Kreuj miasta przyszłości

PLATFORMA NAJCHĘTNIEJ WYBIERANA PRZEZ NALEŻĄCE DO GRUPY AEC FIRMY Z CAŁEGO ŚWIATA

Firma NVIDIA pełni kluczową rolę wśród firm należących do grupy AEC (architektura, inżynieria, budownictwo). Układy GPU wykorzystywane są obecnie w praktycznie każdej dziedzinie - od projektowania budynków i cyfrowych testów konstrukcji, po konstruowanie pojazdów autonomicznych i oparte na głębokim uczeniu systemy monitorowania bezpieczeństwa.

Firmy z grupy AEC polegają nie tylko na profesjonalnych układach GPU NVIDIA® Quadro® zapewniających płynny tok pracy przy projektowaniu i wizualizacji, ale również sięgają po układy GPU Quadro VR Ready do systemów stacjonarnych i mobilnych, oferujące wciągające wrażenia w rzeczywistości wirtualnej. Firmy te szybko wdrażają również technologię NVIDIA GRID™ oferującą dostęp do akcelerowanej w chmurze grafiki 3D, a także mobilność i bezpieczną zdalną współpracę z wirtualnymi pulpitami zapewniającymi równie wysoką wydajność, co fizyczna stacja robocza.

Jako światowy lider w dziedzinie technologii obliczeniowych wykorzystujących sztuczną inteligencję, firma NVIDIA napędza również postęp w sferze zaawansowanych rozwiązań CAD, takich jak oprogramowanie do projektowania generatywnego. NVIDIA nadal stymuluje rozwój w dziedzinie technologii obliczeniowych związanych z przetwarzaniem grafiki, pozostając strategicznym partnerem technologicznym, któremu zaufali liderzy grupy AEC z całego świata.

Rzeczywistość wirtualna rewolucjonizuje proces przeglądu projektu

Podejście do projektowania/budowy firmy Hensel Phelps wykorzystujące modele 3D w wirtualnej i mieszanej rzeczywistości to nowy poziom efektywności procesu przeglądu projektu.
Dowiedz się więcej >

Rozwiązania NVIDIA ożywiają nową główną siedzibę firmy

Dowiedz się, jak firma Gensler z branży architektonicznej wykorzystała technologię fizycznie poprawnego renderingu NVIDIA i platformę VR do przeprowadzenia procesu projektowania jej oszałamiającego nowego budynku w Dolinie Krzemowej.
Obejrzyj teraz >

Budowanie środowiska wirtualnego

Dowiedz się, jak CannonDesign, globalna firma z branży AEC firm, stworzyła potężne środowisko z pomocą rozwiązania Quadro vDWS, dając swemu globalnemu zespołowi architektów swobodę współpracy i projektowania z dowolnego miejsca na świecie.
Obejrzyj webinarium >

VR, AR i MR - interaktywny przegląd

Hensel Phelps Construction Group opowiada o tym, jak szybko analizuje ze swoimi klientami i tworzy kolejne iteracje projektów koncepcyjnych.
Obejrzyj webinarium >

Przekształć swój tok pracy dzięki poprawnym fizycznie materiałom

Scott DeWoody z firmy Gensler opowiada o swoich technikach tworzenia fizycznie poprawnych materiałów, które na nowo definiują proces wizualizacji 3D.
Obejrzyj webinarium >

Projektowanie fotorealistycznego oświetlenia

Firma Lam Partners zyskuje szybkie, fotometrycznie poprawne wyniki umożliwiające błyskawiczną iterację projektu, zwiększenie liczby realizowanych projektów oraz poszerzone możliwości dzięki rozwiązaniu NVIDIA® Iray®.
Przeczytaj historię >

POZNAJ INNE ROZWIĄZANIA DLA FIRM Z BRANŻY AEC

Rzeczywistość wirtualna

Wirtualny GPU

Renderowanie na GPU

OPROGRAMOWANIE AKCELEROWANE NA GPU

autodesk
bently

Microstation

mcneel-north-america

Rhino

dassault-systemes
chaos-group
foundry
esri
nemetschek-group

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat rozwiązań firmy NVIDIA dla branży AEC.