Back

Sterownik wydajnościowy NVIDIA dla programu AutoCAD

 
 

Sterownik wydajnościowy NVIDIA AutoCAD zapewnia optymalną wydajność podczas pracy z oprogramowaniem AutoCAD® 2011, 2010 oraz 2009 w konfiguracjach wyposażonych w profesjonalne rozwiązania graficzne NVIDIA Quadro® i Quadro FX. Ten opracowany w ścisłej współpracy z firmą Autodesk sterownik jest bezpłatnym sterownikiem programowym dla programu AutoCAD, umożliwiającym uzyskanie radykalnego wzrostu wydajności (do 10 razy w niektórych testach) w porównaniu do sterowników natywnych lub kart graficznych klasy konsumenckiej.

Znane ograniczenia związane z programem AutoCAD 2011:

  • Opcja „Zaawansowane efekty materiału” („Advanced Material Effects”) wprowadzona w wersji AutoCAD 2011 nie jest obecnie wspierana przez sterownik wydajnościowy NVIDIA dla programu AutoCAD. Ustawienie sterujące tym trybem graficznym (w okienku dialogowym „Manualnego dostosowywania wydajności” dostępnym poprzez komendę GraphicsConfig) jest w przypadku korzystania ze sterownika wydajnościowego nieaktywne.
  • Materiały i mapy proceduralne wprowadzone w wersji AutoCAD 2011 będą wyświetlane wyłącznie w kolorze właściwym (rozproszonym) materiału.
  • Materiały i mapy użyte w projektach pochodzących z wcześniejszych wersji programu AutoCAD są obsługiwane i wyświetlane w taki sposób, w jaki odbywałoby się to w przypadku wersji AutoCAD 2010.

Najnowsze usprawnienia:

  • Sterownik wydajnościowy AutoCAD wykrywa obecność i obsługuje produkty NVIDIA Tesla, gdy działają one równolegle z produktem NVIDIA Quadro lub Quadro FX.
Sterownik wydajnościowy NVIDIA dla programu AutoCAD
Ilustracja dzięki DGF Design Studio Associato Di Architectura E Design.
Dla AutoCAD 2009, 2010, 2011
XP 32-bit/64-bit, Vista 32-bit/64-bit
Data publikacji: 2/4/2011

Download Now XP/Vista/Win7 32-bit
 
Download Now XP/Vista/Win7 64-bit


NAJWYŻSZY KOMFORT PRACY W PROGRAMIE AUTOCAD
Twórz lepsze projekty w krótszym czasie za pomocą programu Autodesk® AutoCAD® oraz układów GPU Quadro klasy profesjonalnej, umożliwiających stosowanie w projektach AutoCAD modeli 3D o wysokiej jakości i precyzji wizualnej.


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn