Witamy na stronie NVIDIA. Zostałeś przekierowany w oparciu o Twoją lokalizację. Nieprawidłowa lokalizacja? Wybierz swój kraj tutaj..

0
Twój koszyk

10: ABSOLUTNIE DOSKONAŁE LAPTOPY GAMINGOWE

NOWE SPOSOBY NA GAMING W DOWOLNYM MIEJSCU

Dominuj w grach dzięki absolutnie doskonałym laptopom gamingowym - opartym na kartach graficznych GeForce® GTX z serii 10. Te eleganckie i potężne zestawy gamingowe oferują przełomowe wzornictwo i technologie, przenosząc Cię w zupełnie nowy wymiar gamingu na laptopie.

Kup Teraz

KOMPAKTOWA FORMA. WIELKIE MOŻLIWOŚCI.

Gaming to sposób na życie - taki, który nie powinien ograniczać Cię do siedzenia przy biurku. W świecie gamingu klasy GeForce pojawiły się nowe, ultracienkie i poręczne laptopy łączące w sobie najnowocześniejsze wzornictwo oraz niewiarygodną wydajność.

Laptopy GeForce GTX mają wszystko, czego Ci potrzeba - od supercienkiej konstrukcji Max-Q design, po układy GPU z serii 10 zapewniające niewiarygodnie wysoką wydajność i cichą pracę.

To gwarancja absolutnie najlepszych wrażeń w grach na laptopie, który możesz zabrać ze sobą wszędzie.

OBEJRZYJ CAŁY MATERIAŁ WIDEO

WYDAJNOŚĆ W GRACH

Laptopy wyposażone w oparte na architekturze NVIDIA Pascal™ układy GPU GeForce GTX z serii 10 zapewnią Ci niewiarygodnie wysoką wydajność i energooszczędność.

Poprzednia generacja
GeForce GTX 1080
Poprzednia generacja
GeForce GTX 1070
Poprzednia generacja
GeForce GTX 1060
Poprzednia generacja
GeForce GTX 1050Ti
Poprzednia generacja
GeForce GTX 1050
1X 2X 3X 4X 5X 6X
Relatywna wydajność
Maxwell
Pascal
*Średnia wydajność w grach wielkobudżetowych w rozdzielczości 4K, przy ustawieniach jakości grafiki na wysokim poziomie. Układy graficzne poprzedniej generacji oparte na architekturze Maxwell – GTX 980, GTX980M, GTX970M"

PRZEŁOMOWE TECHNOLOGIE

MAX-Q DESIGN

Max-Q Design to innowacyjne podejście do projektowania najcieńszych, najszybszych i najbardziej cichych laptopów gamingowych.

Dowiedz się więcej
max-q
VR Ready

Ciesz się w grach VR doskonałą wydajnością, najniższym opóźnieniem w przesyłaniu sygnału oraz kompatybilnością typu plug-and-play z zestawami nagłownymi wiodących producentów - to wszystko w oparciu o zestaw technologii NVIDIA VRWorks™. Efekty dźwiękowe, symulacja zasad fizyki oraz interakcje dotykowe w rzeczywistości wirtualnej sprawią, że każdą chwilę będziesz przeżywał całym sobą.*Zapoznaj się ze specyfikacją układów GPU VR Ready.

G-SYNC

Ta przełomowa technologia wyświetlania zapewnia najbardziej płynną rozgrywkę w historii. Technologia G-SYNC synchronizuje częstotliwość odświeżania obrazu wyświetlacza z układem GPU Twojego wyposażonego w kartę GeForce GTX laptopa, eliminując tym samym problem rozchodzenia się obrazu oraz minimalizując opóźnienie i zacinanie się wyświetlanych treści.

Zostaw w domu ładowarkę do laptopa i ciesz się grą w podróży. BatteryBoost™ zapewnia Ci odpowiednią wydajność i wydłużony czas pracy na zasilaniu akumulatorowym, abyś mógł pokonać swoich wrogów.

Battery Boost
whisper
NVIDIA Whisper Mode

Nowy ultrawydajny tryb, który zapewnia o wiele cichszą pracę laptopa podczas obsługi gier w trybie zasilania akumulatorowego. Rozwiązanie to w inteligentny sposób dostosowuje częstotliwość generowania klatek w grach, konfigurując jednocześnie ustawienia w grach pod kątem optymalnego zużycia energii. Dowiedz się więcej >

MOŻLIWOŚCI I KORZYŚCI

GeForce Experience
GeForce Experience™

Automatycznie aktualizuj swoje sterowniki. Optymalizuj ustawienia. Rejestruj i udostępniaj materiały wideo i zrzuty ekranowe oraz transmituj przebieg rozgrywki na żywo. Do zdobycia również cenne nagrody.

Game Ready Drivers
Sterowniki Game Ready

Zdobądź sterowniki idealnie zoptymalizowane pod kątem każdego tytułu oraz zapewniające najwyższą wydajnością w grach już od dnia ich premiery, abyś był zawsze gotowy do gry.

NVIDIA ShadowPlay
NVIDIA ShadowPlay™

Nagrywaj i udostępniaj najwspanialsze momenty ze swoich rozgrywek. Z łatwością rejestruj przebieg rozgrywek, wykonuj zrzuty ekranowe i udostępniaj treści.

NVIDIA Ansel
NVIDIA Ansel™

Odkryj nowy rewolucyjny sposób przechwytywania obrazów w grach, wyświetlania ich w formie materiałów o 360-stopniowym zakresie pola widzenia oraz edycji z wykorzystaniem filtrów przetwarzania końcowego.

DirectX 12
DirectX 12

Ciesz się obsługą nowych efektów wizualnych i technik renderingu zapewniających bardziej realistyczną rozgrywkę.

4K and HDR
4K i HDR

Graj w standardzie HDR (High Dynamic Range), by cieszyć się najlepszym kontrastem kolorów i najwyższym poziomem realizmu oraz ciesz się rozdzielczością 4K zapewniającą krystalicznie czysty i wyraźny obraz.

ZOBACZ WIĘCEJ ROZWIĄZAŃ TECHNOLOGICZNYCH

Specyfikacja

POTĘGA UKŁADÓW GEFORCE GTX Z SERII 10 DO LAPTOPÓW
GeForce GTX 1080
GeForce GTX 1070
GeForce GTX 1060
GeForce GTX 1050 / Ti
Architektura GPU
Pascal
Pascal
Pascal
Pascal
Liczba rdzeni CUDA
2560
2048
1280
768 / 640
Bufor ramki
8 GB GDDR5X
8 GB GDDR5
Up to 6 GB GDDR5
Up to 4 GB GDDR5
Zobacz pełną specyfikację

POZOSTALI PARTNERZY*

*Ceny i konfiguracje mogą się różnić