Pobieranie sterowników

Adobe CC Bundle

SHIELD

Sledź nas na Twitterze

Sledź nas na Facebook

GeForce Game Ready Driver

 
Wersja: 344.11  WHQL
Data wydania: 2014.9.18
System operacyjny: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit, Windows 8 64-bit
Język: Polski
Rozmiar pliku: 304.86 MB
Pobierz

Najważniejsze zmiany
Obsługiwane produkty
Dodatkowe informacje

Ten referencyjny sterownik, udostępniony w ramach programu sterowników NVIDIA dla notebooków, może zostać zainstalowany na notebooku wyposażonym we wspierany układ GPU NVIDIA. Przypominamy jednak, że producent Twojego notebooka (OEM) udostępnia za pośrednictwem swojego serwisu WWW dedykowane mu certyfikowane sterowniki. Firma NVIDIA zaleca zapoznanie się z aktualizacjami oprogramowania zalecanymi przez producenta Twojego notebooka. Producenci OEM mogą nie zapewniać wsparcia technicznego i pomocy w rozwiązywaniu problemów wynikłych wskutek użytkowania sterownika referencyjnego.

Zanim rozpoczniesz pobieranie tego sterownika:

  1. Prosimy o sprawdzenie, czy układ GPU znajdujący się w Twoim notebooku jest obsługiwany przez sterownik referencyjny NVIDIA (zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi w zakładce Obsługiwane produkty).
  2. Zalecamy wykonanie kopii zapasowej aktualnej konfiguracji systemu. Kliknij tutaj, aby otrzymać instrukcje.

Nowości w sterownikach GeForce Game Ready

Nowy sterownik GeForce Game Ready, wydanie 344.11 WHQL, umożliwia użytkownikom kart GeForce uzyskanie absolutnie najlepszych wrażeń z rozgrywki w najnowszych przebojowych tytułach, jak Borderlands: The Pre-Sequel, The Evil Within, F1 2014 i Alien: Isolation.

Game Ready
Najlepsze wrażenia z rozgrywki w grach Borderlands: The Pre-Sequel, The Evil Within, F1 2014 i Alien: Isolation.