Konkurs Imgawards otrzymuje szerokie wsparcie od przemysłu urządzeń mobilnych

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
Konkurs Imgawards otrzymuje szerokie wsparcie od przemysłu urządzeń mobilnych

Przedstawiamy nowych sponsorów oraz nową stronę internetową dla inicjatywy NVIDIA w dziedzinie projektowania gier na urządzenia mobilne

THEALE, ANGLIA—1 WRZEŚNIA 2005—NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, ma przyjemność poinformować, iż następujący partnerzy zdecydowali się wspomóc konkurs International Mobile Gaming (iMG) Awards: Nokia, Orange Partner Programme oraz Alias. Sponsorzy, wspólnie z NVIDIA, dołożą wszelkich starań, by promować wagę rozwoju technologii gier przeznaczonych na urządzenia mobilne w sercach i umysłach projektantów na całym świecie.

“Nokia rozszerza swoją aktywność w dziedzinie gier przeznaczonych dla inteligentnych telefonów komórkowych nowej generacji,” powiedział Kamar Shah, generalny menedżer marketingu Nokia Multimedia. “Postrzegamy konkurs iMG Awards jako doskonałą sposobność zarówno do nauki, jaki i poznania oraz zbudowania potencjalnych więzi komercyjnych z deweloperami, którzy już teraz podejmują wyzwanie kreowania nowego świata mobilnej rozrywki.”

NVIDIA uruchomiła już wcześniej serwis internetowy //www.imgawards.com, za pomocą którego deweloperzy z całego świata, pragnący wziąć udział we współzawodnictwie, powinni do końca października zgłosić swoje prace. Serwis udostępnia ponadto liczne wskazówki, zasady i regulacje obowiązujące w konkursie, a także sekcję FAQ (najczęściej zadawanych pytań), specjalne dodatki, dokumentacje techniczne oraz warunki uczestnictwa.

“Konkurs iMG Awards zachęca deweloperów, niezależnie od poziomu umiejętności, do zaangażowania się w tworzenie treści 3D dla urządzeń mobilnych, co w naszych oczach stanowi nieocenioną sposobność do wypatrywania nowych talentów i dogłębnej analizy tego, co już wkrótce przyniesie nam przyszłość rynku mobilnej rozrywki,” powiedział Steve Glagow, dyrektor Orange Partner Programme. “Sukces na tym niezwykle konkurencyjnym rynku, osiągnięty dzięki różnorodności oferty i zapewnieniu użytkownikom najbardziej ekscytujących treści, pozostaje najwyższym priorytetem firmy Orange.”

“Konkurs iMG Awards powstał na fail ekscytujących, ogólnoświatowych trendów w dziedzinie grafiki 3D dla urządzeń mobilnych. Alias jest dumny, mogąc wspierać to przedsięwzięcie," powiedział Geoff Foulds, generalny menedżer ds. przemysłu w firmie Alias. “Gry 3D dla urządzeń mobilnych otwierają zupełnie nowe możliwości. Są one w chwili obecnej najszybciej rozwijającym się rynkiem gier 3D, charakteryzując się jednocześnie najniższą barierą wejścia na rynek, co tworzy rewelacyjne pole do popisu dla kreatywności twórców. W napięciu oczekujemy na wyniki ich pracy.”

W trudach organizowania i wspierania inicjatywy iMG Awards wezmą udział również inne firmy, aktywnie zaangażowane w rynek telefonii komórkowej, urządzeń mobilnych oraz rozwiązań graficznych. Ich wsparcie jest niezwykle cenne dla zapewnienia możliwości realnego wcielenia w życie prac projektantów. W gronie sponsorów znalazły się takie firmy, jak europejska sieć sprzedaży detalicznej Auchan, która zadba o to, by gotowe produkty znalazły swe miejsce na półkach sklepowych w całej Europie, oraz Belle-de-Mai, kompleks przemysłowy w Marseilles, w Południowej Francji, w którym uczestnicy drugiej tury konkursu będą mogli opracowywać swoje projekty przy wykorzystaniu wsparcia zapewnionego przez organizatorów.

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleźć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn