PRZEDSTAWIAMY ROZWIĄZANIE NVIDIA QUADRO VIRTUAL DATA CENTER WORKSTATION

Oprogramowanie Quadro vDWS zmienia serwery GPU w potężne stacje robocze.

NVIDIA AKCELERUJE RENDERING Z WYKORZYSTANIEM SI

Dowiedz się, w jaki sposób nowy silnik Optix 5.0 pozwala osiągnąć na rozwiązaniu DGX Station wydajność renderowania rzędu 150 serwerów.

MOC DO REALIZACJI TWOICH POMYSŁÓW

Przełomowe postępy w dziedzinie wirtualizacji, mobilności, rzeczywistości wirtualnej oraz sztucznej inteligencji widoczne są w najróżniejszych branżach, na nowo definiując oczekiwania – nie tylko wśród kreatywnych i technicznych profesjonalistów, ale również wśród studentów i pracowników wiedzy. NVIDIA jest najbardziej zaufanym partnerem organizacji, które przekształcają te wyzwania w przewagę konkurencyjną. Nasza platforma wizualizacyjna, oparta na najbardziej zaawansowanych układach GPU na świecie, napędza bogaty ekosystem rozwiązań dla szerokiego grona klientów – od użytkowników urządzeń mobilnych i komputerów stacjonarnych, po centra danych. Nasze produkty stworzone są z myślą o nowoczesnym cyfrowym miejscu pracy i oferują niezrównaną wydajność i możliwości, na które możesz liczyć każdego dnia. Niezależnie od tego, czy opracowujesz innowacyjne produkty, tworzysz wciągające historie wizualne, czy też kreujesz miasta przyszłości - firma NVIDIA współpracuje z Tobą, abyś mógł robić to szybciej i lepiej.

Budowanie przyszłości tworzenia rzeczy

Na Autodesk University 2017 pokazaliśmy moc SI, VR i wirtualizacji graficznej do transformacji toku pracy związanego z projektowaniemCzytaj na blogu >

Sztuczna inteligencja w grafice komputerowej

Dowiedz się więcej na temat najnowszych badań firmy NVIDIA i poznaj przyszłość grafiki komputerowej. Czytaj na blogu >

Wirtualny GPU

Renderowanie na GPU