GeForce-Experience-Logo-188-m@2x

GEFORCE EXPERIENCE BETA

Wczesny dostęp do nowych funkcji przed ich oficjalną premierą
Cel jest prosty - chcielibyśmy dać graczom możliwość wypróbowania naszego nowego oprogramowania i uzyskać opinię zwrotną, która pomoże nam w tworzeniu niesamowitych produktów i szybkim dostarczaniu ich do wszystkich użytkowników.

Najnowsze eksperymentalne funkcje:

  • Wiele ścieżek audio: w oprogramowaniu GeForce Experience wprowadzono funkcję Multi-Track Audio umożliwiającą użytkownikom nagrywanie dźwięku w osobnych ścieżkach. Masz teraz możliwość nagrywania osobno dźwięków systemowych oraz dźwięków z mikrofonu. Dzięki temu możesz niezależnie regulować głośność poszczególnych ścieżek audio, edytować je lub nawet usuwać w ramach przetwarzania końcowego.
  • GameStream Coop: funkcja GameStream Co-op umożliwia Ci strumieniowanie gry do znajomego przez Internet i granie z nim w kooperacji - zupełnie, jakby siedział obok Ciebie. Korzystając z funkcji GameStream Co-op, możesz teraz uzyskać pomoc przy trudnym poziomie, grać w trybie kooperacji lub po prostu strumieniować rozgrywkę na żywo do swojego znajomego. To szybki, ciekawy i całkowicie nowy sposób interakcji w grach PC.

W jaki sposób wypróbować funkcje eksperymentalne:

  • Otwórz zakładkę "Ustawienia" w oprogramowaniu GeForce Experience i wybierz opcję "Włącz funkcje eksperymentalne".
gfe-about