GeForce
 
GeForce GTX 400
Zafunduj swoim grom zastrzyk adrenaliny w postaci najszybszego układu GPU na planecie.
Odkryj filmową jakość wrażeń wizualnych w stereoskopowym 3D od których mocniej zabije Ci serce, dzięki połączonej mocy technologii DirectX 11, NVIDIA® PhysX® i NVIDIA® 3D Vision™ Surround

Produkty
Układy GPU GTX 400 zapewniają niezrównaną wydajność:


Caractéristiques
NIEWIARYGODNIE SZCZEGÓŁOWE OBRAZY NIEWIARYGODNIE SZCZEGÓŁOWE OBRAZY
Odkryj niespotykany poziom szczegółowości i realizmu w najnowszych grach. Teselacja – jedno z najważniejszych rozwiązań wprowadzonych przez Microsoft DirectX11 – pomaga programistom tworzyć bardziej szczegółowe postacie i teren w grach, dając graczom ostrzejszy, czystszy obraz i bardziej realistyczne przeżycia. Układy graficzne Geforce GTX 400 oferują do 8 razy wyższą wydajność teselacji w porównaniu do konkurencji*, przybliżając Twoje gry do rzeczywistości, bez rezygnacji z wysokiej ilości wyświetlanych klatek, którą lubisz. Dowiedz się więcej.
 
Totalne zanurzenie:
pokonaj granicę swojego ekranu. Dzięki technologii NVIDIA® 3D Vision™ gry, filmy i zdjęcia wkraczają w nowy wymiar. Szukasz dreszczyku emocji? Użyj dwóch kart GeForce GTX 480 w konfiguracji NVIDIA® SLI® do wyświetlania obrazu na trzech wyświetlaczach z wykorzystaniem technologii NVIDIA® 3D Vision Surround™ *.Dowiedz się więcej
*Uwaga: może wzbudzać zazdrość.
 
Zachwycające efekty w grach:
supernowoczesna grafika Micorosft DirectX 11 oraz technologia NVIDIA® PhysX® przenoszą gry na nowy poziom. Bądź świadkiem efektów tak realistycznych, że będziesz musiał się mocno pilnować, by nie zapomnieć, że to tylko gra. Powtórz: to tylko gra.
 
GRAFIK DER ZUKUNFT Futurystyczna grafika:
przygotuj się na przyszłość gier komputerowych. Układ GeForce GTX 480 obsługuje interaktywny ray tracing, dzięki czemu na Twoim ekranie po raz pierwszy w historii zagości spektakularny i fotorealistyczny rendering. Na co czekasz, spraw swoim oczom przyjemność.
  Ilustracja Stone Giant wykonana na komputerze z wyposażonym w układ GPU NVIDIA. © Bitsquid 2010
Ilustracja z gry Need for Speed Shift wykonana na komputerze z wyposażonym w układ GPU NVIDIA. Dostarczona przez Electronic Arts.
Programy demonstracyjne i Gry
Zobacz najnowsze programy demonstracyjne prezentujące możliwości układów GPU GTX 400! Obejrzyj prezentacje wideo lub pobierz programy demonstracyjne, by zobaczyć pełen efekt.Dowiedz się więcej
Design Garage:
Twórz „fotki” godnych uwiecznienia piękności na kółkach posługując się interaktywnym ray tracingiem.

Dowiedz się więcej
Metro 2033
Ultrarealistyczne postacie i środowisko gry wykorzystujące połączone możliwości technologii DirectX 11 i NVIDIA PhysX

Dowiedz się więcej
*   NVIDIA 3D Vision Surround wymaga sterownika NVIDIA w wersji 256, co najmniej dwóch kart graficznych w konfiguracji NVIDIA SLI, okularów 3D Vision oraz trzech wyświetlaczy typu 3D Vision-Ready. Dodatkowe informacje dostępne są pod adresem www.nvidia.es/surround.


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn