GeForce® Experience

Twoje wrota do fantastycznego gamingu PC

Bądź na bieżąco z aktualizacjami swoich sterowników. Optymalizuj ustawienia w swoich grach. Możesz nawet rejestrować i udostępniać znajomym materiały wideo i zrzuty ekranowe ze swoich gier oraz transmitować przebieg swoich rozgrywek. Wszystko to możesz robić dzięki oprogramowaniu GeForce® Experience™. To doskonała aplikacja towarzysząca dla Twojej karty graficznej GeForce® GTX.

Pobierz teraz
Pobierz teraz
Please go to a desktop browser to download Geforce Experience Client.
CLOSE
OBEJRZYJ CAŁY MATERIAŁ WIDEO
Dziel się swoimi zwycięstwami w grach dzięki funkcji ShadowPlay!

Dziel się najwspanialszymi momentami ze swoich rozgrywek

Teraz możesz rejestrować i udostępniać materiały wideo ze swoich rozgrywek, a także transmitować na żywo ich przebieg w serwisie YouTube, Twitch i Facebook. Technologia NVIDIA ShadowPlay™ umożliwia Ci transmitowanie materiałów wideo z minimalnym wpływem na wydajność, zatem nic Cię nie ominie w Twoich grach. Dzięki dostępnej z poziomu gry nakładce GeForce Experience jest to szybkie i proste.

Automatycznie aktualizuj sterowniki.

Pobierz sterowniki Game Ready

Przed każdą ważną premierą gry, firma NVIDIA ściśle współpracuje z jej twórcami w celu zwiększenia wydajności, eliminacji błędów oraz poprawy komfortu rozgrywki. Technologie, takie jak NVIDIA GameWorks™ stanowią narzędzia niezbędne do optymalizacji rozgrywki, a wszystkie te usprawnienia oferowane są w ramach aktualizacji sterownika Game Ready. Oprogramowanie GeForce Experience automatycznie będzie Cię powiadamiać o dostępności tych sterowników, umożliwiając Ci z poziomu pulpitu aktualizację do najnowszej wersji sterownika za jednym kliknięciem. 

WYKONUJ NIESAMOWITE ZRZUTY EKRANOWE W GRACH DZIĘKI TECHNOLOGII NVIDIA ANSEL

Potężne narzędzie NVIDIA Ansel™ pozwala z łatwością wykonywać profesjonalne zrzuty ekranowe w grach i udostępniać je bezpośrednio w serwisie Facebook, Google Photos oraz Imgur. W obsługiwanych grach możesz wykonywać zrzuty ekranowe w trybie superrozdzielczości, 360, HDR oraz stereo. Dowiedz się więcej >

Spersonalizuj swą rozgrywkę z wykorzystaniem filtrów Freestyle

Filtr NVIDIA Freestyle to najnowsza funkcjonalność beta oprogramowania GeForce Experience, która pozwala na zastosowanie filtrów przetwarzania końcowego w trakcie rozgrywki. Bezpośrednio z poziomu nakładki w grze możesz zmienić wygląd i klimat swojej gry, dostosowując barwy lub nasycenie kolorów, bądź też stosując filtry przetwarzania końcowego, takie jak HDR. Filtr Freestyle został zintegrowany na poziomie sterowników, aby zapewnić pełną kompatybilność z grami. Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę gier, w których udostępniono filtr Freestyle.

Optymalizuj ustawienia w swoich grach

Oprogramowanie GeForce Experience ułatwia zabawę z grami PC, konfigurując w nich za Ciebie ustawienia graficzne. Nie wiesz na jakim poziomie ustawić filtrowanie tekstur w grze Overwatch? Bez obaw - w potężnym centrum danych w chmurze NVIDIA testowane są tysiące konfiguracji PC, umożliwiając uzyskanie idealnej równowagi między wydajnością, a jakością obrazu. Następnie, w oparciu o specyfikację układu GPU, CPU i wyświetlacza w Twoim zestawie PC, konfigurowane są spersonalizowane ustawienia graficzne.

Automatycznie optymalizuj ustawienia w swoich grach.

Więcej funkcji

Gaming prizes and giveways.

Upominki

W ramach podziękowań dla naszej społeczności GeForce Experience, przygotowaliśmy fantastyczne gamingowe nagrody, które trafią do wybranych użytkowników. Wystarczy zalogować się do oprogramowania GeForce Experience i cieszyć się użytkowaniem.

GeForce Experience Beta

WYPRÓBUJ NAJNOWSZĄ WERSJĘ BETA OPROGRAMOWANIA GEFORCE EXPERIENCE

Pomóż nam przetestować najnowsze funkcje i podziel się z nami swoją opinią.

Use SHIELD to play your PC games anywhere in the house using NVIDIA Gamestream

Graj w swoje tytuły PC za pośrednictwem urządzenia SHIELD

Strumieniuj swoje gry PC ze swojej sypialni na telewizor w salonie, korzystając z mocy obliczeniowej karty graficznej GeForce GTX. Po prostu połącz swój komputer PC ze swoim urządzeniem SHIELD dzięki technologii NVIDIA GameStream™. Następnie usiądź wygodnie w swoim salonie i ciesz się grami w jakości 4K HDR przy 60 klatkach na sekundę z dźwiękiem przestrzennym 5.1.

GeForce Experience - wsparcie

FAQ