Karty graficzne Quadro do stacjonarnych stacji roboczych

Zaprojektowane, zbudowane i testowane przez firmę NVIDIA produkty Quadro® do stacjonarnych stacji roboczych są wyborem numer jeden wśród milionów twórców i użytkowników technicznych. W połączeniu z najpotężniejszymi układami GPU na świecie, dużą pojemnością pamięci, kilkoma złączami wyświetlaczy 5K, zaawansowanymi funkcjami do obsługi fotorealistycznych środowisk VR i wieloma innymi elementami, rozwiązania Quadro pozwolą przyspieszyć szereg profesjonalnych toków pracy.

Korzyści płynące z posiadania systemu opartego na kartach Quadro to między innymi dostęp do zoptymalizowanych, stabilnych sterowników o przewidywalnym terminie użytkowania oraz certyfikacje niezależnych producentów oprogramowania (ISV) z ponad 100 profesjonalnych aplikacji i pomocnych narzędzi do zarządzania zasobami IT. Zadbaliśmy o to, byś z łatwością mógł nabyć rozwiązania Quadro - oferowane przez wiodących dostawców stacji roboczych, takich jak HP, Dell i Lenovo. Karty graficzne Quadro dostępne są również w naszej rozległej sieci partnerów na całym świecie.

Karta graficzna Quadro GP100

QUADRO GP100

> Najbardziej zaawansowane profesjonalne rozwiązanie graficzne na świecie, które łączy największe możliwości graficzne oraz niesamowitą wydajność obliczeń o podwójnej precyzji w najbardziej złożonych profesjonalnych zastosowaniach.

Karta graficzna Quadro P6000

QUADRO P6000

> Moc obliczeniowa umożliwiająca tworzenie największych i najbardziej złożonych projektów, tworzenie symulacji największych i najbardziej złożonych zagadnień oraz opracowywanie najbardziej skomplikowanych, szczegółowych i realistycznych środowisk VR.

Karta graficzna Quadro P5000

QUADRO P5000

> Dzięki 16 GB pamięci GDDR5X, zaawansowanym funkcjom VR oraz obsłudze czterech wyjść dla wyświetlaczy 5K, karta ta umożliwia renderowanie większych obrazów i tworzenie bardziej szczegółowych środowisk VR.

Karta graficzna QUADRO P4000

QUADRO P4000

> Kompatybilność z VR (VR ready), obsługa czterech wyświetlaczy 5K oraz wydajność graficzna i pamięć o pojemności wystarczającej, by zapewniać moc obliczeniową na profesjonalnym poziomie w formie energooszczędnego rozwiązania graficznego o szerokości jednego slotu.

Karta graficzna Quadro P2000

QUADRO P2000

> Idealne połączenie wydajności i funkcjonalności w kompaktowej formie, oferujące niezwykłe możliwości twórcze i wysoką produktywność w szeregu profesjonalnych aplikacji 3D.

Karta graficzna Quadro P1000

QUADRO P1000

> Najpotężniejsze profesjonalne rozwiązanie graficzne o niskoprofilowym formacie, oferujące profesjonalnym użytkownikom najwyższą możliwą wydajność w formie karty graficznej do kompaktowych stacji roboczych (SFF).

Karta graficzna QUADRO P600

QUADRO P600

> Elastyczne rozwiązanie w niskoprofilowym formacie o szerokości jednego slotu, zapewniające obsługę czterech wyświetlaczy 4K HDR i niesamowitą wydajność w szeregu profesjonalnych toków pracy.

Karta graficzna Quadro P400

QUADRO P400

> Rozwiązanie w niskoprofilowym formacie o szerokości jednego slotu kompatybilne z obudowami o najbardziej ograniczonej ilości dostępnego miejsca i mocy zasilacza oraz zapewniające obsługę trzech wyświetlaczy 4K HDR.

PORÓWNANIE PRODUKTÓW QUADRO

AKCESORIA

QUADRO SYNC II

QUADRO SYNC II

MOSTEK QUADRO NVLINK

MOSTEK QUADRO NVLINK

MOSTEK QUADRO SLI HB

MOSTEK QUADRO SLI HB

GDZIE KUPIĆ

ZNAJDŹ PARTNERA NVIDIA Z DZIEDZINY PROJEKTOWANIA I WIZUALIZACJI

KUP WYBRANE UKŁADY GPU QUADRO I AKCESORIA