Pełna gama produktów wideo firmy nvidia dla systemu Windows XP Media Center Edition 2005

 
 

NVIDIA Corporation:

Andrew Humber
European PR Manager
NVIDIA Ltd
ahumber@nvidia.com

Jens Neuschaefer
Product PR Manager, Central/Eastern Europe
NVIDIA GmbH
jneuschaefer@nvidia.com
+49 89 628350015

Informacje prasowe publikuje:

Katarzyna Kapłon, Ewa Rudkowska
Tabasco s.c.
ul. Stolarska 8/2
53-205 Wrocław, POLAND
tabasco@tabasco.pl
tel.: +48 (71) 3632947, +48 (71) 3632223
Pełna gama produktów wideo firmy nvidia dla systemu Windows XP Media Center Edition 2005

THEALE, ANGLIA — 14 PAŹDZIERNIKA 2005 — NVIDIA Corporation, światowy lider w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych, przedstawił dzisiaj pełną gamę produktów wideo przeznaczonych specjalnie dla systemu Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 z poprawką Update Rollup 2.

„Zaawansowane technologie obróbki wideo takie jak PureVideo zwiększają możliwości systemu Media Center i pozwalają użytkownikom na pełne wykorzystanie multimedialnego potencjału komputerów PC”, powiedział Joe Belfiore, dyrektor generalny oddziału Windows eHome w firmie Microsoft. „Bardzo cenimy wysiłki firmy NVIDIA i mamy nadzieję, że w przyszłości przedstawi ona więcej doskonałych technologii z dziedziny wideo i multimediów”.

Oferowane przez firmę NVIDIA rozwiązania zwiększające możliwości systemu Media Center to m.in.:

  • Seria procesorów graficznych NVIDIA® GeForce™ 6 z technologią PureVideo™, w tym także pozbawiony wentylatora model GeForce 6600 HD, pozwalający na budowę „cichych” komputerów
  • Seria procesorów graficznych NVIDIA GeForce 7 przeznaczonych dla komputerów typu desktop i notebooków, również wykorzystujących technologię PureVideo, w której skład wchodzi wielokrotnie nagradzany procesor GeForce 7800 GTX, pierwszy układ umożliwiający obróbkę filmów w formacie high-definition
  • Rodzina nowych chipsetów dla płyt głównych z serii NVIDIA nForce 400, oferujących procesory graficzne GeForce 6 z technologią obróbki materiałów HD PureVideo wbudowane bezpośrednio w układy sterujące pracą płyt głównych
  • Pełna linia kart telewizyjnych NVIDIA z dwoma niezależnymi tunerami, podnoszących standard odbioru programów TV oraz ich nagrywania na komputerach typu Media Center PC.
  • Dekoder NVIDIA PureVideo™ zawierający zwiększające jakość obrazu technologie 2:2 i 3:2 pull-down, oferujący najwyższą jakość obrazu DVD dostępną na komputerach PC

Połączone siły systemu operacyjnego Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 oraz technologii NVIDIA PureVideo tworzą wspólnie bogatą, wysokowydajną i solidną platformę multimedialną, pozwalającą użytkownikom już dzisiaj przenieść się w przyszłość cyfrowych mediów.

Wiodący producenci komputerów Media Center następnej generacji, którzy zastosują technologie firmy NVIDIA w swoich komputerach, to firmy ABS, iBuypower, Dell Computer, FIC, Hewlett Packard, HyperSonic, Shuttle Computer, Niveus Media, Ricavision oraz Voodoo PC. Pełną listę partnerów i dodatkowe informacje o możliwości zakupu tych produktów znaleźć można na stronie www.nvidia.pl.

O firmie NVIDIA
Firma NVIDIA Corporation jest światowym liderem w dziedzinie projektowania procesorów graficznych i procesorów przeznaczonych do obsługi multimediów cyfrowych. Produkty firmy NVIDIA zwiększają możliwości konsumenckich i profesjonalnych urządzeń komputerowych i oferują ich użytkownikom niezapomniane wrażenia. Procesory graficzne (GPU), procesory multimedialno-komunikacyjne (MCP) oraz procesory stosowane w bezprzewodowych urządzeniach multimedialnych (WMP) są powszechnie znane i stosowane w różnorodnych platformach komputerowych, w tym w konsumenckich komputerach PC, firmowych komputerach PC, notebookach, stacjach roboczych, urządzeniach PDA, telefonach komórkowych i konsolach do gier wideo. Siedziba firmy NVIDIA mieści się w Santa Clara w Kalifornii, a personel firmy w oddziałach na całym świecie liczy ponad 2 000 pracowników. Więcej informacji można znaleźć w witrynie sieci web firmy pod adresem www.nvidia.pl.Pewne oświadczenia przedstawione w tej informacji prasowej, w tym dotyczące wydajności rodziny produktów firmy NVIDIA i oczekiwań związanych z dalszym wzrostem przychodów, są oświadczeniami wybiegającymi w przyszłość i jako takie są obciążone ryzykiem i niepewnością, przez co stan faktyczny może znacząco różnić się od oczekiwań. To ryzyko i niepewność obejmują między innymi opóźnienia produkcyjne i inne związane z nowymi produktami, trudności w procesie produkcyjnym i zależność firmy NVIDIA od innych producentów, ogólne trendy w branży, w tym cykliczne trendy w branżach komputerów PC i układów półprzewodnikowych, wpływ konkurencyjnych produktów i alternatyw cenowych, akceptację rynków dla nowych produktów i zależność firmy NVIDIA od innych deweloperów i wydawców. Zachęcamy inwestorów do zapoznania się z rocznym raportem firmy NVIDIA na formularzu 10-K i kwartalnymi raportami składanymi na formularzu 10-Q w Komisji ds. papierów wartościowych i giełdy USA, a w szczególności do zapoznania się z sekcjami pod tytułem Certain Business Risks (Określone ryzyka biznesowe), w których znajduje się pełniejsze omówienie tego ryzyka i innych zagrożeń oraz niepewności.

Copyright © 2004 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie nazwy firm i/lub produktów mogą być nazwami handlowymi, znakami towarowymi i/lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli. Funkcjonalność, ceny, dostępność i specyfikacje mogą ulec zmianie bez powiadomienia.


Uwaga: W przypadku zainteresowania również innymi notatkami prasowymi dotyczącymi firmy NVIDIA, prosimy odwiedzić stronę informacji prasowych znajdującą się tutaj.

 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn