KONTENERY Z DZIEDZINY GŁĘBOKIEGO UCZENIA

PRAWDZIWIE SKALOWALNE ROZWIĄZANIA Z DZIEDZINY GŁĘBOKIEGO UCZENIA

NVIDIA GPU Cloud (NGC) zapewnia wydajność i elastyczność, umożliwiające Ci zajmowanie się nawet najbardziej wymagającymi projektami z dziedziny głębokiego uczenia. Oferuje potęgę sztucznej inteligencji NVIDIA każdej branży, pomagając naukowcom i badaczom szybko tworzyć, trenować i wdrażać modele sieci neuronowych, aby sprostać zwiększającym się potrzebom. Obejmuje to katalog zintegrowanych i zoptymalizowanych kontenerów platform głębokiego uczenia, które w pełni wykorzystują potencjał układów GPU NVIDIA, w chmurze lub u klienta.

Truly Scalable Deep Learning

TRZY POWODY PRZEMAWIAJĄCE ZA PLATFORMĄ NVIDIA GPU CLOUD

 1. INNOWACJA W KAŻDEJ BRANŻY

  Analitycy danych i badacze mogą szybko skorzystać z potęgi SI NVIDIA dzięki najszybszej na świecie architekturze GPU i zoptymalizowanym kontenerom oprogramowania z dziedziny głębokiego uczenia. To potężne narzędzie, które pozwoli zająć się niektórymi z najbardziej złożonych problemów stojącymi przed ludzkością. Zapewnienie wczesnego wykrywania i odkrywanie leków na choroby zakaźne. Wykrywanie niedoskonałości w infrastrukturze o krytycznym znaczeniu. Dostarczanie ważnych biznesowo informacji z ogromnych zbiorów danych. Nawet zmniejszenie liczby ofiar wypadków. Każda branża, od motoryzacyjnej i opieki zdrowotnej, po fintech, poddawana jest zmianom dzięki rozwiązaniom sztucznej inteligencji NVIDIA.
 2. CZAS POŻEGNAĆ SIĘ Z ROZWIĄZANIAMI TYPU DIY

  NGC umożliwia badaczom SI wykorzystanie zoptymalizowanych pod kątem wydajności kontenerów SI zawierających oprogramowanie z dziedziny głębokiego uczenia, jak TensorFlow, PyTorch, MXNet, TensorRT i nie tylko. Te wstępnie zintegrowane, akcelerowane na układach GPU kontenery obejmują bibliotekę uruchomieniową NVIDIA® CUDA®, biblioteki NVIDIA oraz system operacyjny. Zostały one dopasowane, przetestowane i certyfikowane przez firmę NVIDIA pod kątem pracy z systemami NVIDIA DGX™, kartami NVIDIA TITAN (opartymi na architekturze NVIDIA Volta™ i NVIDIA Pascal™) i instancjami Amazon EC2 P3 z rozwiązaniami NVIDIA Volta. Pozwala to użytkownikom podejmować wyzwania, jakie wcześniej wydawały się niemożliwe do zrealizowania, eliminując jednocześnie czasochłonną i skomplikowaną samodzielną integrację oprogramowania.
 3. DOSTĘP Z DOWOLNEGO MIEJSCA

  Katalog serwisu NGC ze zoptymalizowanymi kontenerami platform głębokiego uczenia jest dostępny dla każdego – bezpłatnie – do wykorzystania z wybranymi dostawcami usług w chmurze, systemami NVIDIA DGX i wybranymi jednostkami GPU NVIDIA do komputerów stacjonarnych. Skonteneryzowane oprogramowanie zapewnia możliwość przenoszenia zadań z dziedziny głębokiego uczenia pomiędzy różnymi środowiskami, ograniczając koszty, typowo związane ze skalowaniem obciążeń dotyczących SI. Programiści i analitycy danych prowadzący badania z wykorzystaniem rozwiązań NVIDIA DGX Station lub komputerów PC wyposażonych w jednostki GPU TITAN, oparte na architekturze NVIDIA Volta lub NVIDIA Pascal, przedsiębiorstwa korzystające z rozwiązań NVIDIA DGX-1 w centrach danych i organizacje korzystające z układów GPU NVIDIA w chmurze mają teraz dostęp do spójnego i zoptymalizowanego zestawu narzędzi. Oznacza to, że użytkownicy mogą poświęcić mniej czasu na zadania IT, zyskując więcej czasu na wykorzystanie głębokiego uczenia do przeprowadzania badań, zgłębiania uzyskanych informacji i osiągania wyników.

ZACZNIJ KORZYSTAĆ Z PLATFORMY NVIDIA GPU CLOUD I AMAZON EC2

NVIDIA GPU Cloud ułatwia korzystanie ze zoptymalizowanych pod kątem układów GPU platform głębokiego uczenia zarówno u klienta, jak i w chmurze. Zobacz, jak szybko rozpocząć pracę z NGC i Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2).

Obejrzyj wideo >
Download the NGC Deep Learning Frameworks Brief

POBIERZ BROSZURĘ DOTYCZĄCĄ PLATFORM GŁĘBOKIEGO UCZENIA NGC

Zapoznaj się z tą broszurą i dowiedz się więcej na temat optymalizacji dotyczących czołowych platform głębokiego uczenia, jak TensorFlow, PyTorch, MXnet, Theano, Caffe2, Microsoft Cognitive Toolkit (CNTK) i nie tylko.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

 • Co zyskuję poprzez założenie konta w serwisie NGC?

  Zyskujesz całkowicie bezpłatny dostęp do wszechstronnego katalogu w pełni zintegrowanych i zoptymalizowanych kontenerów dla platform głębokiego uczenia. 

 • Kto ma dostęp do kontenerów w ramach rozwiązania NGC?

  Każdy, kto zarejestruje się tworząc konto w serwisie NGC. Utrzymując konto, użytkownicy mogą pobierać najnowsze wersje zoptymalizowanych pod kątem układów GPU kontenerów i korzystać z nich na obsługiwanych platformach.

 • Czym są kontenery z dziedziny głębokiego uczenia?

  Każdy kontener zawiera zestaw NGC Deep Learning Stack – wstępnie zintegrowany zestaw oprogramowania zoptymalizowanego pod kątem głębokiego uczenia na układach GPU NVIDIA. Obejmuje on system operacyjny Linux, bibliotekę uruchomieniową CUDA i inne wymagane biblioteki oraz wybraną platformę (NVCaffe, TensorFlow itp.) – wszystko to dostosowane do rozpoczęcia natychmiastowej pracy bez konieczności dodatkowej konfiguracji.

 • Które platformy programistyczne są dostępne w ramach rozwiązania NGC?

  Rejestr kontenerów NGC oferuje akcelerowane na układach GPU NVIDIA wersje najpopularniejszych platform programistycznych: NVCaffe, Caffe2, Microsoft Cognitive Toolkit (CNTK), NVIDIA DIGITS, MXNet, PyTorch, TensorFlow, Theano, Torch, CUDA (podstawowy kontener dla twórców oprogramowania).

 • Przy użyciu jakich rozwiązań mogę korzystać z kontenerów?

  Akcelerowane na układach GPU kontenery są dostosowane, przetestowane i certyfikowane przez firmę NVIDIA pod kątem współpracy z usługą Amazon EC2 P3 oraz architekturą NVIDIA Volta i systemami NVIDIA DGX. Wkrótce dodane zostanie wsparcie dla innych dostawców usług w chmurze.

 • Czy mogę uruchamiać kontenery z serwisu NGC na moim komputerze PC z kartą Titan Xp lub GeForce 1080 Ti?

  Tak, warunki użytkowania pozwalają na wykorzystanie kontenerów głębokiego uczenia serwisu NGC na stacjonarnych komputerach PC wyposażonych w jednostki GPU oparte na architekturze Volta lub Pascal.

 • Jak uruchomić kontenery z serwisu NGC w usłudze Amazon EC2?

  Firma NVIDIA stworzyła bezpłatny obraz wirtualnej maszyny Amazon (Amazon Machine Image, AMI) – zwany NVIDIA Volta Deep Learning AMI for NGC – który dostępny jest w ramach platformy AWS Marketplace. Jest to zoptymalizowane środowisko do uruchamiania kontenerów dostępnych w ramach rejestru NGC w instancjach Amazon EC2 P3 z rozwiązaniami NVIDIA Volta. Po prostu utwórz instancję AMI i przeciągnij żądany kontener z serwisu NGC do swojej instancji. Na platformie AWS Marketplace dostępne są inne obrazy AMI związane z głębokim uczeniem, jednakże nie zostały przetestowane ani zoptymalizowane przez firmę NVIDIA.

 • Jak często aktualizowane są kontenery platformy głębokiego uczenia?

  Co miesiąc. Kontenery z dziedziny głębokiego uczenia w rejestrze NGC zyskują dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój firmy NVIDIA oraz wspólnym pracom projektowym z inżynierami odpowiedzialnymi za platformy, co zapewnia, że każda platforma głębokiego uczenia jest zoptymalizowana pod kątem jak najszybszego procesu szkolenia. Inżynierowie z firmy NVIDIA stale optymalizują oprogramowanie oferując comiesięczne aktualizacje kontenerów, aby zapewnić, że Twoja inwestycja w głębokie uczenie będzie przynosiła na przestrzeni czasu coraz większe zyski.

 • Jakie wsparcie oferuje firma NVIDIA w zakresie tych kontenerów?

  Użytkownicy zyskują dostęp do forum dla twórców oprogramowania NVIDIA DevTalk https://devtalk.nvidia.com, wspieranego przez ogromną społeczność ekspertów z dziedziny głębokiego uczenia i układów GPU, którzy są częścią ekosystemu klientów, partnerów i pracowników firmy NVIDIA.

 • Czemu firma NVIDIA oferuje te kontenery?

  Firma NVIDIA akceleruje proces demokratyzacji sztucznej inteligencji poprzez udostępnienie naukowcom i programistom z dziedziny głębokiego uczenia ułatwionego dostępu do akcelerowanych na GPU platform głębokiego uczenia. Dzięki temu mogą w prosty sposób uruchamiać te zoptymalizowane platformy na układach GPU NVIDIA w chmurze lub lokalnych systemach.

 • Jeżeli kontenery głębokiego uczenia są bezpłatne, czy muszę płacić za czas poświęcony na obliczenia?

  Za korzystanie z kontenerów z rejestru kontenerów NGC nie są pobierane żadne opłaty (zgodnie z zapisami warunków użytkowania). Jednakże każdy z dostawców usług w chmurze ma własny cennik dotyczący usług akcelerowanych obliczeń.

ZYSKAJ DOSTĘP DO PLATFORM GŁĘBOKIEGO UCZENIA STWORZONYCH POD KĄTEM WYDAJNOŚCI DZIĘKI ROZWIĄZANIU NGC