NVIDIA ShadowPlay

Uwiecznij najwspanialsze momenty ze swoich rozgrywek

ShadowPlay to najprostszy sposób na nagrywanie i udostępnianie znajomym wysokiej jakości materiałów wideo, zrzutów ekranowych i transmisji na żywo z przebiegu rozgrywki.

Powtórki i nagrywanie

Właśnie udało Ci się zrobić coś niesamowitego? Tryb szybkich powtórek w stylu DVR funkcji ShadowPlay właśnie to nagrał! Po prostu użyj skrótu klawiszowego, aby zapisać ostatnie 30 sekund rozgrywki na swoim dysku twardym lub udostępnić ten materiał w serwisie YouTube lub Facebook. Funkcja ShadowPlay działa jak oprogramowanie do rejestrowania przebiegu rozgrywki, umożliwiając Ci nagrywanie plików wideo o dowolnej długości - wszystko to w rozdzielczości nawet 4K przy 60 klatkach na sekundę. Funkcja ShadowPlay jest również akcelerowana sprzętowo, zatem może działać w tle, rejestrując materiał wideo bez negatywnego wpływu na wydajność Twojego systemu.

Capture and Share 4K Screenshots

UWIECZNIJ WSZYSTKIE SWOJE NAJWSPANIALSZE MOMENTY W GRACH

Funkcja ShadowPlay Highlights automatycznie rejestruje kluczowe momenty, efektowne akcje i decydujące o zwycięstwie zagrania, dzięki czemu najlepsze fragmenty Twojej rozgrywki będą zawsze uwiecznione. Wybierz swój ulubiony moment z gry i podziel się nim w mediach społecznościowych dzięki oprogramowaniu GeForce Experience.

Obejrzyj wideo
Transmituj przebieg swojej rozgrywki dzięki oprogramowaniu GeForce Experience

Transmituj przebieg rozgrywki

Dzięki oprogramowaniu GeForce® Experience™, transmitowanie przebiegu Twoich ulubionych gier jest szybkie i proste. Wystarczą dwa kliknięcia, by rozpocząć wysokiej jakości transmisję w serwisie Facebook Live, Twitch lub YouTube Live. Oprogramowanie zapewnia nawet obsługę kamery i spersonalizowanych nakładek graficznych, aby ułatwić Ci dostosowanie parametrów Twojej transmisji na żywo.   

OBEJRZYJ CAŁY MATERIAŁ WIDEO

TWÓRZ PLIKI GIF I ZRZUTY EKRANOWE 4K

Twórz pliki GIF o długości nawet 15 sekund ze swoich ulubionych filmów ShadowPlay, a potem udostępniaj je za jednym kliknięciem w serwisie Google, Facebook lub Weibo. Możesz również wykonywać zrzuty ekranowe o rozdzielczości nawet 4K i udostępniać je w serwisie Facebook, Google lub Imgur - wszystko to, bez opuszczania gry.

CAPTURE GIFS AND 4K SCREENSHOTS

GeForce Experience

Twoje wrota do fantastycznego gamingu PC

Pobierz
Pobierz
Please go to a desktop browser to download Geforce Experience Client.
CLOSE

GeForce Experience - wsparcie

FAQ