Osiągnij perfekcję w projektowaniu

NIESPOTYKANE MOŻLIWOŚCI W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA - GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Z rozwiązań firmy NVIDIA korzystają najnowocześniejsze przedsiębiorstwa produkcyjne z całego świata. Inżynierowie i projektanci codziennie dokonują postępów w takich dziedzinach, jak zaawansowana robotyka, pojazdy autonomiczne, rzeczywistość wirtualna i fotorealistyczny rendering. W każdej dziedzinie - od przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego, po elektronikę konsumencką - technologie firmy NVIDIA wykorzystywane są do projektowania produktów i przeprowadzania symulacji.

Wymagające pod względem graficznym zadania można realizować na wiele sposobów, a możliwości są obecnie większe niż kiedykolwiek wcześniej. Chcąc zapewnić sobie szybką i płynną pracę, inżynierowie i projektanci polegają na profesjonalnych układach GPU firmy NVIDIA, w które wyposażone są ich stacjonarne i mobilne stacje robocze, a nawet centrum danych oparte na rozwiązaniu Quadro Virtual Data Center Workstation. Niezależnie od tego, czy obsługujesz modele 3D CAD za pośrednictwem wirtualnego pulpitu lub tabletu, przeprowadzasz złożone symulacje inżynierskie, bądź też interaktywnie renderujesz fotorealistyczne wizualizacje dużych modeli CAD na wyświetlaczach 4K - firma NVIDIA oferuje Ci odpowiednie rozwiązanie, które pomoże Ci w pracy.

Profesjonalne rozwiązania graficzne NVIDIA® Quadro® otrzymały certyfikacje wszystkich głównych producentów OEM stacji roboczych oraz ponad 100 dostawców oprogramowania CAD. Rozwiązania te zapewniają wysoką wydajność niezbędną w procesach projektowania i produkcji, takich jak tworzenie realizowanych wspólnie projektów VR, renderowanie fizycznie poprawnych materiałów oraz wykorzystanie wiodących na świecie rozwiązań SI w oprogramowaniu do projektowania generatywnego.

Quadro GP100 do zastosowań w CAE

QUADRO GP100 DLA BRANŻY CAE

Szybciej wprowadzaj optymalne projekty na rynek dzięki kartom NVIDIA Quadro GP100 – absolutnie najlepszym rozwiązaniem dla najbardziej rozbudowanego toku pracy CAE z dziedziny projektowania i produkcji.

Bentley Motors

BENTLEY MOTORS

Firma Bentley Motors wykorzystuje wspieraną przez rozwiązanie NVIDIA PhysX i układy GPU Quadro rzeczywistość wirtualną do szkolenia pracowników linii produkcyjnej.  Dowiedz się więcej >

Fizycznie poprawny rendering

FIZYCZNIE POPRAWNY RENDERING

Dzięki fizycznie poprawnemu renderingowi możliwe jest podejmowanie świadomych decyzji na wcześniejszym etapie projektowania produktu. Przeczytaj ten dokument, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz zmniejszyć czas wprowadzania produktu na rynek. Pobierz >

Wirtualizacja grafiki

Zobacz, w jaki sposób wirtualne układy GPU NVIDIA zwiększają wydajność i bezpieczeństwo oraz ułatwiają zarządzanie w przedsiębiorstwach produkcyjnych. 
Dowiedz się więcej >

Rzeczywistość wirtualna

Rzeczywistość wirtualna rewolucjonizuje profesjonalny tok pracy oferując unikalne możliwości w zakresie projektowania produktu.
Dowiedz się więcej >

Renderowanie na GPU

Akcelerowany na GPU fizycznie poprawny rendering pomaga projektantom i inżynierom tworzyć przewidywalne wizualizacje produktów. Dowiedz się więcej >

Symulacyjne

Dowiedz się, w jaki sposób układy GPU NVIDIA udoskonalają szeroką gamę narzędzi do symulacji inżynierskich.  Dowiedz się więcej >

OPROGRAMOWANIE AKCELEROWANE NA GPU

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE WIADOMOŚCI Z BRANŻY PRODUKCYJNEJ

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat rozwiązań firmy NVIDIA dla branży produkcyjnej.