Witamy na stronie NVIDIA. Zostałeś przekierowany w oparciu o Twoją lokalizację. Nieprawidłowa lokalizacja? Wybierz swój kraj tutaj..

0
Twój koszyk

KARTY GRAFICZNE GEFORCE GTX z serii 10 DO LAPTOPÓW

10: Gaming doprowadzony do perfekcji

Pokaż swoją dominację w grach dzięki nowym, rewolucyjnym układom GPU, które zamienią Twój mobilny komputer w elegancki i potężny zestaw gamingowy. Układy GPU GeForce® GTX z serii 10 dostępne są już w wersji do laptopów - oparte na zmieniającej reguły gry architekturze NVIDIA Pascal™. Oznacza to, że możesz się cieszyć niezrównaną energooszczędnością, nowymi innowacyjnymi technologiami gamingowymi oraz przełomową jakością wrażeń w tytułach VR, niezależnie od tego w jakim miejscu grasz.

Kup Teraz

OBEJRZYJ CAŁY MATERIAŁ WIDEO

NVIDIA PASCAL

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANA ARCHITEKTURA GPU NA ŚWIECIE

Karty graficzne z serii GeForce GTX 10 oparte są na architekturze Pascal, zapewniając nawet trzykrotnie wyższą wydajność w porównaniu do kart graficznych poprzedniej generacji, a także nowe, innowacyjne technologie gamingowe oraz niespotykane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej.

NAWET TRZYKROTNIE WYŻSZA WYDAJNOŚĆ
NAJNOWSZE TECHNOLOGIE GAMINGOWE
 WRAŻENIA VR NOWEJ GENERACJI
Dowiedz się więcej na temat architektury Pascal

*Układ GeForce GTX 1050 nie spełnia minimalnych wymagań konfiguracji VR Ready.

Wydajność

Karty graficzne GeForce GTX z serii 10 do laptopów oparte są na architekturze NVIDIA Pascal™, zapewniając nawet trzykrotnie wyższą wydajność w porównaniu do osiągów kart graficznych poprzedniej generacji, a także obsługę nowych, innowacyjnych technologii gamingowych oraz niespotykane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej.

Poprzednia generacja
GeForce GTX 1080
Poprzednia generacja
GeForce GTX 1070
Poprzednia generacja
GeForce GTX 1060
Poprzednia generacja
GeForce GTX 1050Ti
Poprzednia generacja
GeForce GTX 1050
1X 2X 3X 4X 5X 6X
Relatywna wydajność
Maxwell
Pascal
**Wydajność VR mierzona w oparciu o test Barbarian*Intel Core i7-5960X, 16 GB pamięci DDR4, płyta główna X99

PRZEŁOMOWE TECHNOLOGIE

MAX-Q DESIGN

Max-Q Design to innowacyjne podejście do projektowania najcieńszych, najszybszych i najbardziej cichych laptopów gamingowych.

Dowiedz się więcej

Ciesz się w grach VR doskonałą wydajnością, najniższym opóźnieniem w przesyłaniu sygnału oraz kompatybilnością typu plug-and-play z zestawami nagłownymi wiodących producentów - to wszystko w oparciu o zestaw technologii NVIDIA VRWorks™. Efekty dźwiękowe, symulacja zasad fizyki oraz interakcje dotykowe w rzeczywistości wirtualnej sprawią, że każdą chwilę będziesz przeżywał całym sobą.*Układ GeForce GTX 1050 nie spełnia minimalnych wymagań konfiguracji VR Ready.

VR Ready
G-SYNC

Ta przełomowa technologia wyświetlania zapewnia najbardziej płynną rozgrywkę w historii. Technologia G-SYNC™ synchronizuje częstotliwość odświeżania obrazu wyświetlacza z układem GPU Twojego wyposażonego w kartę GeForce GTX notebooka, eliminując tym samym problem rozchodzenia się obrazu oraz minimalizując opóźnienie i zacinanie się wyświetlanych treści.

Zostaw w domu ładowarkę do laptopa i ciesz się grą w podróży. BatteryBoost™ zapewnia Ci odpowiednią wydajność i wydłużony czas pracy na zasilaniu akumulatorowym, abyś mógł pokonać swoich wrogów.

Battery Boost
whisper
NVIDIA Whisper Mode

Nowy ultrawydajny tryb, który zapewnia o wiele cichszą pracę laptopa podczas obsługi gier w trybie zasilania akumulatorowego. Rozwiązanie to w inteligentny sposób dostosowuje częstotliwość generowania klatek w grach, konfigurując jednocześnie ustawienia w grach pod kątem optymalnego zużycia energii.

Specyfikacja

POTĘGA KART GRAFICZNYCH GEFORCE GTX Z SERII 10 DO LAPTOPÓW
GeForce GTX 1080
GeForce GTX 1070
GeForce GTX 1060
GeForce GTX 1050 / Ti
Architektura GPU
Pascal
Pascal
Pascal
Pascal
Bufor ramki
8 GB GDDR5X
8 GB GDDR5
Up to 6 GB GDDR5
Up to 4 GB GDDR5
Szybkość pamięci
10 Gbps
8 Gbps
8 Gbps
7 Gbps
Częstotliwość podwyższona
1733 MHz
1645 MHz
1670 MHz
1493 MHz / 1620 MHz
Zobacz pełną specyfikację
Zamów subskrypcję biuletynu GTX Subskrybuj

POZOSTALI PARTNERZY