Nvidia Iray

Renderuj swą rzeczywistość

NVIDIA® Iray® to wysoce interaktywna i intuicyjna, fizycznie poprawna technologia renderingu, która tworzy fotorealistyczne obrazy symulując fizyczne zachowanie się światła i materiałów.

To wysoce predykcyjne podejście powiązane ze skalowalną, światowej klasy wydajnością jednostek GPU NVIDIA zapewnia ciągłe informacje zwrotne i szybkie rezultaty, co znacznie redukuje czas potrzebny na stworzenie perfekcyjnej sceny i dostarczenie obrazów dorównujących fotografiom. Oprogramowanie Iray przeznaczone jest głównie dla projektantów produktów, budynków i oświetlenia, a także zajmujących się cyfrową fotografią, pracujących z materiałem 3D, którzy wymagają przewidywalnych fotorealistycznych obrazów.

Sportowy samochód marki Porsche, zaprojektowany z wykorzystaniem technologii NVIDIA Iray

WTYCZKI NVIDIA IRAY

Nasi partnerzy integrujący oprogramowanie stworzyli najnowocześniejszy tok pracy, który umożliwia klientom dostęp do rozwiązania Iray w popularnych aplikacjach do tworzenia materiału 3D, jak Autodesk Maya, Autodesk 3ds Max i McNeel Rhinoceros.

Informacja dotycząca zmian dla obecnych klientów wtyczek Iray.

Dowiedz się więcej >

APLIKACJE ZE ZINTEGROWANYM ROZWIĄZANIEM IRAY

DASSAULT SYSTÈMES CATIA

DASSAULT SYSTÈMES CATIA

CATIA dokonuje modelowej zmiany w dziedzinie zarządzania cyklem życia produktów (PLM) w zakresie inżynierii systemów poprzez udostępnienie multidyscyplinarnego, dynamicznego modelowania i symulacji funkcjonowania. Oprogramowanie CATIA z technologią renderowania Iray zostało w pełni zintegrowane w ramach środowiska CATIA Live Rendering Workbench.

Dowiedz się więcej >

SIEMENS NX

SIEMENS NX

Oprogramowanie NX firmy Siemens PLM Software zapewnia moc do ogromnego usprawnienia sposobu tworzenia produktów w ramach otwartego, współdzielonego środowiska. NX Ray Traced Studio oferuje wysoce wydajne narzędzia, oparte na rozwiązaniu NVIDIA Iray, które pomaga w wizualizacji produktów z wykorzystaniem typów materiałów, tekstur, gładkości, wykończenia, oświetlenia i tła – w kompletnie zintegrowanym środowisku. Oprogramowanie NX czyni wizualizację czasu rzeczywistego i wyrafinowany rendering dostępnymi dla każdego uczestniczącego w procesie opracowywania produktu.

Dowiedz się więcej >

SUBSTANCE DESIGNER i PAINTER

SUBSTANCE DESIGNER i PAINTER

Substance Designer i Painter firmy Allegorithmic to potężne oprogramowanie do teksturowania zawierające szeroką bibliotekę narzędzi (włącznie z narzędziami do przygotowania tekstur), materiałów i efektów proceduralnych, które ma pomóc w tworzeniu fizycznie poprawnych tekstur w nieingerującym w oryginalny obraz toku pracy. To najczęściej wybierane narzędzie w branży gier komputerowych i zaczyna trząść rynkami wizualnych efektów specjalnych, projektowania i architektury, dzięki nowym możliwościom edycji materiałów, włącznie z możliwością integracji z Iray i językiem MDL.

Dowiedz się więcej >

SOLIDWORKS VISUALIZE

SOLIDWORKS VISUALIZE

Produkty wizualizacyjne SOLIDWORKS stworzono dla każdego, kto potrzebuje w możliwie najszybszy i najłatwiejszy sposób tworzyć fotorealistyczne obrazy, animacje i inne treści 3D. Oprogramowanie SOLIDWORKS Visualize to wieloplatformowe rozwiązanie, co oznacza, że projektanci, inżynierowie i twórcy treści mogą korzystać z oprogramowania SOLIDWORKS oraz innych narzędzi CAD (jak Rhino, Autodesk Alias, 3dsMax) do projektowania swych modeli.

Dowiedz się więcej >

DAZ STUDIO

DAZ STUDIO

Firma DAZ 3D zintegrowała technologię Iray z darmowym pakietem oprogramowaniem 3D DAZ Studio, z którego korzysta ponad 2 miliony artystów. To połączenie daje użytkownikom dostęp do szerokiego portfolio DAZ dziesiątek tysięcy wysokiej jakości, dających się poddać morfingowi, kompletnych postaci i możliwość tworzenia fotorealistycznych obrazów dzięki najnowocześniejszemu, fizycznie poprawnemu i akcelerowanym na GPU silnikowi renderującemu.

Dowiedz się więcej >

LUMISCAPHE

LUMISCAPHE

Lumiscaphe to firma specjalizująca się w innowacyjnym modelowaniu wyglądu cyfrowego (DAM) i fotorealistycznej wizualizacji. Jej zestaw oprogramowania do renderingu 3D w czasie rzeczywistym, Patchwork 3D, umożliwia tworzenie zaawansowanych modeli wyglądu cyfrowego z użyciem złożonego oświetlenia i animacji. Oprogramowanie Patchwork 3D Engineering wykorzystuje teraz natywnie silnik renderujący NVIDIA Iray, aby wspomóc najbardziej wymagający tok pracy z dziedziny inżynierii i projektowania.

Dowiedz się więcej >

SKETCHUP

BLOOM UNIT

Bloom Unit to rozwiązanie, które z wykorzystaniem elastyczności i wygody obliczeń w chmurze pozwala użytkownikom oprogramowania SketchUp interaktywnie osiągać fotorealistyczne rezultaty przy użyciu technologii Iray.

Dowiedz się więcej >

PROWALKER GPU

Opracowane przez firmę Cadalog, Inc. oprogramowanie ProWalker GPU zapewnia użytkownikom programu SketchUp fotorealistyczny i interaktywny rendering obrazów i animacji Wtyczka ta oferuje społeczności programu SketchUp fizycznie poprawne materiały, oświetlenie i środowiska.

Dowiedz się więcej >

SYNCHRO

SYNCHRO

Platforma modelowania informacji o budynku (BIM) Synchro 4D zasadniczo zmienia sposób pracy z projektami budowlanymi dzięki funkcjom Iray dającym użytkownikom dostęp do złożonych symulacji oświetlenia i wymienialnych, fizycznie poprawnych materiałów, które pomagają tworzyć wysokiej jakości grafikę i animacje lokalnie, bądź przy pomocy chmury. Ponadto daje możliwość wykorzystania harmonogramowania i wizualizacji w czasie rzeczywistym do planowania i zarządzania zasobami zarówno w czasie, jak i przestrzeni.

Dowiedz się więcej >

Iray SDK

INTEGRACJA IRAY

Technologia NVIDIA Iray została zaprojektowana pod kątem harmonijnej integracji z każdą aplikacją do tworzenia treści 3D, z wykorzystaniem intuicyjnego pakietu SDK. Prosimy o bezpośredni kontakt z firmami Lightworks i migenius w celu uzyskania informacji na temat usług integracji Iray.