Sterowniki NVIDIA z serii 80 zwiększają wydajność i pozwalają na większą elastyczność

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
Sterowniki NVIDIA z serii 80 zwiększają wydajność i pozwalają na większą elastyczność

Dostępny od dzisiaj do pobrania sterownik ForceWare 81.84 umożliwia łączenie w trybie SLI kart różnych producentów i obsługuje mobilne procesory graficzne

THEALE, WIELKA BRYTANIA — 5 października 2005 — NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, zwiększył dzisiaj wydajność kart graficznych milionów swoich klientów udostępniając sterownik graficzny NVIDIA ForceWare™ 81.84.

Dostępny od dzisiaj na stronie www.nzone.co.uk sterownik graficzny 81.84 zawiera m.in.:

  • Poprawki wydajności przy obsłudze wielu procesorów graficznych firmy NVIDIA – np. zwiększenie o 15% wydajności procesora GeForce 7800 GTX w grze Battlefield 2, wzrost wydajności o 5% procesora GeForce 7800 GTX w grze Far Cry oraz wzrost wydajności o 5% procesora GeForce 7800 GTX w grze Half Life 2 w trybie SLI
  • Zwiększenie wydajności w konfiguracjach wykorzystujących procesory dwurdzeniowe – np. wzrost wydajności do 15% dla procesora graficznego GeForce 7800 GTX w trybie SLI w grze Far Cry oraz wzrost do 15% dla procesora GeForce 7800 GTX w grze Half Life 2
  • Możliwość łączenia w trybie NVIDIA SLI™ kart graficznych różnych producentów, co ułatwia proces dodawania nowych kart
  • Obsługę mobilnych procesorów graficznych firmy NVIDIA, umożliwiając w ten sposób szybki wzrost wydajności notebooków z procesorami graficznymi NVIDIA
  • Ulepszenia procesora wideo PureVideo – obsługę likwidowania przeplotu dla filmów w formacie high definition MPEG-2 w procesorach GeForce 6600 i lepszych
  • Więcej optymalizacji i poprawek jakości dla najnowszych gier obsługiwanych w trybie SLI, w tym także profile SLI dla ponad 150 najnowszych gier.

Sterowniki graficzne NVIDIA z serii 80 pozwalają na łączenie w trybie SLI dowolnych, obsługujących tryb SLI, kart graficznych z tym samym procesorem graficznym NVIDIA, nawet produkowanych przez różne firmy. Do tej pory w trybie SLI można było wykorzystać tylko karty graficzne tego samego producenta.

Sterowniki graficzne NVIDIA z serii 80 pozwolą także na obsługę notebooków wielu producentów, dzięki czemu użytkownicy mobilnych wersji procesorów graficznych firmy NVIDIA będą mogli natychmiast skorzystać z ulepszeń udostępnianych przez nowe wersje sterowników.

Więcej informacji na temat technologii NVIDIA SLI znaleźć można na stronie pl.slizone.com. Sterownik graficzny ForceWare 81.84 pobrać można już teraz ze strony www.nzone.co.uk.

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleźć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn