NVIDIA ANSEL

Twórz zrzuty ekranowe o profesjonalnej jakości, jak nigdy wcześniej.

Technologia NVIDIA® Ansel to potężne narzędzie do rejestrowania obrazu w grze, które pozwala na wykonywanie profesjonalnej jakości fotografii w Twoich grach. Możesz teraz przechwytywać i dzielić się swymi najwspanialszymi momentami rozgrywki z wykorzystaniem obrazów w superrozdzielczości, o 360-stopniowym zakresie pola widzenia, w trybie HDR i stereoskopowym.

Obejrzyj wideo
Swobodna kamera

Swobodna kamera

Zatrzymaj grę w tym idealnym momencie i ustaw odpowiednio kamerę, aby uzyskać jak najlepszy kąt. Technologia Ansel przełamuje ograniczenia tradycyjnych sposobów przechwytywania obrazu i daje Ci moc tworzenia prawdziwie unikalnych obrazów.

Filtry przetwarzania końcowego

Filtry przetwarzania końcowego

Dostosuj wygląd i klimat wykonanego zrzutu ekranowego. Możesz także dodawać filtry lub ręcznie zmieniać jasność, kontrast i inne opcje, aby lepiej dopasować obraz do klimatu gry.

Zrzuty ekranowe VR oraz sferyczne o 360-stopniowym zakresie pola widzenia

Wykonuj zrzuty ekranowe o 360-stopniowym zakresie pola widzenia, wyświetlając je w formie obrazów sferycznych lub w rzeczywistości wirtualnej. Następnie, przy pomocy oprogramowania GeForce Experience prześlij te materiały do serwisu Google lub Facebook i udostępnij je swoim znajomym. Możesz również skorzystać z obsługi Użyj przeglądarki zdjęć VR lub przeglądarki VR NVIDIA Google Cardboard.
Superrozdzielczość

Superrozdzielczość

Przechwytuj obrazy z gigapikselową szczegółowością, nawet do 33-krotności rozdzielczości 1080p. Przeglądaj obrazy z wyraźniejszymi detalami, wykonane bez użycia wygładzania i skorzystaj z próbkowania w dół, aby uzyskać najwyższej jakości tapety na pulpit, plakaty i wydruki naścienne.

EXR

EXR

Przechwyć obrazy Ansel w trybie „Raw” z wykorzystaniem EXR, formatu OpenEXR firmy Industrial Light & Magic. Dodaj później filtry przetwarzania końcowego, aby stworzyć obraz HDR lub bez żadnych ograniczeń dostosować kolory i parametry obrazu.

GeForce Experience

Twoje wrota do fantastycznego gamingu PC

Pobierz
Pobierz
Please go to a desktop browser to download Geforce Experience Client.
CLOSE

GeForce Experience - wsparcie

FAQ