GeForce

Recenzje produktów

 
 
Maximum PC
„Jeśli tym, czego chcesz, jest czysta wydajność, to GTX 480 ci ją zapewni, szczególnie przy wyższych ustawieniach AA i dotyczących szczegółowości [obrazu]”.

HotHardware
„GeForce GTX 480 jest ogólnie szybszy niż Radeon HD 5870, a jego nowatorska konstrukcja tworzy podwaliny dla przyszłych generacji procesorów NVIDIA, podobnie jak uczynił to G80 w stosunku do znacznej części układów poprzedniej generacji”.

The Guru of 3D
„Ostatecznie jednak, GeForce GTX 480 daje czadu, jest bez wątpienia najszybszą dostępną kartą graficzną z pojedynczym układem GPU”.

HardOCP
„Jeśli jesteś graczem i wymagasz najwyższej, dostępnej obecnie wydajności, to zapewni ją GTX 480 SLI”.

Computer Shopper
„GTX 480 jest jak czołg, sprowadzając w naszych testach najszybszą jednoukładową kartę ATI – Radeon HD 5870 – do parteru, a w niektórych depcząc po piętach wyposażonemu w dwa układy GPU modelowi Radeon HD 5970”.

Tom’s Hardware
„GeForce GTX 480 i GeForce GTX 470 [są] generalnie szybsze od Radeonów HD 5870 i HD 5850. Jest to szczególnie wyraźne, gdy włączysz antyaliasing, bo karty GeForce obrywają wówczas znacznie słabiej niż ich konkurencja.”

Hardware Canucks
„’Dominacja’ jest jedynym słowem, którego możemy użyć do opisu wydajności GTX 480 w grze Far Cry 2 przy włączonym [wygładzaniu] 8x AA.Karta ta zostawia w tyle nie tylko HD 5870, ale udaje się jej także pokonać HD 5970. Co więcej, spoczynkowe temperatury pracy są w rzeczywistości całkiem dobre i zadają kłam wcześniejszym plotkom”.

Bjorn3D
„Trzy miliardy tranzystorów wpakowane w 480 rdzeni produkują wizualne cudeńka faktycznie na masową skalę, a przekonstruowany na nowo rdzeń jest w teselacji i w ray tracingu bardziej wydajny niż wszystko, co do tej pory widzieliśmy. Wydajność pozostawała na wysokim poziomie, bez względu na to co wrzucaliśmy na GTX 480”.

HardwareHeaven.com
„Rzeczywista siła [układu] tkwi jednakże w jego wszechstronności – połączenie obsługi technologii takich jak 3D Vision, PhysX i CUDA powoduje, że otrzymujemy w rezultacie dobrze dopracowany produkt”.

 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn