Witamy na stronie NVIDIA. Zostałeś przekierowany w oparciu o Twoją lokalizację. Nieprawidłowa lokalizacja? Wybierz swój kraj tutaj..

0
Twój koszyk
GeForce Garage Poland Team

Destiny OF TITANS

GEFORCE GARAGE 24H LIVE

Live Stream
3 października, godz.19:00

SZCZYPTA HISTORII

GEFORCE GARAGE – inicjatywa, zapoczątkowana w Polsce ponad 2 lata temu konkursem GEFORCE GARAGE MECHANICS; jednym z lauretatów konkursu został Staszek “Tips” Wiertelak. Od tamtej pory w ramach projektu powstało wiele komputerów. W pierwszej połowie 2017 roku, aby uświetnić premierę karty GEFORCE GTX 1080 Ti, po raz pierwszy pokazaliśmy składanie komputera na żywo. W ramach: GEFORCE GARAGE 24H LIVE The Rise of Titans drużyny z Polski i Rumunii stanęły w szranki aby stworzyć najciekawszy projekt komputera.

Z przyjemnością przedstawiamy drugą odsłonę naszej „sąsiedzkiej” rywalizacji, jednocześnie witając na pokładzie drużynę z Czech.

Destiny of Titans – drużyny z Polski, Czech i Rumunii spotkają się w studio, aby stworzyć komputer na miarę Destiny 2. Dwóch modderów i jedna osoba prowadząca to skład każdej z drużyn. 24 godziny, takie same narzędzia, ten sam sprzęt... kto wygra?

POZNAJCIE TYTANÓW

Unikalna kombinacja wiedzy na temat sprzętu komputerowego i zdolności manualnych, doprawiona szczyptą nieszablonowego myślenia, podana z dużą dozą wyobraźni.

Staszek “Tips” Wiertelak
Staszek "Tips" Wiertelak tips

30-letni artysta i twórca z Poznania w środkowo-zachodniej Polsce, zajmujący się modowaniem już od niemal 15 lat. Żarliwy entuzjasta gier i filmów, zawodowo związany z branżą filmową. Streamer i członek grupy Ja,Rock. Rozpoczął swoją przygodę z GeForce Garage w 2015 roku, wygrywając konkrus GeForce Garage Mechanics. Autor konstrukcji inspirowanej Wiedźminem 3 i wykorzystującej elementy ze skóry, charakterystycznego peceta w skrzyni nawiązującego do Rainbow 6 oraz najbardziej imponującego Tronu Gracza.

Jarek "Blackwhite" Arczynski blackwhite

Emigrant z Polski, entuzjasta komputerów pracujący w branży od lat. Prowadzi od 2008 r. swój własny kanał YouTube poświęcony technologii. W 2017 roku wziął udział w transmitowanym na żywo 24-godzinnym wydarzeniu GeForce Garage o nazwie "Rise of Titans", gdzie wchodził w skład polskiego zespołu, który rywalizował drużyną z Rumunii. Współpracuje blisko ze Staszkiem "Tipsem" Wiertelakiem w zakresie modowania i overclockingu.

Jarek “Blackwhite” Arczynski
Maciej “Urban” Nowak
Maciej "Urban" Nowak urban

Pierwotnie YouTuber i tester sprzętu komputerowego, a obecnie profesjonalny twórca wideo i kamerzysta. Ukończył w 2015 roku wydział Radia i Telewizji na Uniwersytecie Śląskim ze specjalizacją menadżera ds. produkcji filmowej. Prywatnie entuzjasta gier na platofrmę PC i miłośnik RPG. Interesuje się kinematografią i włoską motoryzacją, lubi zwiedzać zamki. Składanie komputerów PC to wg niego idealny sposób na wyciszenie się. Perfekcjonista, ale przy tym leń. Należy nim mocno wstrząsnąć przed użyciem, jako że jest to jego pierwsza przygoda z GeForce Garage.

Drużyna z Czech uczestniczy w międzynarodowej imprezie GeForce Garage po raz pierwszy. Ten premierowy udział stanowi wymarzoną okazję dla największych bohaterów z czeskiej społeczności moderów. Ponieważ nigdy wcześniej ze sobą nie współpracowali, świat może oczekiwac kombinacji stylów, jaka nigdy wcześniej nie była jeszcze widziana.

Filip Karel
Filip Karel L4Modz

Filip jest 22-letnim moderem obudów z Pilzna w Republice Czeskiej. Jego kariera modera rozpoczęła się wraz z pierwszymi modyfikacjami dokonanymi 5 lat temu. Kocha pracować z chłodzeniem wodnym - bez znaczenia czy rurki są sztywne, czy elastyczne. W trakcie minionych lat dokonał mnóstwa modyfikacji obudów, a także skonstruował nieco własnych od zera. Filip został ostatnio zwycięzcą czeskiej edycji GeForce Garage.

Josef "PKBO" Dvorak PKBO

Jest on czołowym overclockerem w Republice Czeskiej. Osiągnął status najlepszego entuzjasty podkręcania na świecie w latach 2016 i 2017. Jego konto HWBot zawiera ponad tysiąc wpisów dla różnych konfiguracji sprzętowych. co przyczyniło się do zdobycia ponad 100 złotych i srebrnych pucharów HWBot. Celem PKBO jest wyciśnięcie maksimum mocy i możliwości z każdego typu hardware'u bez konieczności stosowania ekstremalnego chłodzenia, które nie cieszy się wśród graczy większą popularnością w normalnych zastosowaniach.

Josef 'PKBO' Dvorak
Jakub 'Meteleskum' Metelka
Jakub "meteleskum" Metelka Meteleskum

Gdy 25 lat temu zupełnie rozmontował naprawdę drogiego peceta, co spotkało się ze zdecydowaną i bolesną reakcją ze strony rodziców, z miejsca się w tym zakochał - chodzi oczywiście o hardware, nie o lanie. Namiętny gracz, który nie lubi przegrywać. Entuzjasta nowego sprzętu i nowych technologii. Współpracujący z zespołem RE-PLAY w zakresie społecznościowego cyklu wideo pod tytułem RE-GEAR o gadżetach, sprzęcie i wszystkim, co ma cokolwiek wspólnego z gamingiem. Jego celem jest być najlepszym i takim pozostać!

Papa Jock i Monstru po raz pierwszy zjednoczyli swoje siły w celu stworzenia przystępnego cenowo, przenośnego zestawu gamingowego, czego rezultatem było powstanie w 2016 maszyny Toolcase, gdzie większość procesu konstrukcji przebiegała na żywo przed oczami entuzjastycznie nastawionych gości imprezy LSE Lan Party. Ten kosztujący 600 USD zestaw gamingowy był pierwszym systemem zbudowanym na żywo na imprezie moddingowej w Rumunii i widownia pokochała go. Kolejny logiczny krok dla tych dwóch maniaków DYI był oczywisty - reprezentowanie Rumunii na relacjonowanej na żywo epickiej bitwie moderów: GeForce Garage - Rise of Titans.

George “Papa Jock” Potecă
George "Papa Jock" Potecă papajock

George "Papa Jock" Poteca jest jednym z najbardziej utalentowanych i twórczych rumuńskich moderów, którego aktywność obejmuje już ponad 6 lat, ponad 10 konstrukcji oraz 2 pierwsze miejsca w krajowych konkursach moderów. Dla wielu rumuńskich entuzjastów Papa Jock uosabia koncept moddingu - z jego pasją dla pracy z metalem rywalizować może wyłącznie jego wrażliwość na detale. Od zmodyfikowanych obudów typu Firefly lub Delirium, po budowane od zera projekty typu Dominator czy 10th Element, jego oddanie i nieustające samodoskonalenie się zdobyło uznanie entuzjastów w całej Rumunii, zarówno w obrębie społeczności online, jak i na imprezach na żywo typu DreamHack.

Tudor "Monstru" Bădică monstru

Weteran branży, były mistrz świata w podkręcaniu oraz aktywny promotor samodzielnego składania pecetów i podkręcania - Tudor "Monstru" Badica - zainspirował tysiące entuzjastów PC do samodzielnego konstruowania swoich systemów, podkręcania oraz pełnego wprowadzenia w życie filozofii DYI. Dokonał tego za pośrednictwem dogłębnych artykułów, programów telewizyjnych i warsztatów odbywających się na żywo na imprezach typu DreamHack Bukareszt, LSE Lan Party czy LAB501 Community Workshop. Po okresie dominacji na scenie overclockingu na żywo w początkowych latach poprzedniej dekady, Monstru powrócił do korzeni, budując gamingowe maszyny klasy high-end - konstrukcie, które przekształciły się w monstra moddingu, jako że estetyka zaczęła dla weterana oveclockingu nabierać tego samego znaczenia, co wydajność. Do jego najnowszych projektów zaliczają się G30 oraz Night King.

Tudor “Monstru” Bădică
Matei “Matose” Mihăţoiu
Matei "Matose" Mihăţoiu matose

Matei Mihăţoiu, znany również jako "matose" - weteran overclockingu w Rumunii - zasłynął zdobyciem w latach 2010 i 2011 w Tajpej na Tajwanie tytułu globalnego czempiona podkręcania. Jest inżynierem elektronikiem i z dużą pasją interesuje się konstruowaniem i optymalizowaniem komputerów PC, a ma na tym już ponad 15 lat doświadczenia. Już na początku zainteresował się również tematem modowania, gdzie jako pierwsza osoba w Rumunii zbudował pracujący z ujemną temperaturą system chłodzony wodą, lodem i czynnikiem przeciwzamarzaniowym. Wchodzi w skład zespołu LAB501 i uczestniczył w serii imprez dla entuzjastów w Rumunii, takich jak DreamHack Bukareszt czy Wschodnioeuropejski ComicCon.

ActiVision Bungie GeForce GTX
Aorus EKWB Samsung Seasonic Fractal G.Skill DeWALT Stanley Morele.net