Witamy na stronie NVIDIA. Zostałeś przekierowany w oparciu o Twoją lokalizację. Nieprawidłowa lokalizacja? Wybierz swój kraj tutaj..

0
Twój koszyk

Geforce® Gtx

I MAX-Q DESIGN

TRANSFORMACJA GAMINGOWYCH LAPTOPÓW

Po raz pierwszy w historii, wszystkie układy GPU GeForce GTX są dostępne w laptopach o grubości 18 mm. Stało się to możliwe dzięki innowacyjnemu podejściu do projektowania najcieńszych, najszybszych i najbardziej cichych laptopów gamingowych - Max-Q. Laptop, procesor, sterowniki, układ chłodzenia i komponenty elektroniczne - wszystko to zostało zaprojektowane od podstaw z myślą o stworzeniu absolutnie doskonałego i cienkiego laptopa gamingowego.

Watch VideoOBEJRZYJ CAŁY MATERIAŁ WIDEO
 

WYDAJNOŚĆ W GRACH

Odkryj wydajność niespotykaną dotąd wśród cienkich laptopów gamingowych.

Gamingowe laptopy o grubości 18 mm

Relatywna wydajność

*Średnia wydajność w grach klasy AAA @ rozdzielczość 4K, ustawienia na wysokim poziomie

 

INNOWACYJNE PODEJŚCIE DO PROJEKTOWANIA LAPTOPÓW

Nasze podejście do projektowania laptopów Max-Q jest holistyczne. Laptop, procesor, sterowniki, układ chłodzenia i komponenty elektroniczne - wszystko to zostało zaprojektowane od podstaw z myślą o stworzeniu absolutnie doskonałego i cienkiego laptopa gamingowego.

 

WYŻSZA WYDAJNOŚĆ. MNIEJSZY HAŁAS.

Laptopy Max-Q charakteryzują się jednymi z najlepszych właściwości akustycznych wśród współczesnych laptopów gamingowych, a maksymalny docelowy poziom hałasu to 40 dBA lub niższy.[1]

[1] Mierzone w odległości 25 cm nad laptopem podczas typowej rozgrywki w typowych warunkach termicznych otoczenia, zgodnie z normą ISO-7779.

© 2017 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA i GeForce są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub w pozostałych państwach. MAXQ® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Maxim Integrated Products, Inc. Pozostałe nazwy firm i produktów mogą być znakami towarowymi odpowiednich firm, z którymi są związane.