienia materiale demonstracyjnym Pendulum zobaczysz powodowany przez funkcję V-SYNC efekt zacinania się obrazu oraz rozchodzenie się obrazu w wyniku wyłączenia funkcji V-SYNC, a następnie wolną od tych zakłóceń, superpłynną animację z technologią G-SYNC. Eksperymentuj z różnymi częstotliwościami generowania klatek przez układ GPU, ustawieniami kamery i rotacji, by poznać pełen potencjał technologii G-SYNC i ujrzeć inne oblicze gamingu.

Wybierz opcję VSYNC i zmieniaj częstotliwość generowania klatek przez układ GPU. Gdy liczba klatek na sekundę spadnie poniżej maksymalnej częstotliwości odświeżania monitora, zauważysz zacinanie się wahadła. Wybierając opcję "noVSYNC" i zmieniając częstotliwość generowania klatek przez układ GPU, natychmiast zauważysz rozchodzenie się obrazu. Natomiast po wybraniu opcji G-SYNC, zobaczysz płynną animację, wolną od efektu rozchodzenia się obrazu.
[41.4 MB]
Wprowadzone z:
NVIDIA G-Sync
Opublikowane:
29 October 2013
Obsługiwane platformy (system operacyjny):
Windows 7
Windows 7 64-bit
Windows 8
Windows 8 64-bit
Windows 8.1
Windows 8.1 64-bit
Windows 10
Windows 10 64-bit