Sztuka i nauka w świecie rozrywki

OŻYW SWOJĄ TWÓRCZOŚĆ

Przełomowe osiągnięcia firmy NVIDIA dotyczące technologii układów GPU stały się motorem napędowym najbardziej zaawansowanych i imponujących pod względem wizualnym produkcji filmowych i telewizyjnych, jakie kiedykolwiek powstały. Firma NVIDIA od wielu lat jest strategicznym partnerem mediów i branży rozrywkowej, uczestnicząc w powstaniu rozmaitych produkcji filmowych - od bijących rekordy kasowe przebojów kinowych, po zdobywców Nagrody Akademii Filmowej® i nagrody Emmy®. Jako światowy lider w dziedzinie sztucznej inteligencji, głębokiego uczenia, symulacji, renderingu, technologii gamingowych obsługiwanych w czasie rzeczywistym oraz rzeczywistości wirtualnej (VR) i rozszerzonej (AR), firma NVIDIA nieustannie napędza przyszłość branży rozrywkowej.

Zaprojektowane i stworzone specjalnie pod kątem profesjonalnych stacji roboczych, układy GPU NVIDIA® Quadro® napędzają ponad 100 aplikacji i wtyczek do tworzenia treści cyfrowych. Liderzy branży ufają rozwiązaniom Quadro ponieważ zapewniają najlepsze możliwe rezultaty w połączeniu z wiodącym oprogramowaniem, takim jak Adobe Creative Cloud, Avid Media Composer, Autodesk 3ds Max i Maya, Foundry Nuke i wiele innych. Niezależnie od tego, czy edytujesz w czasie rzeczywistym wideo w jakości 8K HDR, tworzysz złożone efekty i symulacje, czy też animujesz duże sceny z gigantyczną ilością elementów i tekstur 3D, możesz polegać na układach GPU NVIDIA® Quadro® , które przyspieszą Twój tok pracy i pozwolą  błyskawicznie dokonywać kolejnych iteracji projektu.

Adobe Max

Nieograniczona kreatywność dzięki potędze Quadro

Szerokie możliwości i ulepszenie wydajności oferowane przez firmę NVIDIA w dziedzinie interaktywnego fotorealistycznego renderingu, rzeczywistości wirtualnej (VR) i sztucznej inteligencji (SI) usuwają ograniczenia wolności twórczej. 
Dowiedz się więcej >

LHB

Zespół ligi NFL w drodze po zwycięstwo wybiera stacje robocze HP oparte na rozwiązaniach Quadro

Mobilne i stacjonarne stacje robocze HP Z wyposażone w karty graficzne NVIDIA® Quadro® bezproblemowo działają z oprogramowaniem DVSport GameDay i innymi kluczowymi dla biznesu aplikacjami. 
Przeczytaj historię >

rzeczywistość wirtualna

Od widza do aktywnego uczestnika ekosystemu lasu deszczowego

Firma New Reality Company ożywia drzewa Amazonii w VR dzięki rozwiązaniom opartym na kartach NVIDIA Quadro P6000.
Przeczytaj historię >

Ex Machina

Rozwiązania NVIDIA Quadro stoją za Oscarami w kategorii „najlepsze efekty specjalne”

Dowiedz się, dlaczego za każdym filmem nominowanym w ciągu ostatnich dziewięciu lat do nagrody za najlepsze efekty specjalne stoją układy GPU NVIDIA Quadro.
Przeczytaj historię >

gpu jungle book

Nagradzane studio efektów specjalnych MPC polega na technologii wirtualnych układów GPU NVIDIA

Przy wymagających pod względem graficznym projektach w filmach, jak Księga dżungli i Wonder Woman, firma MPC współpracuje z zespołami z całego świata. Technologie firmy NVIDIA zapewniają im stały kontakt.
Czytaj na blogu >

POZNAJ WIĘCEJ ROZWIĄZAŃ DLA
MEDIÓW I BRANŻY ROZRYWKOWEJ

Quadro VR Tak rzeczywiste, jak tylko jest to możliwe

Renderowanie na GPU

OPROGRAMOWANIE DO ZASTOSOWAŃ PROFESJONALNYCH W MEDIACH I BRANŻY ROZRYWKOWEJ

Blackmagicdesign

DaVinci Resolve 14

Fusion 9

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE WIADOMOŚCI NA TEMAT MEDIÓW I BRANŻY ROZRYWKOWEJ

Otrzymuj najnowsze wiadomości na temat rozwiązań firmy NVIDIA dla mediów i branży rozrywkowej