Technologie

Technologia NVIDIA 3D Vision
divider

Technologia NVIDIA 3D Vision

Technologia NVIDIA 3D Vision® w połączeniu z układami GPU NVIDIA, aktywnymi okularami migawkowymi NVIDIA 3D Vision oraz wyświetlaczem/monitorem 3D Vision-Ready pozwala graczom, miłośnikom filmów i zapalonym fotografom cieszyć się stereoskopowym obrazem 3D. Technologia NVIDIA 3D Vision obsługuje największą ilość dostępnych treści 3D - ponad 600 gier 3D, filmów Blu-ray 3D, zdjęć 3D oraz filmów 3D strumieniowanych z serwisu YouTube.

Odkryj różnicę, jaką wprowadza technologia NVIDIA 3D Vision® 2 w Twoich grach PC. Nowe, zaprojektowane dla graczy okulary 3D mają o 20% większe szkła, by zapewnić Ci jak najszersze pole widzenia z jak najmniejszą stratą jasności. Ponadto, okulary te doskonale współpracują z innowacyjną technologią NVIDIA 3D LightBoost™, która zapewnia nawet dwukrotnie jaśniejszy obraz i tym samym lepszą jakość wyświetlania w grach oraz podczas oglądania filmów 3D. Dodatkowo, okulary 3D Vision 2 stworzono z najnowocześniejszych, bardziej miękkich materiałów, by zapewnić większy komfort użytkowania.

 

Rozwiązanie 3D najwyższej jakości

Zaawansowane technologicznie, aktywne okulary migawkowe wyposażone są w najwyższej jakości optykę i zaprojektowane zostały tak, by do każdego oka docierał najlepszy w swojej klasie obraz w rozdzielczości Full HD, bez efektu ghostingu i to przy ultraszerokim kącie widzenia.

Aktywne okulary migawkowe 3D firmy NVIDIA

 

Technologia NVIDIA 3D LightBoost

Jaśniejszy obraz 3D dzięki wyświetlaczom i notebookom obsługującym technologię NVIDIA 3D LightBoost

Technologia NVIDIA 3D LightBoost łączy opatentowaną technologię wyświetlaczy 3D i ulepszone okulary, by dostarczyć do dwóch razy1 jaśniejszy obraz ze zredukowanym efektem smużenia podczas korzystania z 3D Vision. Dodatkowo zapewnia użytkownikom jaśniejszy widok otoczenia, dzięki czemu łatwiej dostrzeżesz klawisze swojej klawiatury.

1 – Wymaga wyświetlacza z obsługą technologii NVIDIA 3D LightBoost.

 

Nowa konstrukcja opracowana z myślą o grach, by dostarczyć najpełniejsze odczucia 3D na komputerze PC

Zaprojektowane specjalnie dla graczy PC i wyposażone w o dwadzieścia procent większe szkła w celu zagwarantowania szerszego pola widzenia oraz lepszego blokowania zewnętrznego światła, by umożliwić pełne zanurzenie w świecie 3D.

Lepsze materiały - dłuższy czas rozrywki

Elastyczniejsze materiały kompozytowe, które zapewnią Ci większy komfort użytkowania. Zwiększona elastyczność zapewnia także większą wygodę w przypadku jednoczesnego korzystania ze słuchawek.

Okulary NVIDIA 3D Vision

 
 
 

Monitory z obsługą technologii 3D Vision umożliwiają gaming przy 120 klatkach na sekundę

Ultrapłynny gaming 2D przy 120 klatkach na sekundę

Wyświetlacze z obsługą technologii 3D Vision świetnie sprawdzają się nie tylko w przypadku trybu 3D. Zapewniają najlepszą w swojej klasie rozgrywkę 2D z dwukrotnie większą płynnością wyświetlania w porównaniu ze standardowymi wyświetlaczami LCD. Ciesz się ultra wyraźną, płynną rozgrywką 2D z prędkością do 120 klatek na sekundę i doskonałym obrazem ze zredukowanym efektem smużenia, bez opóźnień i bez występowania artefaktów typu rozchodzenie, czy rozjeżdżanie się oglądanej treści. Uczyń gry i wideo tak realistycznymi jak rzeczywistość.

 

Surround

Dzięki układom GPU GeForce, gracze mogą połączyć nawet pięć wyświetlaczy, by stworzyć najbardziej wciągające środowisko gamingowe. Możesz wykorzystać najnowsze technologie monitorowe NVIDIA, w tym G-SYNC i 3D Vision oraz wyświetlać treści nawet w rozdzielczości 4K!

Gaming na pojedynczym wyświetlaczu może być niesamowitym przeżyciem, jeśli korzystasz z układu GPU GeForce. Możesz jednak znacznie poprawić jakość wrażeń podnosząc rozdzielczość do formatu 4K lub wykorzystując technologię NVIDIA G-SYNC, bądź 3D Vision. Wraz z pojawieniem się najnowszej generacji układów GPU GeForce, gracze zyskali możliwość wykorzystania tych technologii w konfiguracji opartej nawet na pięciu wyświetlaczach* i zapewniającej całkowicie nowy poziom realizmu w grach.

 

3DTV Play

3DTV Play

Przekształć swój telewizor 3D w centrum absolutnie najlepszej rozrywki 3D o jakości high-definition, podłączając go do swojego komputera PC 3D lub laptopa 3D z układem GPU NVIDIA® GeForce®.

Graj we wszystkie swoje gry PC w porywającym trybie 3D
Oprogramowanie NVIDIA 3DTV Play zapewnia Ci możliwość spożytkowania mocy przetwarzania 3D Twojego układu GPU GeForce do stworzenia porywającego widowiska 3D w Twoim własnym domu. Nocna sesja z grami? Przekształć przeszło 650 spośród najpopularniejszych gier PC w porywające scenerie 3D.

Oglądaj filmy Blu-ray 3D w rozdzielczości Full HD
Stwórz swoje własne prywatne kino 3D i zanurz się w świat najnowszych filmów Blu-ray 3D.

Oglądaj zdjęcia 3D na ekranie swojego telewizora 3D
Ciesz się transmisjami sportowymi, filmami, koncertami i wieloma innymi w formie niezwykłych materiałów wideo 3D o pełnej rozdzielczości i jakości high-definition - wszystko to strumieniowane z witryny 3DVisionLive.com. 3DVisionLive.com ito internetowe źródło wideo, za pośrednictwem którego na Twój komputer 3DTV Play™ PC przesyłane będą strumieniowo w 3D: zwiastuny filmowe, teledyski, relacje sportowe, krótkie realizacje wideo i inne.