NVIDIA AKCELERUJE RENDERING Z WYKORZYSTANIEM SI

Dowiedz się, w jaki sposób nowy silnik Optix 5.0 pozwala osiągnąć na rozwiązaniu DGX Station wydajność renderowania rzędu 150 serwerów.

PRZEDSTAWIAMY ROZWIĄZANIE NVIDIA QUADRO VIRTUAL DATA CENTER WORKSTATION

Oprogramowanie Quadro vDWS zmienia serwery GPU w potężne stacje robocze.

MOC DO REALIZACJI TWOICH POMYSŁÓW

Przełomowe postępy w dziedzinie wirtualizacji, mobilności, rzeczywistości wirtualnej oraz sztucznej inteligencji widoczne są w najróżniejszych branżach, na nowo definiując oczekiwania – nie tylko wśród kreatywnych i technicznych profesjonalistów, ale również wśród studentów i pracowników wiedzy. NVIDIA jest najbardziej zaufanym partnerem organizacji, które przekształcają te wyzwania w przewagę konkurencyjną. Nasza platforma wizualizacyjna, oparta na najbardziej zaawansowanych układach GPU na świecie, napędza bogaty ekosystem rozwiązań dla szerokiego grona klientów – od użytkowników urządzeń mobilnych i komputerów stacjonarnych, po centra danych. Nasze produkty stworzone są z myślą o nowoczesnym cyfrowym miejscu pracy i oferują niezrównaną wydajność i możliwości, na które możesz liczyć każdego dnia. Niezależnie od tego, czy opracowujesz innowacyjne produkty, tworzysz wciągające historie wizualne, czy też kreujesz miasta przyszłości - firma NVIDIA współpracuje z Tobą, abyś mógł robić to szybciej i lepiej.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM NAJNOWSZYM WEBINARIUM Z ZAKRESU PROFESJONALNEJ WIZUALIZACJI

Ożywianie przeglądu projektów dzięki rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej

Najbardziej zaawansowana na świecie jednostka GPU w dziedzinie obliczeń związanych z przetwarzaniem grafiki

Rozwiązania NVIDIA Quadro® GV100 na nowo definiują stacje robocze, aby sprostać wymaganiom udoskonalonego toku pracy związanego z technologią śledzenia promieni kolejnej generacji w czasie rzeczywistym, sztuczną inteligencją, symulacją i wirtualną rzeczywistością.
Przeczytaj wpis na blogu >

Rozwój infrastruktury pulpitów wirtualnych

To wydanie z marca 2018 roku wirtualnych układów GPU NVIDIA obejmuje obsługę migracji rozwiązań GPU na żywo, Quadro vDWS dla Tesla V100 oraz ulepszonych rozwiązań vPC.
Przeczytaj wpis na blogu >

Wirtualny GPU

Renderowanie na GPU